Jesenske bebe/mame 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Aurora

    Aurora

    Broj poruka: 205

    Prijavi adminu

    Justme123

    Looda_vila sretno draga!! Ja sam pomijesala, danas mi je pregled bio, ne jucer, ali salje me na Sv.Duh da mi ponove protoke i uzv i naprave ctg jer joj se cini da je decko premali (mjere trbuha se nikako ne slazu s tjednima) pa se mozda i vidimo nas 2 😉
    Ja se nadam da me nece tjerati da ostanem nego sa cu moci doci sutra (osim ak odluce inducirati, onda mogu ostati, ali i to bih radije sutra kad muz bude s djecom)


    A kolike su mjere trbuha? Ja isto u 36 tjednu, a mjere za 34… Ništa mi nije doktorica govorila za to, samo sve je okej…

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]
    Missed ab - 12 tt (2017) ❤️

  • Deleted user

    Broj poruka: 710

    Prijavi adminu

    Aurora

    Justme123

    Looda_vila sretno draga!! Ja sam pomijesala, danas mi je pregled bio, ne jucer, ali salje me na Sv.Duh da mi ponove protoke i uzv i naprave ctg jer joj se cini da je decko premali (mjere trbuha se nikako ne slazu s tjednima) pa se mozda i vidimo nas 2 😉
    Ja se nadam da me nece tjerati da ostanem nego sa cu moci doci sutra (osim ak odluce inducirati, onda mogu ostati, ali i to bih radije sutra kad muz bude s djecom)

    A kolike su mjere trbuha? Ja isto u 36 tjednu, a mjere za 34… Ništa mi nije doktorica govorila za to, samo sve je okej…


    Za 33tt, procjena tezine po svim mjerama 2500g

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 507

    Prijavi adminu

    Aurora - ja sam uzela svega 10kom tetri kaliko od Lola (140kn 10kom) pa preko toga pocket diaper. Uzela sam preko Aliexpressa MumBest pocket diaper i dosta su dobre. Vidjet ćemo kako će se pokazati u uporabi. Ja sa uzela 2 kom pocket cover i 3 snappija jer ja želim probati i vidjeti hoću li uopće imati uvjete za to jer- nemam sušilicu. Ono - otvorena sam za sve opcije. Ako nam bude išlo, nabavim ja još. 

  • Deleted user

    Broj poruka: 710

    Prijavi adminu
    37 tt
    37 tt

    Slikica za puni tjedan 😊
    Idem sad na Sv.Duh pa  emo vidjeti sta ce mi reci

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Nas_bebac

    Nas_bebac

    Broj poruka: 696

    Prijavi adminu

    Pa daaa baš živcira a ništa vidit cemo kakp ce napredovat 😂😂 najbolji mi je muz danas kad je dosao doma sav smušen i zamišljen ja mu nešto govorim a on hmm haa?? Šta idemo? Hahahja govorim daj se smiri nikamo jos neidemo a on meni hmmmm mhh aha ok… Hahahha jaooo ti naši muški 😂😂😂😂😂😂

    👩‍❤️‍👨08.09.2011
    👰🤵 03.06.2017
    🤱👶25.09.2018
    👼 15.06.2022 miss.ab 7tt
    👼6.01.2023 miss.ab 9tt

  • Avatar Nas_bebac

    Nas_bebac

    Broj poruka: 696

    Prijavi adminu

    Maslacko456 mislila sam da sam te tagala al izgleda nisam 😂😂
    Justme123 sexyyyy 😁😁😁

    👩‍❤️‍👨08.09.2011
    👰🤵 03.06.2017
    🤱👶25.09.2018
    👼 15.06.2022 miss.ab 7tt
    👼6.01.2023 miss.ab 9tt

  • Avatar Dija85

    Dija85

    Broj poruka: 742

    Prijavi adminu

    Da li je bolje da za zimu imamo skafandere ili zimsku jaknicu? I kaže mi seka da je njoj patronažna rekla da bar dva tjedna ne šeta kada rodi da ne bi imala izljev, jako veliko krvarenje dolje 🤔 Da li je još nekome rečeno slično? Ja sam mislila odmah ići šetati ako budem ok i ako ne bude kiše.

    [lilypie.com]

  • Avatar Lenchy77

    Lenchy77

    Broj poruka: 64

    Prijavi adminu

    Dea_Rene

    Lenchy77

    Dea_rene jel ti to mopsa imaš?😍

    da da i to 2 :) curica 7god a dečko če sada na termin 10 god :D

    Moj ima 10❤️ i jedva čekam da vidim kak će na malu reagirat jer je ko priljepak za mene😍

  • Deleted user

    Broj poruka: 507

    Prijavi adminu

    Lenchy77- ja san sva prestravljena kako će moja kujica reagirati. Ne bojim se poroda koliko se bojim da ju neće prihvatiti.
    Justme- aaaaaa! Gle nju ona u cipelama i to na petu a ja ko slonica jedino sto mogu obuti su japanke

  • Avatar maslacko456

    maslacko456

    Broj poruka: 166

    Prijavi adminu

    Nas_bebac ti muzevi su katastrofa 🤣 moj je cili izbezumljen.. jel vrime? Jel idemo? Ma smiri se. Kad bude vrime reci cu ti 🤣 kako si ti sada?
    Justme sretnoooo.. cekamo update 😘

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.