Trudnoća nakon potpomognute

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • malla

    Broj poruka: 120

    Prijavi adminu

    Kako prođe danas, sve ok?
    Mene su poslije ctg-a ostavili u bolnici na promatranju… Kao ctg na momente pokazuje nagle padove u broju otkucaja bebinog srca, sto je dr protumacio kao da beba pritisce pupcanik. Samo ne zna cime pritisce pa su me ostavili na promatranju, da ne mota slucajno pupcanik oko vrata… I pritisak blago povisen… 
    Tako da sam sad u bolnici, svakih sat dva mi rade ctg, ako bude potrebno i carski ce odradit ranije.

  • jannanna123

    Broj poruka: 202

    Prijavi adminu

    Ja imam zakazano tek u 7, tako da se polako spremam i krecem. Bolje sto si ostala da znas da si bezbedna i u pravim rukama. Mojim sestrama je bio obmotan pupcanik oko vrata i sve je proslo ok, samo treba lepo obratiti paznju na to i voditi racuna. Bice pazljivi i bice sve super ☺️ Ja javljam malo kasnije sta su mi rekli, a ti javi kako sve tece, cekaj me do cetvrtka da se porodimo zajedno😁😁😁

  • jannanna123

    Broj poruka: 202

    Prijavi adminu

    Kod mene sve po starom, cekam cetvrtak , kaze 99 posto tad porodjaj 😬😬 javljaaaaj mi kako si i kako se sve odvija, imam tremu za obe 😁🥰🥰

  • malla

    Broj poruka: 120

    Prijavi adminu

    jannanna123

    Kod mene sve po starom, cekam cetvrtak , kaze 99 posto tad porodjaj 😬😬 javljaaaaj mi kako si i kako se sve odvija, imam tremu za obe 😁🥰🥰


    Heej, dobro sam, i dalje sam u bolnici na promatranju, rade mi ctg po cijele dane…sad za sad sve djeluje ok, tako da ce cekati zakazani termin u petak. 
    A tremu vise i nemam, sad samo jedva cekam da dodje taj termin, da sve zavrsi i da idem sa bebicom kuci…

  • jannanna123

    Broj poruka: 202

    Prijavi adminu

    Ja idem ujutru i nadam se da ce me poroditi sutra . Da ne lezim u bolnici previse 😁😁 javljaj kad se porodiiis☺️☺️☺️🥰🥰🥰

  • jannanna123

    Broj poruka: 202

    Prijavi adminu

    Mallaa, mene porodili jutroos 😍😍 Cekam lepe vesti i od tebe . Spinalna anestezija je odlicnaa, samo posle nje moras 12 sati da lezis ravno na ledjima i ne smes da spustas i dizes glavu, to je malo dosadno. Ali osecaj kad vidis bebu je divaaan🥰🥰

  • malla

    Broj poruka: 120

    Prijavi adminu

    jannanna123

    Mallaa, mene porodili jutroos 😍😍 Cekam lepe vesti i od tebe . Spinalna anestezija je odlicnaa, samo posle nje moras 12 sati da lezis ravno na ledjima i ne smes da spustas i dizes glavu, to je malo dosadno. Ali osecaj kad vidis bebu je divaaan🥰🥰


    Čeeeestiiiitaaammm 🥰🥰🥰 Jao kako si me obradovala ❤ Divno ❤
    Znaci ipak si u spinalnoj…ja se nadam da cu i ja. Drago mi je da imas pozitivno iskustvo. 
    Ja cu ujutro, i nije mi nimalo svejedno… 
    A o tome kakav je osjecaj ne treba ni pitati, mogu samo zamisliti 😍
    Imas li jake bolove, kako reaguje rana? 

  • jannanna123

    Broj poruka: 202

    Prijavi adminu

    Hvalaaaaa 🥰🥰🥰
    Spinalna je super stvarno ja bih opet samo tako. Evo sad mi je bila beba na druzenjuuu😍 
    Rana boljka ali daju inekcije za b

  • jannanna123

    Broj poruka: 202

    Prijavi adminu

    Pardon, daju inekcije za bolove pa bude podnosljivo, sutra cu morati da ustajem pa cemo videti kako ce biti. Al sve se to izdrzi. Kad donesu bebu ne osetis nista. Nemoj da se brines i javljaj lepe vestiii 😍😍😍♥️♥️♥️

  • jannanna123

    Broj poruka: 202

    Prijavi adminu

    Mallaa ? Kako si, ne javljas se ? 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.