Zimske bebe 2016./2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Marchy09

    Marchy09

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    boook!!
    ja sam u srijedu radila testi I odma dve crte I odma otisla vadit betu, bila je 1927! :)
    ginicka me narucila 29.4. a po mojim proracunima po zadnjoj mengi danas sam 5 tjedana I 3 dana I termin je 16.12 :)

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Nove tete dobro dosle…joj sto se ja veselim kad nas ovako ima sve vise :)
    Ma ja nekako bi probala izbjec pregled jos ovaj tjedan tako da kad dođem da se sve jasno vidi. Taman tako negdi između 6 i 7 tjedna.
    Meni kako koja aplikacija izbaci, zapravo sam negdi 5ipo tjedana po mojoj racunici.
    Hajde brzo ce 29.4 jos samo malo :)

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Brin

    Brin

    Broj poruka: 73

    Prijavi adminu

    evo i mene, javila se na jesenske, ali sto kazu tamo cure, dosta ih je 12+, a podrzavam ideju kasno jesenskih/rano zimskih i nas novih.

    7+1; srceko se je vidjelo vec na prvom pregledu koji je bio 6+2 :)

    termin pocetkom 12. mjeseca; joj sto volim zimu :)

    koje sve preglede radite? dobila sam popis da bum se osjecala ko jastucic za igle, kad zavrse sa mnom. nazalost me nisu zaobisli simptomi, mucnine, povremeno povracanje i umor, ali se ja nedam, i dalje treniram i radim, jedino idem spavati valjda u 9 navecer i jadem strasno puno krusastih i tjesteninastih stvari, od toga mi jedino nije muka, vec sam se zdebljala kilu. od danan zaobilazim pekaru, a nakuhala sam si rizibizija za iduca tri dana. :)

    kak ste vi?

  • Avatar Iwy25

    Iwy25

    Broj poruka: 90

    Prijavi adminu

    Pozdrav svim novim zimskim trudnicama.

    Brin,ja imam iste simpome,povracam,nije bitno koji dio dana,bas moram pazit sto jedem.
    Bole me jajnici,maternica,bas osjecam probadanja,a o umoru da ni ne pricam.
    Obavezno 2h odspavat popodne.

    Ja sutra ranom zorom idem na vadenje krvi i urina.
    A za papu i mjerenja me narucila 2.5
    Jedino sto mi nije jasna ta urinokultura,kupim sterilnu epruvetu u ljekarni i taj prvi jutarnhi mlaz,nosim svojoj ginekologici ili di?
    Nesto je promrljala da ju nisam uopce nista skuzila,jer je jos spomenula da neke briseve moram nosit u laboratorij na Mirogojsku u roku od 2h

  • Avatar Marchy09

    Marchy09

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    znaci isto smo 5 I pol
    a 29.4. bu taman 7 tjedana da se sve vidi

  • Avatar RosaNerra

    RosaNerra

    Broj poruka: 194

    Prijavi adminu

    Pozdrav :) ,

    mi smo sada u 6tom tjednu. Prosli petak smo bili na UZV, ali se jos nije bilo srčane akcije. 28.4. imamo ponovno UZV pa se nadamo tada vidjeti više :).

    Marchy, mi smo tjedan dana razilike :) . kako ti prezivljavas? ja sam u mučninama po cijele dane :(

    [lilypie.com]

  • Avatar Marchy09

    Marchy09

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Ja (da pokucam) nemam mucnina :)) Samo me cicke bole, I osjecaj kao da cu svaki cas dobiti mengu I malo me zna probadat navecer oko desnog jajnika..al inace sve super! :)
    I super frendica mi je sad 4 mjeseca trudna pa kaj god trebam nju zivkam! :)))
    E I jede mi se kiwi I brokula!hahahaha! Inace sam veeeliki obozavatelj slatkog I misla sam da bu mi se samo cokolada jela a meni se UOPCE ne jede slatko….stvarno drugo stanje :))))
    I pitanje jedno! kak vam je s piskanjem?? meni nije bas da moram cesto kak vele….:/

  • Ceza

    Broj poruka: 49

    Prijavi adminu

    Bok zimske mame!
    Čestitke svima na plusekima 😁
    Mi smo pokušavali oko god dana ( malo manje) i sada sam 6+3
    Prošli tjedan bila kod gin i vidjeli smo srceko i sve ok osim kaj imam 4 mioma ali bit će sve ok 😁
    Termin mi je 8.12. 
    Kaj se simptoma tiče osim kaj su me cice ubijale ništa drugo…
    Dosta sam zedna i nemogu piti ni kavu ni čaj ( imaju okus metala) fuj..
    Ne trazi me niti slatko…
    Kaj se tiče težine nisam dobila ni 10 dag 😊 što je uredu po meni…
    Manje više super se osjećam iako su me zbog tih mioma odmah sprasili na čuvanje… I meni koja sam inače hiperaktivna to je drugo stanje Haha 😜

    [lilypie.com]

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Hej hej cure! Dobro nam dosle nove!
    Ovo jesensko - zimske ja mislim da nam je bolje ovako kad smo svi tu negdje blizu sa tjednima :)
    Joj ja se jos nisam cula s gin. Nekako sve cekam da prođe dovoljno vremena, a vrijeme ide ide :)
    Ja se uopce ne osjecam trudnom jer ni jedan klasicni simptom nemam, bar za sad ne. Nista mi se posebno ne jede, a inace sam veliki papalica.
    Sto se tice piskanja to mi ovisi koliko tekucine pijem, posebice ako popijem caj e onda sam stalno na wc-u.
    Jedina velika razlika od inace je to da kad dugo stojim na nogama moram ic leci jer osjetim jaki pritisak u leđima.
    Inace kod mene na poslu su svi trudni…kad i ja kazem sefici srce ce je skrpit :)

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Ceza

    Broj poruka: 49

    Prijavi adminu

    Ma ja sam svoju nazvala čim sam napravila test i odmah drugi dan otišla… Tada sam bila 5 tj i naravno nije se vidjelo srce ali sve je drugo bilo po propisu… Otišla sam ponovo nakon tj dana i onda smo vidjeli srce 😃

     Nisam ni ja imala nikakve simptome .. više sam se osjećala kao da ću dobit mengu.. imala sam odvratne grceve.. ali sada kako se bližim prema 7 tj… Sve me više hvata umor popodne i ako ne odspavam osjećam se ko pijana.. 
    Po meni je bolje otići kod dr odmah jer dobro je znati da to otpočetka ide kako treba.. 
    Ja sam streber 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.