Trudnoća nakon potpomognute

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar zelimobebu2701

    zelimobebu2701

    Broj poruka: 379

    Prijavi adminu

    Ana2711 da ti napokon odgovorim na pitanje s onog foruma. Ja sam nastavila ić kod dr. u Petrovoj. Zadnji puta sam morala piškit na neku trakicu (indikator) to ne što za bakterije ili infekcije koliko sam zaključila. Mjerile su mi sestre tlak i pitale su me za kilažu da li znam. Važem se redovito i mogu ti reć da do sad nisam baš dobila na kilaži nego čak u početku izgubila oko 2kg ali kažu da je to normalno zbog mučnine. 😊

  • Dolores123

    Broj poruka: 788

    Prijavi adminu

    zelimobebu2701

    Dolores123

    Jesu vam doktori zabranili imati odnose sad na pocetku? Znam da ni ne razmisljate o tome, jer vam je mucno, ali svejedno pitam.Meni moja dr nije zabranila ni nakon transfera, rekla je 4- 5 dana da se suzdrzim.

    Meni nije ništa spominjala dr iako sam ju sad mislila pitati na ultrazvuku idućem, malo mi je neugodno ali Boze moj sve je to prirodno i normalno.


    Ma da sve je to prirodno.ali to ti sve ovisi od doktora do doktora.mislim ako je trudnoca ok, nema krvarenja, hematoma i sl. Po cemu je drugacija od obicne.Mislim da oni isto nekad pretjeruju.A nekima brane do bete, ja sam imala odnose do bete kad mi se htjelo i svejedno se primilo, ako se hoce bude se primilo ako se nece onda nebude pa makar i bila 24 sata s nogama u zraku

    [lilypie.com]

  • Avatar Tamara..

    Tamara..

    Broj poruka: 251

    Prijavi adminu

    Joj zelim od sveg srca da je bebica tu i da ce sve biti odlicno 
    Ja mislim da je najbitnije da se sada pokusas sto vise opustiti i vjerovati u pozitivan ishod… 
    Iako u slucajnu  da ne prode sve po planu je razocarenje malo vece, ali usprkos tome mislim da briga i stres jako odmazu u tom procesu …
    Stvarno me je jako rastuzilo ovo, jer kad vidim koliko je ljudima tesko zaceti djecu , a koliki ljudi ju ne zele…. Meni je moja trudnoca bila ne planirana i jako sam u pocetku tko tesko prihvatila pogotovo zbog toga mi je jako zao kada neko ima poteskoca ..
    Zelim vam srecu od sveg srca <3

    Ja mislim da bi doktro npomenio da se treba uzdrzavat od odnosa, makar je meni moj rekao kada sam uzimala vaginalete da dok traje terapija nemamo odnose… Ali treba pitaati bez neugode jer je to sasma normalno 

    [lilypie.com]

  • Avatar zelimobebu2701

    zelimobebu2701

    Broj poruka: 379

    Prijavi adminu

    Dolores123

    zelimobebu2701

    Dolores123

    Jesu vam doktori zabranili imati odnose sad na pocetku? Znam da ni ne razmisljate o tome, jer vam je mucno, ali svejedno pitam.Meni moja dr nije zabranila ni nakon transfera, rekla je 4- 5 dana da se suzdrzim.

    Meni nije ništa spominjala dr iako sam ju sad mislila pitati na ultrazvuku idućem, malo mi je neugodno ali Boze moj sve je to prirodno i normalno.

    Ma da sve je to prirodno.ali to ti sve ovisi od doktora do doktora.mislim ako je trudnoca ok, nema krvarenja, hematoma i sl. Po cemu je drugacija od obicne.Mislim da oni isto nekad pretjeruju.A nekima brane do bete, ja sam imala odnose do bete kad mi se htjelo i svejedno se primilo, ako se hoce bude se primilo ako se nece onda nebude pa makar i bila 24 sata s nogama u zraku


    Istina da, kolko žena ni ne zna da su trudne i sve bude ok. Mi nismo htjela imati odnose još od pikanja jer smo se oboje nekako bojali. Ali pošto je do sad sve bilo super i sad kad idem na idući ultrazvuk proci će već tri mjeseca trudnoće, tako da mislim da je onda onaj kao rizicni dio prošao 

