Trudnoca - početak ozujak, travanj 2017 :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Dzenkaa

    Pozdrav svima. Meni treba neko da me smiri. 😊
    Ovako, radila sam test maloprije. Druga linija mi je blijeda. Moze li neko da mi kaze da li je pozitivan test.
    Hvala vam.


    Jos jedan padobranski upad….Cestitke!!!!!!!Trudna si!Meni je bila jos svjetlija!Gledala sam svakih pol sata….😀pozz 

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Dzenkaa

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    mamika3

    Dzenkaa

    Pozdrav svima. Meni treba neko da me smiri. 😊
    Ovako, radila sam test maloprije. Druga linija mi je blijeda. Moze li neko da mi kaze da li je pozitivan test.
    Hvala vam.

    Jos jedan padobranski upad….Cestitke!!!!!!!Trudna si!Meni je bila jos svjetlija!Gledala sam svakih pol sata….😀pozz


    Hvala hvala. Sutra ako Bog da idem na pregled i nadam se najboljem. Brine me samo sto me stomak povremeno boli. Iza mene je godina dana nadanja, sad samo Boga molim da sve bude uredu. Hvala ti jos jednom na rijecima podrske. 😁😁

  • Avatar Tinchyca

    Tinchyca

    Broj poruka: 590

    Prijavi adminu

    Dzenkaa

    Pozdrav svima. Meni treba neko da me smiri. 😊
    Ovako, radila sam test maloprije. Druga linija mi je blijeda. Moze li neko da mi kaze da li je pozitivan test.
    Hvala vam.


    Jako je blijeda linija jer je još rana trudnoća pa je beta jako niska. Meni je bila malo tamnija ali isto blijedunjava. Ja sam išla kod doktorice odmah sljedeći dan  s tim da nisam ništa obavila. Dala mi je opet test koji sam ponovila i opet je bio pozitivan. Rekla mi je da je prerano za bilo šta i da se javim u 8 tjednu trudnoće, jer se prije ništa ne može vidjeti. Kak sam 5 dana nakon dobila upalu mjehura isla sam na hitnu i tamo su napravili ultrazvuk i vidjeli samo gestacijsku vrećicu to je bilo sa točno 5 tjedana. Tak da polako nemoj se žuriti :)

    💙30.06.2018 💙 Noa💙
    [lilypie.com]

  • Dzenkaa

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Tinchyca

    Dzenkaa

    Pozdrav svima. Meni treba neko da me smiri. 😊
    Ovako, radila sam test maloprije. Druga linija mi je blijeda. Moze li neko da mi kaze da li je pozitivan test.
    Hvala vam.

    Jako je blijeda linija jer je još rana trudnoća pa je beta jako niska. Meni je bila malo tamnija ali isto blijedunjava. Ja sam išla kod doktorice odmah sljedeći dan s tim da nisam ništa obavila. Dala mi je opet test koji sam ponovila i opet je bio pozitivan. Rekla mi je da je prerano za bilo šta i da se javim u 8 tjednu trudnoće, jer se prije ništa ne može vidjeti. Kak sam 5 dana nakon dobila upalu mjehura isla sam na hitnu i tamo su napravili ultrazvuk i vidjeli samo gestacijsku vrećicu to je bilo sa točno 5 tjedana. Tak da polako nemoj se žuriti :)


    Hvala na savjetu, svaki mi dobro dodje. Sve je ovo novo za mene. 😊😊 Pozdrav. 

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Dzenkaa

    Tinchyca

    Dzenkaa

    Pozdrav svima. Meni treba neko da me smiri. 😊
    Ovako, radila sam test maloprije. Druga linija mi je blijeda. Moze li neko da mi kaze da li je pozitivan test.
    Hvala vam.

    Jako je blijeda linija jer je još rana trudnoća pa je beta jako niska. Meni je bila malo tamnija ali isto blijedunjava. Ja sam išla kod doktorice odmah sljedeći dan s tim da nisam ništa obavila. Dala mi je opet test koji sam ponovila i opet je bio pozitivan. Rekla mi je da je prerano za bilo šta i da se javim u 8 tjednu trudnoće, jer se prije ništa ne može vidjeti. Kak sam 5 dana nakon dobila upalu mjehura isla sam na hitnu i tamo su napravili ultrazvuk i vidjeli samo gestacijsku vrećicu to je bilo sa točno 5 tjedana. Tak da polako nemoj se žuriti :)

    Hvala na savjetu, svaki mi dobro dodje. Sve je ovo novo za mene. 😊😊 Pozdrav.


