Trudnoca - početak ozujak, travanj 2017 :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Tinchyca

    Tinchyca

    Broj poruka: 590

    Prijavi adminu

    Tenica

    Cure hvala sto ste se odazvale grupi!
    Ja sam tek jucer vidjela + na testu :)) a mozda se i prerano.pocela veseliti….danas sam imala mali smedi iscjedak (kao tanka krpica) pa mi je sreca malo splasnula…. jedva cekam ponedjeljak i odmah na pregled! Zadnja M. Je bila 25 3.
    Inace, simptome neke posebne nisam imala (grudi malo bolne, grcevi u jajnicima koji traju par dana -inace samo 1 dan)
    Mislim da je malo prerano za simptome….:))


    Meni je zadnja isto tako bila 25.  :) Ja inače prije menstruacije kojih 5 dana dobim smeđi iscjedak koji predkraj postane i krvav. Tako je bilo i ovaj put 5 dana prije ocekivane menatruacije dobila sam taj jaki iscjedak koji je trajao 4 dana i odmah sam se ozalostila jer sam bila uvjeren kako ce menga nastupiti svaki dan… međutim iscjedak je nestao i menga na kraju nije dosla. :))

    💙30.06.2018 💙 Noa💙
    [lilypie.com]

  • ivanavanda1205

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    Ciao. Nije ti rano za simptome. Ja sam imala zadnju mengu 3.3. ovulacija 15.3., oko 25.3. sam pocela osjecati umor, cice narasle pišanje svako malo po noći….. 

  • Avatar Angel03

    Angel03

    Broj poruka: 80

    Prijavi adminu

    Drage cure! Evo da se i ja prijavim. Zadnja m mi je bila 05.03., tako da sam sada trudna 8+5 tj. Prije 2 tjedna sam bila na prvom pregledu i uzv gdje sam vidjela da srceko kuca. :) Idući pregled je za 2 tjedna, jedva cekam. Idem privatno kod ginekologice jer mi je tako blize, brze i jednostavnije.
    Do iduceg pregleda trebam napraviti razne pretrage - krvna grupa, rh faktor, urin, krvna slika, glukoza itd. Jucer sam nadobudno otisla kod svoje doktorice po uputnice, na sto mi je ona rekla da to moram ici kod svog socijalnog ginekologa, a bas sam mislila da cu to sve obaviti kod svoje doktorice opce prakse.
    Znate li koliko dugo cekam na rezultate tih pretraga? Trebam li za glukozu ici u Petrovu ili mogu jos negdje? Vjerojatno sve ostalo napravim kod sebe u Domu zdravlja?

  • Dzenkaa

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu
    Pozdrav svima. Meni treba neko da me smiri. 😊 
    Ovako, radila sam test maloprije. Druga linija mi je blijeda. Moze li neko da mi kaze da li je pozitivan test. 

     Hvala vam. 

  • Avatar Mrs. Bešić

    Mrs. Bešić

    Broj poruka: 104

    Prijavi adminu

    Dzenkaa

    Pozdrav svima. Meni treba neko da me smiri. 😊
    Ovako, radila sam test maloprije. Druga linija mi je blijeda. Moze li neko da mi kaze da li je pozitivan test.
    Hvala

    Čestitam 😊 pozitivan je, makar tako svijetla linija. 

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Dzenkaa

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Mrs. Bešić

    Dzenkaa

    Pozdrav svima. Meni treba neko da me smiri. 😊
    Ovako, radila sam test maloprije. Druga linija mi je blijeda. Moze li neko da mi kaze da li je pozitivan test.
    Hvala
    Čestitam 😊 pozitivan je, makar tako svijetla linija.


    Hvala vam. Boli me stomak sve vrijeme. Ono kao pred menstruaciju. 
    Mislim da nema sretnije od mene sad. Hvala Bogu, hvala Bogu, hvala Bogu. 
    Pozdrav. 

  • Avatar Mrs. Bešić

    Mrs. Bešić

    Broj poruka: 104

    Prijavi adminu

    Dzenkaa

    Mrs. Bešić

    Dzenkaa

    Pozdrav svima. Meni treba neko da me smiri. 😊
    Ovako, radila sam test maloprije. Druga linija mi je blijeda. Moze li neko da mi kaze da li je pozitivan test.
    Hvala
    Čestitam 😊 pozitivan je, makar tako svijetla linija.

