Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Jurky32

    Jurky32

    Broj poruka: 880

    Prijavi adminu

    Bless💫

    Gisellewauuuuu bas dobra berba hihi, odlicna brojka, drzim fiiige da se sve oplode 🥰🥰
    Roliceceeeestitam jos jednom, to je odlicna beta za trodnevne 🥰🥰
    Ostale trudnicehvala sto ste i dalje s nama, dajete nam vjeru da ce i svaka od nas imati i dozivjeti tu srecu ♥️♥️
    Saniiije nasa doktorica, sveznalica hehehe 🥹🥰
    Jurky32nisam nikako tvoju situaciju komentirala, jer jednostavno vjerujem da ce biti najbolji moguci ishod i to je to! ♥️


    Hvala ti ❤️

    👱‍♀️ 1991., AMH 4.6,visok FSH, Kariogram: Robertsonova translokacija 21;22 🧑 1988. OAT, Kariogram: uredan; Pokušavamo-9/20
    8/22 Petrova➡️prc➡️AIH - ❌️
    9/22 Petrova➡️stim., pukli folikuli➡️AIH - ❌️
    10/22 Petrova➡️prc➡️ 2 🥚 ❌️
    3/23 Sv. Duh➡️stim., 3🥚ET 1 ❌️
    5/23 Sv. Duh➡️prc, ET 1 ❌️
    7/23 Sv. Duh➡️stim., 4🥚ET 1 ❌️
    1/24 Beta+➡️stim., 3🥚ET 2 ➡️test 12.dnt ➕️➡️beta 13.dnt 429.5➡️beta 15.dnt 1019.2➡️uzv 29.2➡️6+1❤️➡️čekanje amniocenteze ⏳️🙏
    …Believe you can, and you're halfway there…

  • Avatar Rolica

    Rolica

    Broj poruka: 458

    Prijavi adminu

    Bless, Sanjushka hvala vam cure drage 🥰
    .
    Držim fige i nadam se za svaku od vas da je uskoro kraj ovog i početak novog razdoblja koje zaslužujete 🙏🥰♥️

    👩 38 g, 08/20 - missed Ab, 11 tt (prirodna tr),
    AMH 2,24, fsh i
    kariogrami uredni,
    👨 37 g, oligozoospermia,
    🔮 Beta+, 1 👶 👉 FET 🥰, Beta = 86, Beta 2 = 204, uzv ⏳️

  • Avatar angel eyes

    angel eyes

    Broj poruka: 221

    Prijavi adminu

    Lali, Jabukica drago mi je da je sve u redu i da ste uživali u druškanju 🥰🥰
    Jopa dobrodošla, ja idem u Cito, doduše tek sam jedan postupak prošla, idem uskoro na drugi. Imam samo riječi hvale za doktore i sestre. Pitaj ako te bilo što zanima. Ima još cura na forumu u Citu.
    Čokoladica meni je bila normalna M nakon postupka, prvi dan smeđarenje, to nisam ni računala i sutradan došla M normalno.

    👩 ‘83. hashimoto, oba jajovoda✂️
    🧑 ’82. sve ok

    2016. tubarna (lapar., ode prvi jajovod)
    2020. stigla naša najveća sreća 🩵 (prirodna trudnoća)
    2022. spontani u 7tt
    2023. tubarna (lapar., ode i drugi jajovod)
    03/24 IVF, Cito (Elonva 150, Orgaluntan, Menopur 75) 8🥚, 4 oplođene, 2🐧 obje vracene (Dostinex, Estrofem, Duphaston, Utrogestan, Andol 100, Novalac, Eutyhrox 137), Beta 0
    “Gospodine ti znaš sve. Ti znaš da te ljubim.”

