Porod u bolnici Sv. Duh

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar bubica11

    bubica11

    Broj poruka: 139

    Prijavi adminu

    Ima i pacijenata koji mogu itekako lagati i izmišljati.a tko ce ga sad znati!držim fige da se maleni okrene ♡ a kad je vaš termin??

  • Avatar bubica11

    bubica11

    Broj poruka: 139

    Prijavi adminu

    bubica11


    Ima i pacijenata koji mogu itekako lagati i izmišljati.a tko ce ga sad znati!držim fige da se maleni okrene ♡ a kad je vaš termin Nata??  Pcelica nam je krenula danas pa joj drzimp fige 
  • Avatar pčelica9

    pčelica9

    Broj poruka: 350

    Prijavi adminu

    A ko bi ti znao kaj oni tam isto smuljaju, ove u TA ok rade, mislim glupo je kaj te uopće naručuju u određeno vrijeme, ali moraju jer bi inače svi došli ujutro pa bi cijeli dan bila gužva ovako ipak one to razrijede. Mene je za slijedeći put naručila da dođem u 11, a vidjela sam na ekranu da u biti piše kao slijedeći slobodni termin 12 i 15. Kaos u svakom slučaju, ali bar paze po toj svojoj bilježnici kako je ko došao pa je i to ok, da baš ne čekaš sto godina.

  • Avatar Nata Mala2

    Nata Mala2

    Broj poruka: 84

    Prijavi adminu

    bubica11


    Ima i pacijenata koji mogu itekako lagati i izmišljati.a tko ce ga sad znati!držim fige da se maleni okrene ♡ a kad je vaš termin??

    Moj je termin 15.10. ali nakon kontrole 01.10. ću vidjeti da li će se raditi taj vanjski okret, pa ako se radi, leži se jedan dan na odjelu…

  • Avatar Lida2

    Lida2

    Broj poruka: 324

    Prijavi adminu

    pčelica


    A ko bi ti znao kaj oni tam isto smuljaju, ove u TA ok rade, mislim glupo je kaj te uopće naručuju u određeno vrijeme, ali moraju jer bi inače svi došli ujutro pa bi cijeli dan bila gužva ovako ipak one to razrijede. Mene je za slijedeći put naručila da dođem u 11, a vidjela sam na ekranu da u biti piše kao slijedeći slobodni termin 12 i 15. Kaos u svakom slučaju, ali bar paze po toj svojoj bilježnici kako je ko došao pa je i to ok, da baš ne čekaš sto godina.

    Iskreno nakon danasnjeg iskustva tamo bolje ti je doci kasnije. Tj, najbolje kad te naruce oko 12 jer nema vise guzve. Ja sam danas dosla u 9.30h da obavim uzv prije i bilo je cca 50 zena tamo?!!?!? Ostala sam u soku. U 12.30h kad sam isla doma bila ih je par kako su bile narucene i nis nisu cekale ko mi koje smo bile narucene puno ranije. Na kraju one dodju odmah iza nas na red kaj meni nije fora. Al dr dolaze, odlaze, frka u radjaoni i onda cekas dok se neko ne vrati.

  • Avatar Nata Mala2

    Nata Mala2

    Broj poruka: 84

    Prijavi adminu

    lidijak77


    pčelica


    A ko bi ti znao kaj oni tam isto smuljaju, ove u TA ok rade, mislim glupo je kaj te uopće naručuju u određeno vrijeme, ali moraju jer bi inače svi došli ujutro pa bi cijeli dan bila gužva ovako ipak one to razrijede. Mene je za slijedeći put naručila da dođem u 11, a vidjela sam na ekranu da u biti piše kao slijedeći slobodni termin 12 i 15. Kaos u svakom slučaju, ali bar paze po toj svojoj bilježnici kako je ko došao pa je i to ok, da baš ne čekaš sto godina.
    Iskreno nakon danasnjeg iskustva tamo bolje ti je doci kasnije. Tj, najbolje kad te naruce oko 12 jer nema vise guzve. Ja sam danas dosla u 9.30h da obavim uzv prije i bilo je cca 50 zena tamo?!!?!? Ostala sam u soku. U 12.30h kad sam isla doma bila ih je par kako su bile narucene i nis nisu cekale ko mi koje smo bile narucene puno ranije. Na kraju one dodju odmah iza nas na red kaj meni nije fora. Al dr dolaze, odlaze, frka u radjaoni i onda cekas dok se neko ne vrati.

    ne znam da li vas to šta tješi, no situacija u svim bolnicama u TA je poprilično slična, po meni još najgora u petrovoj.

  • Avatar Lida2

    Lida2

    Broj poruka: 324

    Prijavi adminu

    A znaci svuda je isto :) Ajde bar ne moramo za necim drugim zuditi

  • Avatar pčelica9

    pčelica9

    Broj poruka: 350

    Prijavi adminu

    Nata Mala



    Moj je termin 15.10. ali nakon kontrole 01.10. ću vidjeti da li će se raditi taj vanjski okret, pa ako se radi, leži se jedan dan na odjelu…

    Mojoj frendici je to radio dr.Blagaić, mislim da on jedini tamo radi to, on je moj doktor dolje u TA . Dođeš dan ranije tamo ti probaju okrenuti bebu, mislim da je njoj na dva puta pokušavao i onda su ju drugi dan pustili odma kad su vidjeli da je sve ok.

  • Avatar Nata Mala2

    Nata Mala2

    Broj poruka: 84

    Prijavi adminu

    pčelica


    Nata Mala



    Moj je termin 15.10. ali nakon kontrole 01.10. ću vidjeti da li će se raditi taj vanjski okret, pa ako se radi, leži se jedan dan na odjelu…
    Mojoj frendici je to radio dr.Blagaić, mislim da on jedini tamo radi to, on je moj doktor dolje u TA . Dođeš dan ranije tamo ti probaju okrenuti bebu, mislim da je njoj na dva puta pokušavao i onda su ju drugi dan pustili odma kad su vidjeli da je sve ok.

    radi i dr. Habek……. šta je rekla frendica, jel bilo strašno? imaš kakve detalje?

  • Avatar pčelica9

    pčelica9

    Broj poruka: 350

    Prijavi adminu

    Nije bilo prestrasno kaze da ju je u jednom trenu malo zaboljelo u stvari vise nekakav neugodan osjecaj i doktor je odmah prestao. Nije joj uspio bebu do kraja okrenuti jer se nije dala,okrenuo ju je poprecke ap je rekao da ce vidjeti da li ce se iz tog polozaja okrenuti na glavicu jee vise nije htio cackati po njoj, ali malena se okrenula natrag na zadak tak da je ona isla na carski. Ali curi koja je bila s njom je okrenuo bebicu skroz. Valjda ovisi ipak o vise stvari da li ce uspijeti ili ne.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.