Ljetne bebe 2024 ✨

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Hellobaby

    Hellobaby

    Broj poruka: 366

    Prijavi adminu

    Matka24

    Kad je vec takva tema da iskoristim da me uputite- da li se novorodence maze nekom kremicom, ne mislim na podrucje guze nego lice i tijelo? Ili kada se pocinje mazati i sto preporucate?


    Dvoje djece ima dermatitis, stime da starijoj maloj se smirilo a mlađu mažem sa mustela stelatopia. Ove druge iskreno nisam baš mazala. 

    👩 33
    👱🏻‍♂️ 36
    💔💔
    ❤❤💙❤…loading 💙….

    [tickerfactory.com]

  • Avatar korni

    korni

    Broj poruka: 1387

    Prijavi adminu

    Hellobaby svaka čast na popisu 🤗🥰

    👸'84. (AMH 18,6 pmol/L, redoviti ciklusi)
    🤵'88. (oligozo ➡️normo), start 10/21, 9/22 missed ab.,
    6/23 (KBC Ri)- duo stim - 3🐧
    9/23-1.FET - 1🐧 (prir. ciklus)❌
    10/23-2. FET - 1🐧(prir. ciklus) 7dnt + ➡️ 10dnt beta 274.9, 12dnt 844.7, 14dnt 2195➡️ 1.uzv - 7+1 ❤️ Panorama low risk - it's a girl 🩷 OTP 24.6. [tickerfactory.com]

  • Avatar Haru

    Haru

    Broj poruka: 658

    Prijavi adminu

    Mi isto nešto nismo mazali tijelo kremama. Nastavak za usisavač za usisavanje nosa i inhalator valjda najbolje uložen novac. 😅 Šprice i fiziološka za ispiranje nosa, ali to nije nešto što je nužno za početak.

    '21. 💙
    '24. ⏳💛

    [tickerfactory.com]

  • Avatar ElisaDay.

    ElisaDay.

    Broj poruka: 152

    Prijavi adminu

    Hellobaby hvala, jako korisne info! Stavljam si sve na listu za kupnju 😂

    [tickerfactory.com]
    It's a girl ❤️
    32 👩🏼‍🤝‍👨🏽 33

  • Avatar Leeloo101

    Leeloo101

    Broj poruka: 743

    Prijavi adminu

    Hvala na popisu, copy pasteam sve. Pa ću si sastaviti
    Počinje me hvatati panika koliko malo znam..
    A neće nam imati tko doći pomoći 

    Zeka predivna si i ti ime Viktorija… nadam se da ćeš nam se javiti sa lijepim vijestima

    🙇‍♀️ 41 jedan jajovod ✂️ AMH 25
    🙋‍♂️ 42 ok
    1. Rekovelle beta 0
    2. Ovaleap beta 0
    3. Gonal biokemijska
    4. Fet , beta 0
    Histeroskopija ok
    5. Menopur beta 0
    6. Fet beta 0
    7. Beta 90, beta 230, uzv 💓 nifty low risk.. its a 💓 [tickerfactory.com]

  • Avatar laurell

    laurell

    Broj poruka: 623

    Prijavi adminu

    Ja sam si isto sveee spremila, pa ćemo redom pomalo 😅 hvala svima na savjetima! Ja narucila od slatkoće iz h&m-a cetiri bodija, vel 50 i 56 (frendica rekla da oni imaju veće brojeve inače kao) al ovaj od 50 mi zaista izgleda kao za lutku 🙈🙈🙈🙈🙈🙈

    05/23 vanmaterična prva trudnoća -odstranjen jedan jajovod
    baby boy 🩵

    [tickerfactory.com]

  • Ellfa

    Broj poruka: 31

    Prijavi adminu

    Hellobaby koliko se ceka dostava s crosst.hr? mi ih obicno narucujemo na bazzaru pa me zanima da li je kraca dostava 

    [tickerfactory.com]

  • Arleta

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure, oprostite što upadam, ali Sreca3 ako čitaš ovu temu, zanima me kako ti je bilo u Ferticentre u Pragu i bi li preporučila tu kliniku? Možeš mi ostaviti mail pa da se čujemo? Hvala! Trudnice na ovoj temi, sretno i nadam se da ću vam se uskoro pridružiti.  

  • Avatar purple13

    purple13

    Broj poruka: 329

    Prijavi adminu

    Zeka i Hellobaby super trbusi, jako ste lijepe!!
    I naravno, sve slicice beba su preslatkeee! 🥰
    Hvala svima na korisnim popisima!
    Mi nismo kupovali sterilizator, to cemo ako bas bude trebalo..

    2x missed ab 😪
    Pai/mthfr homozigot - clexane 0.4
    Nifty ✔️ ♂️baby boy💙☺️
    [tickerfactory.com]

  • Avatar zeka123

    zeka123

    Broj poruka: 355

    Prijavi adminu

    Hvala svima na lijepim riječima ❤ !

    Pregled obavljen , stanje je isto ( da kažem hvala bogu , barem nema pogoršanja ) , serklaž labav ali drži se 😅…beba nam je nešto veća jedino pa ćemo pratit težinu ali sa moje strane su svi rađali velike bebe pa možda ima nešto i do toga 🤷‍♀️..
    Ja zbog svih problema koji su me snašli i to da je treća trudnoća krećem u TA za tri tjedna pa će me tamo pratit do indukcije. 

    Želim vam svima ugodan vikend ❤❤
    .. i ako se kojoj da neka napiše ima li novih simptoma s obzirom kako idemo prema ozbiljnim tjednima ? 😊🙈…meni se apetit abnormalno otvorio i noge su mi katastrofa pa ih pola dana držim na povišenom 😏

    https://www.tickerfactory.com/ezt/d/1;20;104/st/20240802/e/Pregnancy+Ticker/dt/6/k/852b/preg.png [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.