  • Avatar Stela_M

    Stela_M

    Broj poruka: 3045

    Prijavi adminu

    Jurky u tvojoj situaciji je razumljivo da puno razmišljaš o svemu i da se pitaš hoće li biti sve ok, vjerujem da bi tako svaka od nas mozgala, ja ti od ❤️ želim svu sreću ovoga svijeta i da ti amnio prođe dobro i da nalaz bude uredan, a za pojedine ljude nemam komentara jako neozbiljno za jednu genetičarku da uopće daje takve komentare jer ona to ne može znati, a ako već lupa takve gluposti nemoj to uzimati k srcu neki ljudi fakat nisu stvoreni da komuniciraju s drugima, grlimo te baby L i ja 🤗❤️❤️ ne trebaš se nikome opravdavati tvoj život i tvoja odluka što god da bude i da odlučiš ti i suprug ćete se izboriti s tim, razumijem te u potpunosti 🤗🤗
    Lunolina meni je promjena životnih navika i gubitak kila donio jako lijepe rezultate od toga da u Petrovoj od 16 js sam imala jedva 2 blaste do toga da sam u drugoj stimulaciji imala 8 blastica tako da vjerujem da dio suplementa pomaže kao i zdrava prehrana, sretno 🤞🤗🥰
    BikMik sad slijedi guštanja, zaslužila si 🤗🥰
    Johica baš si neki dan mislim kako si i kako napreduješ 🤭🤗🥰
    Korni apsolutno nikakvih nuspojava  nisam imala i mene je bilo strah pa su mi na cijepljenju objasnili da je to cjepivo koje dobiju i djeca tako da nisam onda imala bojazan da će Leonu nešto biti 🤭 dobro smo raste prase ko gljiva u 2 mj je dobio kilica s koliko smo izašli iz bolnice 🤣🤣 jako je dobar fakat i dosta tvrdoglav 🤣 pitam se na koga je 😁🙈 zab sam kako će se zvati pišulja 🙈
    Rolica lijepa beta za 9dpt trodnevne mrve 🤭🤞🥰
    Sanjushka držim 🤞 za konze i da ti se dr svidi 🤞🤗🥰

    👩36 pcos, hipo, hashi, IR, Amh 37,3 PAI 4G/5G, MTHFR
    🧔33 asthenonecrozo.. ➡️ normo
    1 IVF (Petrova) 16 🥚- et 2 blaste👎
    2 IVF (Ivf pol) 15 🥚 - 8 🐧
    10/22 FET 1 🐧 beta 12
    02/23 histero
    03/23 FET 1 🐧 beta 8
    04/23 FET 2 🐧 + heparin i prolutex 11 dpt beta 246, 13 dpt beta 642, 15 dpt beta 1667 ➡️ 09.6 uzv ❤️❤️➡️uzv 23.6 ❤💔
    [tickerfactory.com]

  • Pixi

    Broj poruka: 61

    Prijavi adminu

    Stela_M

    Jurky u tvojoj situaciji je razumljivo da puno razmišljaš o svemu i da se pitaš hoće li biti sve ok, vjerujem da bi tako svaka od nas mozgala, ja ti od ❤️ želim svu sreću ovoga svijeta i da ti amnio prođe dobro i da nalaz bude uredan, a za pojedine ljude nemam komentara jako neozbiljno za jednu genetičarku da uopće daje takve komentare jer ona to ne može znati, a ako već lupa takve gluposti nemoj to uzimati k srcu neki ljudi fakat nisu stvoreni da komuniciraju s drugima, grlimo te baby L i ja 🤗❤️❤️ ne trebaš se nikome opravdavati tvoj život i tvoja odluka što god da bude i da odlučiš ti i suprug ćete se izboriti s tim, razumijem te u potpunosti 🤗🤗
    Lunolina meni je promjena životnih navika i gubitak kila donio jako lijepe rezultate od toga da u Petrovoj od 16 js sam imala jedva 2 blaste do toga da sam u drugoj stimulaciji imala 8 blastica tako da vjerujem da dio suplementa pomaže kao i zdrava prehrana, sretno 🤞🤗🥰
    BikMik sad slijedi guštanja, zaslužila si 🤗🥰
    Johica baš si neki dan mislim kako si i kako napreduješ 🤭🤗🥰
    Korni apsolutno nikakvih nuspojava nisam imala i mene je bilo strah pa su mi na cijepljenju objasnili da je to cjepivo koje dobiju i djeca tako da nisam onda imala bojazan da će Leonu nešto biti 🤭 dobro smo raste prase ko gljiva u 2 mj je dobio kilica s koliko smo izašli iz bolnice 🤣🤣 jako je dobar fakat i dosta tvrdoglav 🤣 pitam se na koga je 😁🙈 zab sam kako će se zvati pišulja 🙈
    Rolica lijepa beta za 9dpt trodnevne mrve 🤭🤞🥰
    Sanjushka držim 🤞 za konze i da ti se dr svidi 🤞🤗🥰