  • snelly

    Broj poruka: 43

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure,evo da vam se i ja pridruzim.
    Bas je falila ovakva tema.
    Ovo je popis kaj smo sve do sad radili pa da se malo bolje upoznamo :-)

    ja:'85-epi,hipo-bez stitnjace,hidrocefalus,amh 4.5
    mm:'85-varicocela grd.II,varirajuci sgram,sada astheno
    11/15 VG 1.ivf/icsi prirodni-ET 4 stan-beta 0.1 :no:
    11/16 VG 1.ivf/icsi stim.(Puregon+Orgalutran,Ovetrill)
                                               ET-4 i 6 stan-beta 0.6 :no:
    2/17 Škvorc 2.ivf icsi stim.(Elonva+Orgalutran+Ovetrill)    ET-4 i 6 stan-12.dnt154.10 ß,14.dnt-465.20 ß                                        16.dnt-1052.0 ß 
    31.3 uzv  6+0  culi smo srceko :-)

    ja:'85-epi,hipo-bez stitnjace,hidrocefalus,amh 4.5
    mm:'85-varicocela grd.II,varirajuci sgram,sada astheno
    11/15 VG 1.ivf/icsi prirodni-ET 4 stan-beta 0.1
    11/16 VG 1.ivf/icsi stim.(Puregon+Orgalutran,Ovetrill)
    ET-4 i 6 stan-beta 0.6
    2/17 Škvorc 2.ivf icsi stim.(Elonva+Orgalutran+Ovetrill) ET-4 i 6 stan-12.dnt-154.10 ß 14.dnt-465.20 ß 16.dnt-1052.0 ß 31.3 uzv 6+0 curka
    17.11.2017 Lucija
    11/2022 prirodno iznenađenje

  • Avatar Sophie

    Sophie

    Broj poruka: 235

    Prijavi adminu

    Bas dobro za ovu temu 😁
    Ja sam 5tt! U subotu idemo čuti srce ❤ samo jos ne znamo točno koliko njih. Inače vraćena su mi tri embrija ocijenjena kao vrlo dobri.
    Ovo mi je prvi postupak nakon otkrića katastrofalnog stanja hormona… 95%lijecnika se samnom uopće nebi upuštalo u ivf, ali ne i dr. L koji je sve odradio kako treba i gdje smo korak za korakom imali dobre rezultate!  Nadam se i dalje pozitivnim nizovima 😊 Isto želim i svima vama 😘😘 

    [lilypie.com]

  • Avatar Nina2512

    Nina2512

    Broj poruka: 536

    Prijavi adminu

    Dobrodosle nove cure😍😍
    Zelimobebu onda ce mozda i meni sad mjeriti tlak i ostalo..i ja sam se prosli put popisala na onu trakicu ali nisu mi nista komentirali za to..i da i ja sam ostala dok dr u petrovoj,i to mi je super,da sve tam lijepo obavljam😊

    [lilypie.com]

  • snelly

    Broj poruka: 43

    Prijavi adminu

    Cure,a jel koja od vas na mirovanju?
    Ja imam hematom pa mirujem ,sreca pa ne krvari.
    Nadam se da ce se povuc do iduceg uzv.
    Ali daleko je taj 28.4…..

    ja:'85-epi,hipo-bez stitnjace,hidrocefalus,amh 4.5
    mm:'85-varicocela grd.II,varirajuci sgram,sada astheno
    11/15 VG 1.ivf/icsi prirodni-ET 4 stan-beta 0.1
    11/16 VG 1.ivf/icsi stim.(Puregon+Orgalutran,Ovetrill)
    ET-4 i 6 stan-beta 0.6
    2/17 Škvorc 2.ivf icsi stim.(Elonva+Orgalutran+Ovetrill) ET-4 i 6 stan-12.dnt-154.10 ß 14.dnt-465.20 ß 16.dnt-1052.0 ß 31.3 uzv 6+0 curka
    17.11.2017 Lucija
    11/2022 prirodno iznenađenje

  • Deleted user

    Broj poruka: 1207

    Prijavi adminu

    Draga snelly…ja imam hematom…kaze da je malo sli je iznad ploda..a koliko citam to je bas najgore mjesto za njega..inace imam i iscjedak smedji od njega pa moram strogo mirovati..jucer sam bila na kontroli i ono dijagnoza-prijeteci spontani…😣😣😣
    Kontrola tek kroz desetak dana a ja cu do dat prosvikat a pocelo me danas i bas probadat…ne znam dal to ok ili ne…nisam nikad bila trudna pa…
    Grozno…😦

    waithing

  • Avatar zelimobebu2701

    zelimobebu2701

    Broj poruka: 379

    Prijavi adminu

    Ana2711

    Dobrodosle nove cure😍😍
    Zelimobebuonda ce mozda i meni sad mjeriti tlak i ostalo..i ja sam se prosli put popisala na onu trakicu ali nisu mi nista komentirali za to..i da i ja sam ostala dok dr u petrovoj,i to mi je super,da sve tam lijepo obavljam😊


    Vjerovatno. Vidis to vjerovatno ovisi o doktoru. Mislim ako nam nisu ništa rekli da je to dobro. Da nešto nije ok naglasili bi. Meni je super tamo jer je sve na jednom mjestu, a ne znam do kad nam mogu pravdat da na oni vode tamo trudnoću i jel mogu do kraja. Znam da si ti rekla da je tvoj rekao da će te i porodit. Moja je meni samo rekla da ne moram na triple, da će ona to sve redovito kontrolirat. Pa valjda onda do kraja. 😊

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.