Porod u bolnici Sv. Duh

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Marija1313

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Pozdrav, rodila sam na Duhu i imala sam jako loše iskustvo s doktorom Zudenigom. Izrazito neljubazan, nepristupačan i pri ginekološkim pregledima strašno grub.. Za Duh sam se odlučila, jer je par mojih poznanica rodilo na Duhu ove godine, imale su samo riječi hvale za ostale djelatnike, što i ja imam. Ali evo nažalost, nisam imala sreće s doktorom Zudenigom.
    Inače javna je tajna među zaposlenicima sv. Duha da je doktor Zudenigo izrazito grub i nepristupačan prema pacijentima. 

  • Avatar ribi1234

    ribi1234

    Broj poruka: 409

    Prijavi adminu

    A sto ste mu tocno zamjerili? Ja planiram roditi tamo za 4 mjeseca…

    [lilypie.com]

  • Vesna7

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Upravo s pregleda i registrala sam se samo radi dotičnog gospodina. Upravo me vaginalno pregledao kao da me siluje. Počela sam krvariti, što se nije dogodilo cijelu trudnoću ni kapi. Znači fuj!!!! 

  • Avatar Omerta

    Omerta

    Broj poruka: 1479

    Prijavi adminu

    Užas!! Znaci njega treba u sirokom luku izbjegavati.. dobro je onda unaprijed znati tko je koji dan u smjeni, bar sto se tice tih pregleda u TA.

    Be the change you wish to see in the world..


  • Avatar miki0

    miki0

    Broj poruka: 4712

    Prijavi adminu

    Hvala na info jer ja planiram na sv duh i to uskoro!
    Jel ima negdje raspored kad je tko u TA da ga se izbjegne i dal je to moguce birati uopce? 

    [tickerfactory.com]

    [tickerfactory.com]

  • jelenamakvic@gmail.com

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Hej , nova sam ovdje ,  imam par pitanjca ..
    Sad smo u 33 tj , posto sam anemicna beba nam je pocela zaostajati u rastu i sada doktor kod kojeg jesam zvao je prof.dr. Hubeka da me on primi i da on to prouci , zanimaju me vasa iskustva i misljena…
    Inace prva nam je bebica i jako smo zabrinuti sada!!! :/

  • Avatar skoljka

    skoljka

    Broj poruka: 3346

    Prijavi adminu

    Pozdrav curke.,
    Znam da vas ima dosta sa Jesenskih beba 2019 i ZIMSKIH BEBA 2019/20 da ste nedavno rodile na Sv. Duhu, pa se nadam da ce te podijeliti iskustvo pristupa doktora vama i porodu i  samog boravka u bolnici i ophodjenja sestara i babinjaca. Da li gore imaju spavacice ili se bas sve treba ponijeti od podloga, pelena itd.. Kako gore vodim trudnocu od samog pocetka pa se tako imam namjeru gore i poroditi, a ima nas jos, koje nas zanimaju svijeze info. Ako nadjete vremena plsss podjelite sa nama 🙏🏻🤩

  • Avatar skoljka

    skoljka

    Broj poruka: 3346

    Prijavi adminu

    Pozdrav curke.,

    Znam da vas ima dosta sa Jesenskih beba 2019 i ZIMSKIH BEBA 2019/20 da ste nedavno rodile na Sv. Duhu, pa se nadam da ce te podijeliti iskustvo pristupa doktora vama i porodu i  samog boravka u bolnici i ophodjenja sestara i babinjaca. Da li gore imaju spavacice ili se bas sve treba ponijeti od podloga, pelena itd.. Kako gore vodim trudnocu od samog pocetka pa se tako imam namjeru gore i poroditi, a ima nas jos, koje nas zanimaju svijeze info. Ako nadjete vremena plsss podjelite sa nama 🙏🏻🤩

  • Avatar skoljka

    skoljka

    Broj poruka: 3346

    Prijavi adminu

    skoljka

    Pozdrav curke.,

    Znam da vas ima dosta sa Jesenskih beba 2019 i ZIMSKIH BEBA 2019/20 da ste nedavno rodile na Sv. Duhu, pa se nadam da ce te podijeliti iskustvo pristupa doktora vama i porodu i samog boravka u bolnici i ophodjenja sestara i babinjaca. Da li gore imaju spavacice ili se bas sve treba ponijeti od podloga, pelena itd.. Kako gore vodim trudnocu od samog pocetka pa se tako imam namjeru gore i poroditi, a ima nas jos, koje nas zanimaju svijeze info. Ako nadjete vremena plsss podjelite sa nama 🙏🏻🤩


    .?

  • Avatar Arsancres

    Arsancres

    Broj poruka: 1250

    Prijavi adminu

    skoljka

    skoljka

    Pozdrav curke.,

    Znam da vas ima dosta sa Jesenskih beba 2019 i ZIMSKIH BEBA 2019/20 da ste nedavno rodile na Sv. Duhu, pa se nadam da ce te podijeliti iskustvo pristupa doktora vama i porodu i samog boravka u bolnici i ophodjenja sestara i babinjaca. Da li gore imaju spavacice ili se bas sve treba ponijeti od podloga, pelena itd.. Kako gore vodim trudnocu od samog pocetka pa se tako imam namjeru gore i poroditi, a ima nas jos, koje nas zanimaju svijeze info. Ako nadjete vremena plsss podjelite sa nama 🙏🏻🤩

    .?


    Ja sam rodila u 1.mj na Sv. Duhu. Moraš nositi svoju spavaćicu, ako suprug ide s tobom u boks on dobije njihovu obleku :) nosis sve ostalo isto tako, pelene, kremu, higijenu za sebe. Bebe imaju iskljucivo njihovu robicu, ja sam ponijela jos koju tetru od doma. Meni je sve bilo skroz okej, prirodan porod, dosla sam nakon 19 sati trudova doma pa sam vec odradila dobar dio kod kuce :D dosla sam otvorena 4cm,odmah sam isla u boks, ponudili su mi odmah i epi, bez problema. Nije mi uhvatila na moju zalost, ali proslo je i bez nje :) nisam popucala  nisu me rezali, ne forsiraju nista. Na babinjacama je bilo isto sve ok, sestre za bebe onako kako koja, za mame sve super. Beba je s tobom stalno, ali znam da ako zelis da ju mogu odnijeti preko noci. Iz moje sobe nije nijedna dala pa ne znam kako to ide detaljnije. Svaka soba ima svoju kupaonicu koja je jako cista. Sve u svemu super bolnica, planiram opet tamo ici roditi kad dode drugo :) 

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.