    Koje sumplente si koristila?
    Na čemu ti se temeljila prehrana? 😃

    👩🏻‍🦰35, Hasimoto, 👩🏻‍💻42, OAT,
    pokušavamo od 8/22
    1.ICSI-2/24: 9 js/3 🥚oplođeno/vraćena 2, trodnevna, osmostanična/ 1❄️,Beta ❌

    5/24 FET, beta⏳

  • Avatar korni

    korni

    Broj poruka: 1380

    Prijavi adminu

    Stela ma samo neka papa i raste ❤️ a mora malo i zezati mamu i tatu 🤭 kud prije već ima tri mj, pravi mali frajer 😍 i naša pišulja će biti mala lavica 🙈❤️
    Hvala ti na info 🤗 😘

    👸'84. (AMH 18,6 pmol/L, redoviti ciklusi)
    🤵'88. (oligozo ➡️normo), start 10/21, 9/22 missed ab.,
    6/23 (KBC Ri)- duo stim - 3🐧
    9/23-1.FET - 1🐧 (prir. ciklus)❌
    10/23-2. FET - 1🐧(prir. ciklus) 7dnt + ➡️ 10dnt beta 274.9, 12dnt 844.7, 14dnt 2195➡️ 1.uzv - 7+1 ❤️ Panorama low risk - it's a girl 🩷 OTP 24.6. [tickerfactory.com]

  • Avatar Stela_M

    Stela_M

    Broj poruka: 3045

    Prijavi adminu

    Pixi kao što je i Sani već pisala zamijenila sam sve namirnice od bijelog brašna sa puno zrnatim/integralnim itd, izbacila šećer i sokove ( osim Cole zero to mi je gušt  🤣🤣) jela sam tri glavna obroka i dva međuobroka (tipa jabuka ili malo orašastih, proteinski puding, zdravi krekeri) obavezno povrće u svakom obroku jer ono daje volumen, pa sam si pravila razne salata sa piletinom ili ribom tipa izražem zelenu salatu na trakice, dodam rajčice ili mrkvu nekada malo kukuruza,  malo integralnog tijesta i složim si umak od malo grčkog jogurta ili skyra sa mrvicom acheta balsamica ( ne volim maslinova ulje itd pa jbg) i fakat kada se ušemiš u to sve preporod, nema bolnog želuca niti žgaravice, probava radi tip top jednostavno se čovjek preporodi, evo sad stalno jedem gluposti i ne pazim i baš me često želudac zaj tako da se od idućeg tj vraćam na svoj režim🤭a i dns toliko ima zdravih recepata i slastica da fakat možeš čuda napraviti 🤭 što se tiče suplementa niti jedan dr ne voli kada se pretjeruje, a što mi volimo, jer si dodatno opterećujemo jetru ali sam ja dosta tvrdoglava pa sam ja to po svome nastavila🤣 pila sam myoinositola dva puta dnevno po 2 g, NAC, Krom pikolinat, selen, cink, biotin od vit C,D,E i prije spavanja melatonin (ali ne svaki dan) i magnezij pa sad što je točno pomoglo i jel pomoglo fakat ne znam ali vjerujem da je gubitak kg, plus prehrana i fizička aktivnost i suplementi sigurno poboljšalo situaciju 🤭
    Korni meni se sviđala simbolika imena pa je izbor pao na Leona, a znači stiže nam mala lavica 🤭🤗🥰

    👩36 pcos, hipo, hashi, IR, Amh 37,3 PAI 4G/5G, MTHFR
    🧔33 asthenonecrozo.. ➡️ normo
    1 IVF (Petrova) 16 🥚- et 2 blaste👎
    2 IVF (Ivf pol) 15 🥚 - 8 🐧
    10/22 FET 1 🐧 beta 12
    02/23 histero
    03/23 FET 1 🐧 beta 8
    04/23 FET 2 🐧 + heparin i prolutex 11 dpt beta 246, 13 dpt beta 642, 15 dpt beta 1667 ➡️ 09.6 uzv ❤️❤️➡️uzv 23.6 ❤💔
    [tickerfactory.com]

