Jesenske bebe/mame 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Bruncili

    Broj poruka: 252

    Prijavi adminu

    Hm…ja ioak glasam za elektricnu izdajalicu pogotovo u noci kad se ustajem izdajat,kad nemam snage drzat oci otvorene a kamoli stiskati. Meni nije zao ni lipe, budem gotova za par minuta, a u skrinji je vec puna gornja ladica mlijeka. Meni se pokazala kao jako isplativa, jos ja malo stiscem po cici da brze izadje i stvarno sam krajnje brzo gotova. 
    Vidim da ste spominjale i velicinu mrezastih gacica- samo da vas upozorim- nemojte misliti da ce vam sd trbuh odmah ispuhat i da mozete uzet s velicinu. Uzmite tocnu tu kojoj sada pripadate 😁 meni su chicco ulosci bili itekako isplativi, tek sam ih prije 2 3 dana prestala koristiti. Ok veliko je pakiranje, nezgrapni su za pakiranje, al meni nijednom nije nista prokapalo od njih i nekako sam s njima bila ful sigurna. Kupila sam i vir, al sad da budem gnjusna- stalno sam imala osjecaj mirisa krvi. Mozda je to sve subjektivno, al eto moje iskustvo.
    Moja malena je nazalost dobila antibiotik i luda saaaam. Najvjerojatnije je od katetera koji joj ide kroz pupak preko kojeg je dobivala infuziju. Crp naravno divlja, 2 dana je bila na neka 2 antibiotika, a danas joj ukljucili 3.
    Jedino dobro je sto sam je cula iz svih pluca kako place i glasnaaa jeeee- mene to veseli s obzirom da strah od razvijenosti pluca s obzirom na porod u 31.tjednu 😁 svakoj budali njegovo veselje. Nadam se da ce uskoro ti antibiotici poceti djelovati.
    Pusa svima

  • Deleted user

    Broj poruka: 321

    Prijavi adminu

    Baby.k, pa da mozda. Ima smisla kad tako kazes. Ja sam toliko zbunjena da je to strasno. Takve gluposti me muce i padaju mi napamet da ja ne znam/necu znati/ necu moci. 
    Nas_bebac, kao da si sve moje osjecaje napisala 💙
    I ja imam jednog stucka :) 
    A hormoni..u autu sam se maloprije rasplakala jer sam pricala muzu da jel moze vjerovati da smo mi napravili bebu,da je to nasa beba? Da se volimo i kako je to divno kad smo iz ljubavi napravili bebu 

  • Avatar Jelennnna

    Jelennnna

    Broj poruka: 531

    Prijavi adminu

    KikeS

    Jelena, ja nisam ista pametno nasla od spavacica na pazaru. Bar ne ono sto trazim. A po centrima je sto kazes teski sadomazo ili babac style. Btw.zasto ides u TA? Ja do sad nisam ni jednom osim kad je moja bila na GO. Jel se treba naruciti ili samo dodes?


    Imala sam nekih komplikacija (biokemijska prije par god, onda na pocetku ponavljajuca eserihija, niska posteljica, al sad se digla) tako da me moja prebacila jos davno (4 misec trudnoce) tako kod njih na preglede, ona mi samo daje uputnice i lijekove sta mi u bolnici tamo daju. Oni su mi tamo dodijelili dr Males pa mi uvik bude jedna te ista, bas sam se navikla na nju tako da se nadam da ce me potrefit njena smjena, al ona mi se vise cini neki specijalac za carske, a za to nisam kandidat zasad kako stvari stoje. 
     

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 321

    Prijavi adminu

    Aha aha. Bitno da si sad ok. A ove bestije ces se rjesiti brzo nadam se. Ne znam ko je ta dr. Ja sam svaki mjesec tamo radi ovih mojih injekcija, a potrefila sam na doktoricu Benzon pa se njoj stalno vracam. (Mora mi mjesecno ocitati nalaz i pecatirat recept za injekcije). Uz to mi pogleda trudnicku i predlozi sto treba. Tako je divna ta zena da se i ja nadam da cu nju potrefiti. Ili dr.Benzona on mi je isto odlican.