    Hvala vam. Boli me stomak sve vrijeme. Ono kao pred menstruaciju.
    Mislim da nema sretnije od mene sad. Hvala Bogu, hvala Bogu, hvala Bogu.
    Pozdrav.


    Tako je i meni bilo, čak sam par puta stavila uložak jer sam bila ubijeđena da će vještica doći svaki tren :) želim ti da si uvijek sretna, i da uskoro u naručju držiš svoju mrvicu 😊 laku noć. 

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Dzenkaa

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Mrs. Bešić

    Dzenkaa

    Mrs. Bešić

    Dzenkaa

    Pozdrav svima. Meni treba neko da me smiri. 😊
    Ovako, radila sam test maloprije. Druga linija mi je blijeda. Moze li neko da mi kaze da li je pozitivan test.
    Hvala
    Čestitam 😊 pozitivan je, makar tako svijetla linija.

    Hvala vam. Boli me stomak sve vrijeme. Ono kao pred menstruaciju.
    Mislim da nema sretnije od mene sad. Hvala Bogu, hvala Bogu, hvala Bogu.
    Pozdrav.

    Tako je i meni bilo, čak sam par puta stavila uložak jer sam bila ubijeđena da će vještica doći svaki tren :) želim ti da si uvijek sretna, i da uskoro u naručju držiš svoju mrvicu 😊 laku noć.


    Isti slucaj. Hvala ti mnogo. I ja tebi zelim svu srecu.  Laku noc. 😊

  • Avatar Tinchyca

    Tinchyca

    Broj poruka: 590

    Prijavi adminu

    Angel03

    Drage cure! Evo da se i ja prijavim. Zadnja m mi je bila 05.03., tako da sam sada trudna 8+5 tj. Prije 2 tjedna sam bila na prvom pregledu i uzv gdje sam vidjela da srceko kuca. :) Idući pregled je za 2 tjedna, jedva cekam. Idem privatno kod ginekologice jer mi je tako blize, brze i jednostavnije.
    Do iduceg pregleda trebam napraviti razne pretrage - krvna grupa, rh faktor, urin, krvna slika, glukoza itd. Jucer sam nadobudno otisla kod svoje doktorice po uputnice, na sto mi je ona rekla da to moram ici kod svog socijalnog ginekologa, a bas sam mislila da cu to sve obaviti kod svoje doktorice opce prakse.
    Znate li koliko dugo cekam na rezultate tih pretraga? Trebam li za glukozu ici u Petrovu ili mogu jos negdje? Vjerojatno sve ostalo napravim kod sebe u Domu zdravlja?


    Znam da se RH faktor vadi u petrovoj. A ostalo mislim da mozes u domu zdravlja. Mislim da trudnice imaju prioritet. Ja sam urinokulturu čekala 2 dana a inace je tjedan dana.

    💙30.06.2018 💙 Noa💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    Tinchyca

    Pozdrav curke,
    Evo meni kasnila 4 dana napravila kućni test prije 3 dana i ispao pozitivan! Imam aplikaciju na mobitelu moj kalendar koji kaze da sam trudna 5 tjedana. Išla jučer kod ginekologice kod koje sam ponovila test. Test je bio opet pozitivan ali jako svijetla crtica kaze da je to zato jer je sam početak trudnoće. S obzirom da znam tocno kad je bio odnos (prije 3 tjedna) a pocetak zadnje menstruacije prije 5 tjedana da li sam ja trudna 3 ili 5 tjedana tj kako vi to racunate? Jer mi je doktorica rekla da prije 6-7 tjedna nemamo kaj raditi, pa da znam o kojih 6-7 tjedana je mislila 🙈


    Upadam ko padobranac, trudnocu ti racunaju od prvog dana zadnje menge..s obzirom da je ovulacija najcesce iznedu ciklusa,dakle uracunaju ti i ta dva tjedna koja nisi trudna.. Zvuci glupo al tak je… Kasnije ti po velicini ploda korigiraju..
    Ne znam kako racunaju onima koji nemaju redovite, valjda po velicini ploda samo..

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.