Trudnoća nakon potpomognute

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar zelimobebu2701

    zelimobebu2701

    Broj poruka: 379

    Prijavi adminu

    waithing

    Draga snelly…ja imam hematom…kaze da je malo sli je iznad ploda..a koliko citam to je bas najgore mjesto za njega..inace imam i iscjedak smedji od njega pa moram strogo mirovati..jucer sam bila na kontroli i ono dijagnoza-prijeteci spontani…😣😣😣
    Kontrola tek kroz desetak dana a ja cu do dat prosvikat a pocelo me danas i bas probadat…ne znam dal to ok ili ne…nisam nikad bila trudna pa…
    Grozno…😦


    Htjela sam vam napisati da znam žensku koja je imala taj problem na početku trudnoće, njoj su čak testovi bili negativni zbog hematoma i svašta nešto, a sada se njen dječak veselo igra. Mislim da uz mirovanje bude i kod vas sve super. 👍😊

  • snelly

    Broj poruka: 43

    Prijavi adminu

    waithing

    Draga snelly…ja imam hematom…kaze da je malo sli je iznad ploda..a koliko citam to je bas najgore mjesto za njega..inace imam i iscjedak smedji od njega pa moram strogo mirovati..jucer sam bila na kontroli i ono dijagnoza-prijeteci spontani…😣😣😣
    Kontrola tek kroz desetak dana a ja cu do dat prosvikat a pocelo me danas i bas probadat…ne znam dal to ok ili ne…nisam nikad bila trudna pa…
    Grozno…😦


    Draga,ja sam cula oprecna misljenja o tome hematomu.
    Od toga da je nebitan njegov polozaj jer je nanormalnija pojava jer na tom mjestu nastaje posteljica,pucaju krvne zile i nastane hematom…..
    Do toga da treba strogo mirovat…..ja nisam pametna vise :-(
    Ne brini za dijagnozu….manje vise sve mi iz mpo  zapocinjemo trudnocu sa tom dijagnozom.
    I meni pise ista dijagnoza…..
    Uz hematom mi je i smeksan i povecan cerviks kaj god to znacilo….

    ja:'85-epi,hipo-bez stitnjace,hidrocefalus,amh 4.5
    mm:'85-varicocela grd.II,varirajuci sgram,sada astheno
    11/15 VG 1.ivf/icsi prirodni-ET 4 stan-beta 0.1
    11/16 VG 1.ivf/icsi stim.(Puregon+Orgalutran,Ovetrill)
    ET-4 i 6 stan-beta 0.6
    2/17 Škvorc 2.ivf icsi stim.(Elonva+Orgalutran+Ovetrill) ET-4 i 6 stan-12.dnt-154.10 ß 14.dnt-465.20 ß 16.dnt-1052.0 ß 31.3 uzv 6+0 curka
    17.11.2017 Lucija
    11/2022 prirodno iznenađenje

  • Dolores123

    Broj poruka: 788

    Prijavi adminu

    E da bas sam vas htjela pitati, a vidim da to i spominjate, jel moramo u bolnici u koju smo hodale na mpo voditi cijelu trudnocu i doci roditi ili ne? Ja nisam iz zg,pa mi bas nije zgodno.

    [lilypie.com]

  • Dolores123

    Broj poruka: 788

    Prijavi adminu

    Tamara..

    Joj zelim od sveg srca da je bebica tu i da ce sve biti odlicno
    Ja mislim da je najbitnije da se sada pokusas sto vise opustiti i vjerovati u pozitivan ishod…
    Iako u slucajnu da ne prode sve po planu je razocarenje malo vece, ali usprkos tome mislim da briga i stres jako odmazu u tom procesu …
    Stvarno me je jako rastuzilo ovo, jer kad vidim koliko je ljudima tesko zaceti djecu , a koliki ljudi ju ne zele…. Meni je moja trudnoca bila ne planirana i jako sam u pocetku tko tesko prihvatila pogotovo zbog toga mi je jako zao kada neko ima poteskoca ..
    Zelim vam srecu od sveg srca <3

    Ja mislim da bi doktro npomenio da se treba uzdrzavat od odnosa, makar je meni moj rekao kada sam uzimala vaginalete da dok traje terapija nemamo odnose… Ali treba pitaati bez neugode jer je to sasma normalno


    Ja predpostavljam da mi nismo u situaciji u kojoj jesmo i da nam se trudnoca dogodila kad nismo o njoj razmisljale vjerojatno bi i mi tako reagirale.Tako da nisi vjerojatno jedina da si imala takvo misljenje u neplaniranoj situaciji.

    [lilypie.com]

  • Dolores123

    Broj poruka: 788

    Prijavi adminu

    Sophie

    Bas dobro za ovu temu 😁
    Ja sam 5tt! U subotu idemo čuti srce ❤ samo jos ne znamo točno koliko njih. Inače vraćena su mi tri embrija ocijenjena kao vrlo dobri.
    Ovo mi je prvi postupak nakon otkrića katastrofalnog stanja hormona… 95%lijecnika se samnom uopće nebi upuštalo u ivf, ali ne i dr. L koji je sve odradio kako treba i gdje smo korak za korakom imali dobre rezultate! Nadam se i dalje pozitivnim nizovima 😊 Isto želim i svima vama 😘😘


    A sto su ti rekli na uzv? Jel se vidi sta? Meni je iskreno  malo prpa od blizanaca.Posto sam ja jako sitne grade neznam kako bi ja to nosila ,ali opet si mislim bolje 2 nego nista.A vidjet cemo, samo neka sve bude u redu.