    Nemoj samo panicarit ako gestacijska vrecica bude prazna!To je normalno ako je mala trudnoca!U tom slucaju ce te opet narucit u sedmom ili osmom tjednu-mene je u osmom!

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Dzenkaa

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    mamika3

    Dzenkaa

    Tinchyca

    Dzenkaa

    Pozdrav svima. Meni treba neko da me smiri. 😊
    Ovako, radila sam test maloprije. Druga linija mi je blijeda. Moze li neko da mi kaze da li je pozitivan test.
    Hvala vam.

    Jako je blijeda linija jer je još rana trudnoća pa je beta jako niska. Meni je bila malo tamnija ali isto blijedunjava. Ja sam išla kod doktorice odmah sljedeći dan s tim da nisam ništa obavila. Dala mi je opet test koji sam ponovila i opet je bio pozitivan. Rekla mi je da je prerano za bilo šta i da se javim u 8 tjednu trudnoće, jer se prije ništa ne može vidjeti. Kak sam 5 dana nakon dobila upalu mjehura isla sam na hitnu i tamo su napravili ultrazvuk i vidjeli samo gestacijsku vrećicu to je bilo sa točno 5 tjedana. Tak da polako nemoj se žuriti :)

    Hvala na savjetu, svaki mi dobro dodje. Sve je ovo novo za mene. 😊😊 Pozdrav.

    Nemoj samo panicarit ako gestacijska vrecica bude prazna!To je normalno ako je mala trudnoca!U tom slucaju ce te opet narucit u sedmom ili osmom tjednu-mene je u osmom!


    Hvala ti na savjetu. Jako sam nervozna. 😊 Nadam se najboljem. Pozdrav. 

  • Avatar Jagoda1

    Jagoda1

    Broj poruka: 22

    Prijavi adminu

    Drage moje, kako ste, ima li kakvih simptoma kod vas? Ja sam svakako, povraćanje, hrana 0 bodova i jedva jedem,  teško se namjestim za spavanje, i kad uspijem spavam po cijeli dan i sl.

  • Avatar Mrs. Bešić

    Mrs. Bešić

    Broj poruka: 104

    Prijavi adminu

    Jagoda1

    Drage moje, kako ste, ima li kakvih simptoma kod vas? Ja sam svakako, povraćanje, hrana 0 bodova i jedva jedem, teško se namjestim za spavanje, i kad uspijem spavam po cijeli dan i sl.

    Kod mene i dalje simptom bolne grudi, doduše malo manje nego na početku, sad su mi se pojavile i izražene vene 😊 dobili smo i linea negra ovako rano 😊 i umaram se stvarno lako i brzo. Mučnina nemam, mada mi je smanjen apetit i ne jede mi se slatko što mi je šok jer prije nisam mogla zamislit dan bez čokolade. 

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar Jagoda1

    Jagoda1

    Broj poruka: 22

    Prijavi adminu

    Mrs. Bešić

    Jagoda1

    Drage moje, kako ste, ima li kakvih simptoma kod vas? Ja sam svakako, povraćanje, hrana 0 bodova i jedva jedem, teško se namjestim za spavanje, i kad uspijem spavam po cijeli dan i sl.
    Kod mene i dalje simptom bolne grudi, doduše malo manje nego na početku, sad su mi se pojavile i izražene vene 😊 dobili smo i linea negra ovako rano 😊 i umaram se stvarno lako i brzo. Mučnina nemam, mada mi je smanjen apetit i ne jede mi se slatko što mi je šok jer prije nisam mogla zamislit dan bez čokolade.


    Da, da, i meni su izrazito izražene te vene i bolne grudi. Grudnjaci premali :) :) uhhh, ja još mogu pojesti čokoladu ali samo malo, kockica mi dovoljna 😂👌

  • Dolores123

    Broj poruka: 788

    Prijavi adminu

    Ja nemam mučnina. Primjetila sam da se umorim dok brzo pričam, ali ovo mi je zbilja smiješno.Kako sam ja navikla brzo pričati, u nekom trenutku ostanem pomalo bez daha.Grudi su mi i dalje bolne, sva sreća što inače imam jako male pa su mi svi grudnjaci bili malo veći, tako da ih još uvijek nosim.Apetit imam pojačan i već sam nakupila 3 kg, a prirodno sam jako mršava, sad me sve to smeta jer nisam navikla da me išta tiska  …Sad neznam jel to meni već raste trbuh ili sam napuhnuta od utrogestana i mojeg pojačanog apetita.. 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.