  • Avatar Baby.nb1

    Baby.nb1

    Broj poruka: 752

    Prijavi adminu

    Evo naletila na zgodan video sto se tice torbe za rodiliste pa skicnite. http://www.supermame.hr/2017/11/27/torba-rodiliste-sto-ponijeti/ [supermame.hr]
    Ma bravo za nase lavice, kako one lijepo rastu ❤️❤️
    Dobrodosle nove curke!
    Cini mi se da nece biti puno spavanja nocas. Em sam nervozna radi tog ultrazvuka srca sutra, em malac svira po mojim rebrima.
    A sto se tice stvari tipa izdajalice, mislim da tu ne mozemo biti pametne jer je dosta individualno, sto je jednoj super, drugoj ne valja i obrnuto. Neke stvari ce cimi mi se nazalost ici metodom pokusaja i promasaja. 
    Kike hormoni su cudo… Ja blenula u muza neku vecer i razmisljam hoce li beba imat njegove trepavice, pa ruke pa usi pa na kraju pocnem plakat od silne ljubavi prema njima dvojici 😂😂😂😂 kakav kokain, hormone treba dilati 😂😂

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Endzrue

    Endzrue

    Broj poruka: 1073

    Prijavi adminu

    Jelena M

    Mene manje boli pa sam malo do shoppinga bila. Kupila pelene, sebi Vir i mrezaste (chicco su koliko sam vidila 60 kn ulosci, malo mi se previse ucinilo i ogroman neki paket), kremu za bradavice, skarice s tupim, cetku za bebija, pampers 1, balzinice, dude neke od aventa 2 u paketu, za bocice se nisam mogla odlucit koju i na sta tribam pazit (da li dr brown ili aventovu; kad gledam vlogove svi hvale te dr brown). Vise manje bauljam po tim ducanima ko smotanko, no nalijecem na trudnice s istim izrazom face hehhhhe.
    Sad ne znam dal da uzmem izdajalicu ili ne, svakako ako mi bude trebala cini mi se bolje uzet elektricnu.
    S pidzamom nisam imala srece. Svud su ili neke sexy nights ili bapske skroz.
    Morat cu do pazara pronjuskat.

    MaSen jos malo pa ste kuci
    Ja sutra imam pregled u TA.
    Sta se tice CTG meni kad je neki dan radilo je isto isa do 170, al kazu da je to sasvim normalno ako se beba puno mice ( kad se nije mica bilo je negdi 120-125).
    Pozzz svima


    Moja prija koristi dr. Brown's i ja sam si uzela najmanju staklenu.. Nekako mi je tp najhigijenskije 🤣 i dobre su.. Imala je grčeve kao i svake bebe al kasnije nema nagutavanja zrakom.. Meni su super 

  • Avatar Baby.k

    Baby.k

    Broj poruka: 477

    Prijavi adminu

    Jutro, nije dobro😣😣 probudila me zubobolja. Cijelu noć me provocira, bolucka po malo i sad boli mučki. 😤😔

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Jelennnna

    Jelennnna

    Broj poruka: 531

    Prijavi adminu

    KikeS

    Aha aha. Bitno da si sad ok. A ove bestije ces se rjesiti brzo nadam se. Ne znam ko je ta dr. Ja sam svaki mjesec tamo radi ovih mojih injekcija, a potrefila sam na doktoricu Benzon pa se njoj stalno vracam. (Mora mi mjesecno ocitati nalaz i pecatirat recept za injekcije). Uz to mi pogleda trudnicku i predlozi sto treba. Tako je divna ta zena da se i ja nadam da cu nju potrefiti. Ili dr.Benzona on mi je isto odlican.


    Prosli put mi je ona bila na zamjeni jer je moja na godisnjem bila. I meni je ostavila siper dojam dr Benzon. 

    [lilypie.com]

  • Anđeo_

    Broj poruka: 633

    Prijavi adminu

    Baby.k

    Jutro, nije dobro😣😣 probudila me zubobolja. Cijelu noć me provocira, bolucka po malo i sad boli mučki. 😤😔


    Jutro.. o neee jel se zubar vratio s godišnjeg? (Ako se dobro sjećam na godišnjem je bio)

    [lilypie.com]

  • Avatar PlavaBorovnica

    PlavaBorovnica

    Broj poruka: 416

    Prijavi adminu

    Dobro jutro!
    Mi smo bili na pregledu jučer. Bio je i tata 😁 Nije dugo mogao ić zbog posla, pa su se gledali preko uzva. Prvi put smo priključeni na ctg. Srce dobro, sve u redu, zatvorena sam, beba glavom dolje a leđima na mojoj desnoj strani. Cura ima 2800g. Sljedeći tjedan opet moram doći na ctg (to ne kužim, jel ću sad trebat svaki tjedan do termina ić?). 
    Ne spavam od grceva i trnca u rukama (otecenost), doktorica kaže da nema lijeka do poroda.
    E, jedini minus je da sam u mjesec dana još 5 kg u plusu. Ja ih ne vidim, al eto one se zalijepile. 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.