  • Pixi

    Broj poruka: 61

    Prijavi adminu

    Stela_M

    Pixi kao što je i Sani već pisala zamijenila sam sve namirnice od bijelog brašna sa puno zrnatim/integralnim itd, izbacila šećer i sokove ( osim Cole zero to mi je gušt 🤣🤣) jela sam tri glavna obroka i dva međuobroka (tipa jabuka ili malo orašastih, proteinski puding, zdravi krekeri) obavezno povrće u svakom obroku jer ono daje volumen, pa sam si pravila razne salata sa piletinom ili ribom tipa izražem zelenu salatu na trakice, dodam rajčice ili mrkvu nekada malo kukuruza, malo integralnog tijesta i složim si umak od malo grčkog jogurta ili skyra sa mrvicom acheta balsamica ( ne volim maslinova ulje itd pa jbg) i fakat kada se ušemiš u to sve preporod, nema bolnog želuca niti žgaravice, probava radi tip top jednostavno se čovjek preporodi, evo sad stalno jedem gluposti i ne pazim i baš me često želudac zaj tako da se od idućeg tj vraćam na svoj režim🤭a i dns toliko ima zdravih recepata i slastica da fakat možeš čuda napraviti 🤭 što se tiče suplementa niti jedan dr ne voli kada se pretjeruje, a što mi volimo, jer si dodatno opterećujemo jetru ali sam ja dosta tvrdoglava pa sam ja to po svome nastavila🤣 pila sam myoinositola dva puta dnevno po 2 g, NAC, Krom pikolinat, selen, cink, biotin od vit C,D,E i prije spavanja melatonin (ali ne svaki dan) i magnezij pa sad što je točno pomoglo i jel pomoglo fakat ne znam ali vjerujem da je gubitak kg, plus prehrana i fizička aktivnost i suplementi sigurno poboljšalo situaciju 🤭
    Korni meni se sviđala simbolika imena pa je izbor pao na Leona, a znači stiže nam mala lavica 🤭🤗🥰


    Hvala ti na detaljnom objašnjenju. 🫶
    Slično sam se hranila prošle godine kad sam tek ušla u ovo. No počela sam brljati i nikako se vratiti na staro. Ja sam još izbacila i gluten zbog štitnjače.
    Neka je upalilo, što god da je😁 vjerujem da je prehrana i mršavljenje imalo najveću ulogu

    👩🏻‍🦰35, Hasimoto, 👩🏻‍💻42, OAT,
    pokušavamo od 8/22
    1.ICSI-2/24: 9 js/3 🥚oplođeno/vraćena 2, trodnevna, osmostanična/ 1❄️,Beta ❌

    5/24 FET, beta⏳

  • Avatar Jurky32

    Jurky32

    Broj poruka: 880

    Prijavi adminu

    Stela, draga ne znam što drugo da ti kažem negooo od ❤️ ti hvala 🥰 šaljem veliki 🫂 tebi i bebi L.

    👱‍♀️ 1991., AMH 4.6,visok FSH, Kariogram: Robertsonova translokacija 21;22 🧑 1988. OAT, Kariogram: uredan; Pokušavamo-9/20
    8/22 Petrova➡️prc➡️AIH - ❌️
    9/22 Petrova➡️stim., pukli folikuli➡️AIH - ❌️
    10/22 Petrova➡️prc➡️ 2 🥚 ❌️
    3/23 Sv. Duh➡️stim., 3🥚ET 1 ❌️
    5/23 Sv. Duh➡️prc, ET 1 ❌️
    7/23 Sv. Duh➡️stim., 4🥚ET 1 ❌️
    1/24 Beta+➡️stim., 3🥚ET 2 ➡️test 12.dnt ➕️➡️beta 13.dnt 429.5➡️beta 15.dnt 1019.2➡️uzv 29.2➡️6+1❤️➡️čekanje amniocenteze ⏳️🙏
    …Believe you can, and you're halfway there…

  • Avatar korni

    korni

    Broj poruka: 1380

    Prijavi adminu

    Stela da 🤭❤️
    Cure sretno danas 🤞🤞🍀🍀

    👸'84. (AMH 18,6 pmol/L, redoviti ciklusi)
    🤵'88. (oligozo ➡️normo), start 10/21, 9/22 missed ab.,
    6/23 (KBC Ri)- duo stim - 3🐧
    9/23-1.FET - 1🐧 (prir. ciklus)❌
    10/23-2. FET - 1🐧(prir. ciklus) 7dnt + ➡️ 10dnt beta 274.9, 12dnt 844.7, 14dnt 2195➡️ 1.uzv - 7+1 ❤️ Panorama low risk - it's a girl 🩷 OTP 24.6. [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.