Zimske bebe 2016./2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar malo-sunce

    malo-sunce

    Broj poruka: 191

    Prijavi adminu

    Gita1234


    Moja beba stiže krajem veljače. :-) I trebala bih krenuti u trudničku ambulantu. Vinogradska je moj izbor. Možete li podijeliti svoja iskustva? Prvenstvene me zanima treba li se naručiti ili samo dođem s uputnicom, je li velika gužva tj koliko ste čekale…

    (znam da postoji poseban topic TA ali izgleda da tamo već nekoliko mjeseci nije bilo aktivnosti pa vas tu molim za korisnu informaciju  )

    Ja cu isto u Vinogradskoj roditi. Kad prvi put ides tamo u TA, onda se moras naruciti. Meni su savjetovali da odem tamo i narucim se, jer navodno na mailove bas ne odgovaraju, a tesko ih dobiti na telefon. Nakon toga dobijes internu uputnicu od njih i samo s tom uputnicom i s povijesti bolesti dolazis na svaku sljedecu kontrolu bez narudzbe. Eto :)

    [lilypie.com]

  • Avatar malo-sunce

    malo-sunce

    Broj poruka: 191

    Prijavi adminu

    A mene zanima jel netko imao sljedece iskustvo. Danas sam primjetila krvavu sluz na gacicama. Prijateljica mi je rekla da je to tzv. cep i da je to normalna pojava prije poroda. Kad se njoj to pojavilo, ona je rodila par dana nakon toga. Jel se nekome to pojavilo?

    [lilypie.com]

  • Avatar Miss_a89

    Miss_a89

    Broj poruka: 137

    Prijavi adminu

    Malo-sunce ne brini.. to je normalno ako primjetis malo krvi. I da, to znaci da se blizi porod :) kad ti je termin?

    [lilypie.com]

  • Avatar malo-sunce

    malo-sunce

    Broj poruka: 191

    Prijavi adminu

    Miss_a89


    Malo-sunce ne brini.. to je normalno ako primjetis malo krvi. I da, to znaci da se blizi porod :) kad ti je termin?

    Termin je 17.2. Nadam se da ce sve biti ok, ali nekako mi se cini po nekim simptomima da ce to biti ranije :)

    [lilypie.com]

  • Avatar Nepoznato_22

    Nepoznato_22

    Broj poruka: 425

    Prijavi adminu

    Tako i ja ocekujem da ce moj porod bit uskoro, iako mi je termin 26.2 moj mali se vec okrenuo a ja otvorena 2 prsta do glavice, tak pise na nalazu :S sad samo cekam da krenu trudovi il nest :P mali je jos jako aktivan, pa cekam da se umiri i krene vise, jako jako je nisko, na mjehuru uzas, svaki pokret kak se pomakne ja moram na wc :(

    [lilypie.com]

  • Avatar malo-sunce

    malo-sunce

    Broj poruka: 191

    Prijavi adminu

    Nepoznato_22


    Tako i ja ocekujem da ce moj porod bit uskoro, iako mi je termin 26.2 moj mali se vec okrenuo a ja otvorena 2 prsta do glavice, tak pise na nalazu :S sad samo cekam da krenu trudovi il nest :P mali je jos jako aktivan, pa cekam da se umiri i krene vise, jako jako je nisko, na mjehuru uzas, svaki pokret kak se pomakne ja moram na wc :(

    Moj misko je isto jako nisko, ko da mi na mjehuru dubi, tako me nekad pritisce. A pratit cemo daljnje simptome 

    [lilypie.com]

  • Avatar Nepoznato_22

    Nepoznato_22

    Broj poruka: 425

    Prijavi adminu

    Ahahaha da da :D katastrofa mi je sad, ne znam sta mi je bilo gore, kad je bio visoko pa sam imala pritisak na zeludac i zgaravicu ili sad pritisak na mjehur, ponoci obavezno jedno il dva oslaska na wc, cim se pomakne, meni se piski uzas :S

    [lilypie.com]

  • Avatar Kikica1994

    Kikica1994

    Broj poruka: 59

    Prijavi adminu

    Hej curke pozdrav svima i novim curama dobrososlica..ja sam vam vec 16 dana hospitalizirana tako da se nisam bas javljala..meni je jucer ispao sluzni cep,ali mi je doktor rekao da je to cista glupost i da to ne treba biti mjerilo za porod..nekim zenama ispadne taj cep u 35 tt a rode u 42..bar je evo meni danas tako objsnio jer sam ga pitala jer kazem meni je sinoc ispao..a ja sam 40+2..i mi jos cekamoooo i cekamoooo ali smo u bolnici da zbog visokog tlaka to nisam napisala,tako da se nadamo da cemo se skoro upoznati 😊😊😊😊

    Kika

  • Avatar Elsa0

    Elsa0

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    Evo napokon da se i mi pridruzimo zimskim bebicama

  • Anabanana0

    Broj poruka: 31

    Prijavi adminu

    Halo mame!
    Kako je dosao novi forum nikako se nisam mogla logirati na svoj stari nick Anakox
    Da seb pohvalim i ja da jemoja beba stigla 2.2. 
    Kako ste vi?

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.