Trudnoca - početak ozujak, travanj 2017 :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Tinchyca

    Tinchyca

    Broj poruka: 590

    Prijavi adminu

    Ja trenutno nemam nikakve simptome osim eventualnog probadanja u trbuhu i smeđeg iscjedka. Do unazad tjedan dana imala sam bolne grudi. Ušla sam u 7. tjedan. Jučer se na ultrazvuku vidjela prazna gestacijska 13mm. Nadam se da ce se na sljedecem pregledu vidjeti i plod.

    💙30.06.2018 💙 Noa💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Tinchyca

    Tinchyca

    Broj poruka: 590

    Prijavi adminu

    Dolores123

    Ja nemam mučnina. Primjetila sam da se umorim dok brzo pričam, ali ovo mi je zbilja smiješno.Kako sam ja navikla brzo pričati, u nekom trenutku ostanem pomalo bez daha.Grudi su mi i dalje bolne, sva sreća što inače imam jako male pa su mi svi grudnjaci bili malo veći, tako da ih još uvijek nosim.Apetit imam pojačan i već sam nakupila 3 kg, a prirodno sam jako mršava, sad me sve to smeta jer nisam navikla da me išta tiska …Sad neznam jel to meni već raste trbuh ili sam napuhnuta od utrogestana i mojeg pojačanog apetita..


    Ja sam bila 4 i 5 tjedan jako napuhnuta  trbuh mi je bio ko da sam u 4 ili 5 mjesecu :D nakon toga mi se iznormaliziralo.

    💙30.06.2018 💙 Noa💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Jagoda1

    Jagoda1

    Broj poruka: 22

    Prijavi adminu

    Bome sam se i ja zaokruzila. Traperice nemogu nositi, stisce me sve, ali iz Pj ne izlazim, hahaha. Jedva čekam taj pregled!! Što se radi na prvom pregledu? 

  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    Bok cure, upadam u temu ali ako trebate robice za bebu, ja sam imala zimske, javite se jer se trenutno riješavsm onog što su moji klinci prerasli :)

  • Avatar Mrs. Bešić

    Mrs. Bešić

    Broj poruka: 104

    Prijavi adminu

    I kod mene je stomak baš velik, sva sam nešto napuhana 
    Jagoda1 mene je na prvom pregledu pregledala onako, radili smo UZ, prepisala mi vitamine, i dala mi uputnice za KS, šećer, urin, i krvnu grupu. Sad 12.05. Idem na drugi pregled tad bi mi trebali otvorit trudnički karton, vagat me, mjerit pritisak i tako. Jedva čekam da vidim dal je sve OK. 

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar Jagoda1

    Jagoda1

    Broj poruka: 22

    Prijavi adminu

    Mrs. Bešić

    I kod mene je stomak baš velik, sva sam nešto napuhana
    Jagoda1 mene je na prvom pregledu pregledala onako, radili smo UZ, prepisala mi vitamine, i dala mi uputnice za KS, šećer, urin, i krvnu grupu. Sad 12.05. Idem na drugi pregled tad bi mi trebali otvorit trudnički karton, vagat me, mjerit pritisak i tako. Jedva čekam da vidim dal je sve OK.


    Hvala ti. Bitno da znam što očekivati :) Ma bit će sve ok :) 

  • Avatar Juje

    Juje

    Broj poruka: 126

    Prijavi adminu

    Ja sam zm imala 14.03 prošlu sam srijedu bila na prvom uzv i vidi li smo srce da kuca i da je sve ok ali mene opet neki strah kad ne strecne u dno stomaka,kao da me neko bocne u jajnike a kihnit ne daj bože.Drugi živ je 31.05 a ja ću do tad poludit naj radje bi kupila prijenosni uzv i stalno bila spojena😊😀

  • Dzenkaa

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Pozdrav zene, majke i buduce majke. Ja sam bila na svom prvom pregledu i hvala Bogu sve je ok. Trudnoca je jos mala, ali doktorica je pronasla moju tackicu. 😁 Dala mi je da pijem vitamine i duphaston. Stomak me sad manje boli. Sad imam osjecaj da mi nesto “hoda” po stomaku dole. Kao kad crijeva rade. Ja se nadam da je to sve uredu. Ovo je za mene sve novo, pa mozda i pisem glupe konstatacije. Nemam mucnine, ali cesto mi se pipipipi i samo bih spavala. Pozdrav. 😊

  • Dolores123

    Broj poruka: 788

    Prijavi adminu

    Dzenkaa

    Pozdrav zene, majke i buduce majke. Ja sam bila na svom prvom pregledu i hvala Bogu sve je ok. Trudnoca je jos mala, ali doktorica je pronasla moju tackicu. 😁 Dala mi je da pijem vitamine i duphaston. Stomak me sad manje boli. Sad imam osjecaj da mi nesto “hoda” po stomaku dole. Kao kad crijeva rade. Ja se nadam da je to sve uredu. Ovo je za mene sve novo, pa mozda i pisem glupe konstatacije. Nemam mucnine, ali cesto mi se pipipipi i samo bih spavala. Pozdrav. 😊


    Koliko si sad trudna? 

    [lilypie.com]

  • Avatar Gitta

    Gitta

    Broj poruka: 348

    Prijavi adminu

    Bok curke!! evo i ja sam prije dva dana napravila test i ispao je pozitivan i danas za svaki slučaj i ispao je pozitivan! iako imam još 5 dana do očekivane M, zadnja mi je bila 19.04. pa sve čekam da prođe taj dan očekivane M da nazovem doktoricu za pregled, a M nadam se da sljedećih devet mjeseci neće niti doći.
    pridružite mi se na temi Zimske bebe 2017/2018 :D
    Simptomi: umor, bol u križima i prištavo lice grrrr, nadam se samo da neću imati mučnine i povraćanje kao u prvoj T….
    pozz svima!!!

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.