    [lilypie.com]

  • Lora

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Bok cure! Evo i moje price. Godinu dana smo pokusavali ostat trudni al nije islo, napravili pretrage, los spermiogram. Krenuli smo u postupak Ivf-a i evo iz prve nam je uspjelo! Danas nam je 4+6 i samo se nadam da ce sve bit u redu i da ce beba ostat s nama! Vracene su mi 2 blastice 5 dan a 4 smo ih jos imali za zamrznuti. Jucer smo bili na prvom uzv i gin kaze da se vidi jedan mjehuric! Od jucer me nesto jace boli trbuh (kroz cijelo vrijeme me trbuh boli ko pred mengu)a sinoc me tako probadalo da sam se bas jako uplasila. I od jucer me glava ne prestaje bolit..

  • Deleted user

    Broj poruka: 1207

    Prijavi adminu

    Lora

    Bok cure! Evo i moje price. Godinu dana smo pokusavali ostat trudni al nije islo, napravili pretrage, los spermiogram. Krenuli smo u postupak Ivf-a i evo iz prve nam je uspjelo! Danas nam je 4+6 i samo se nadam da ce sve bit u redu i da ce beba ostat s nama! Vracene su mi 2 blastice 5 dan a 4 smo ih jos imali za zamrznuti. Jucer smo bili na prvom uzv i gin kaze da se vidi jedan mjehuric! Od jucer me nesto jace boli trbuh (kroz cijelo vrijeme me trbuh boli ko pred mengu)a sinoc me tako probadalo da sam se bas jako uplasila. I od jucer me glava ne prestaje bolit..


    Draga to ti je zbog ultrazvuka..i meni je ginekologica rekla da se ne uplasim ako me pocne probadati da je to zbog tog jer je to jako rano i jer je prckala po meni…i mene je sinoc bas jako probadalo da sam se bas uplasila…trudna sam dan vise nego ti …i meni su vracene dvije blastice a na ultrazvuku je vidjela jednu gast.vrecicu…

    waithing

  • Avatar Sophie

    Sophie

    Broj poruka: 235

    Prijavi adminu

    Dolores123

    Sophie

    Bas dobro za ovu temu 😁
    Ja sam 5tt! U subotu idemo čuti srce ❤ samo jos ne znamo točno koliko njih. Inače vraćena su mi tri embrija ocijenjena kao vrlo dobri.
    Ovo mi je prvi postupak nakon otkrića katastrofalnog stanja hormona… 95%lijecnika se samnom uopće nebi upuštalo u ivf, ali ne i dr. L koji je sve odradio kako treba i gdje smo korak za korakom imali dobre rezultate! Nadam se i dalje pozitivnim nizovima 😊 Isto želim i svima vama 😘😘

    A sto su ti rekli na uzv? Jel se vidi sta? Meni je iskreno malo prpa od blizanaca.Posto sam ja jako sitne grade neznam kako bi ja to nosila ,ali opet si mislim bolje 2 nego nista.A vidjet cemo, samo neka sve bude u redu.

    Jedan je siguran, za drugog je rekao možda pa je čak i trećeg spomenuo 😳  Iskreno, ne znam kako bi s troje djece… bome izazov samo takav 😁😁 kako bude bude, veselimo se i jedva čekamo subotu 

    [lilypie.com]

  • Lora

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    waithing

    Lora

    Bok cure! Evo i moje price. Godinu dana smo pokusavali ostat trudni al nije islo, napravili pretrage, los spermiogram. Krenuli smo u postupak Ivf-a i evo iz prve nam je uspjelo! Danas nam je 4+6 i samo se nadam da ce sve bit u redu i da ce beba ostat s nama! Vracene su mi 2 blastice 5 dan a 4 smo ih jos imali za zamrznuti. Jucer smo bili na prvom uzv i gin kaze da se vidi jedan mjehuric! Od jucer me nesto jace boli trbuh (kroz cijelo vrijeme me trbuh boli ko pred mengu)a sinoc me tako probadalo da sam se bas jako uplasila. I od jucer me glava ne prestaje bolit..

    Draga to ti je zbog ultrazvuka..i meni je ginekologica rekla da se ne uplasim ako me pocne probadati da je to zbog tog jer je to jako rano i jer je prckala po meni…i mene je sinoc bas jako probadalo da sam se bas uplasila…trudna sam dan vise nego ti …i meni su vracene dvije blastice a na ultrazvuku je vidjela jednu gast.vrecicu…


    Joj sad si me umirila!! Bas sam se bila uplasila!! Rekla je da dodem za tjedan dana ponovo, cudno mi je da me tako brzo opet narucila!? 

  • Dolores123

    Broj poruka: 788

    Prijavi adminu

    Sophie

    Dolores123

    Sophie

    Bas dobro za ovu temu 😁
    Ja sam 5tt! U subotu idemo čuti srce ❤ samo jos ne znamo točno koliko njih. Inače vraćena su mi tri embrija ocijenjena kao vrlo dobri.
    Ovo mi je prvi postupak nakon otkrića katastrofalnog stanja hormona… 95%lijecnika se samnom uopće nebi upuštalo u ivf, ali ne i dr. L koji je sve odradio kako treba i gdje smo korak za korakom imali dobre rezultate! Nadam se i dalje pozitivnim nizovima 😊 Isto želim i svima vama 😘😘

    A sto su ti rekli na uzv? Jel se vidi sta? Meni je iskreno malo prpa od blizanaca.Posto sam ja jako sitne grade neznam kako bi ja to nosila ,ali opet si mislim bolje 2 nego nista.A vidjet cemo, samo neka sve bude u redu.
    Jedan je siguran, za drugog je rekao možda pa je čak i trećeg spomenuo 😳 Iskreno, ne znam kako bi s troje djece… bome izazov samo takav 😁😁 kako bude bude, veselimo se i jedva čekamo subotu


    Da.Sta je tu je, nema povratka.😀

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.