Zimske bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Mina93

    Mina93

    Broj poruka: 1234

    Prijavi adminu

    Procitala zaostatke i bilo bi vrijeme da se i ja odjavim 🤣 zadnjih noci nisam odspavala kako treba, niti popodnevni nap pa sam krepana zadnjih dana.. Laku noc 😊

    [lilypie.com]

  • Malaaiva

    Broj poruka: 87

    Prijavi adminu

    Salatice ništa se ti ne brini sve će to biti super sigurna sam, samo se nemoj previše brinuti, moraš biti radi svoje Lene smirena :) 

    Rita
    [lilypie.com]
    [daisypath.com]

  • Avatar Miranda

    Miranda

    Broj poruka: 637

    Prijavi adminu

    I ja vas brzinski pozdravljam, jedva sam izdrzala put danas 😰 Ukocilo mi se sve moguce. Nakon te svadbe ne planiram vise putovanja duza od 2 sata, ne ide.
    Bravo za sve vijesti s pregleda 😍
    Kani jako ste blizu prvom cilju, za trecerotku je to dobar nalaz 😊 Potpisujem cure, zgodna mama 😍
    Salatice bezveze te isprepadao. Po onome sto si prenijela, na kraju plodne vode ima dovoljno. Nije ti o glavu nalijevati se velikom kolicinom vode, nema to bas utjecaja na kolicinu plodne vode. Ali ne moze ni nastetiti 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar bambusovlist

    bambusovlist

    Broj poruka: 40

    Prijavi adminu

    Haj, svima!
    Ovdje još jedna zimska djevojčica!
    Očekuje se 3.1.2019.
    Nadam se da neće 1.1.2019., iako mi je najveća želja ipak da bude zdrava, sretna i hranjena od svoje posteljice, koja nas od početka zeza svojim položajem.
    Ponekad mi se čini da imam dvoje djece u trbuhu - ovu slatku koja se rita i ovu čudnovatu koja se skita.
    Pozdrav svim mamama i bebama!

    [lilypie.com]

  • Avatar Emily1801

    Emily1801

    Broj poruka: 293

    Prijavi adminu

    bambusovlist

    Haj, svima!
    Ovdje još jedna zimska djevojčica!
    Očekuje se 3.1.2019.
    Nadam se da neće 1.1.2019., iako mi je najveća želja ipak da bude zdrava, sretna i hranjena od svoje posteljice, koja nas od početka zeza svojim položajem.
    Ponekad mi se čini da imam dvoje djece u trbuhu - ovu slatku koja se rita i ovu čudnovatu koja se skita.
    Pozdrav svim mamama i bebama!


    Dobrodošle djevojcice!
    😊
    Tu smo negdje s terminom. Imate li ime?

    [lilypie.com]

  • Avatar bambusovlist

    bambusovlist

    Broj poruka: 40

    Prijavi adminu

    Emily1801

    Dobrodošle djevojcice!
    😊
    Tu smo negdje s terminom. Imate li ime?

    Hvalaaa!
    Super je dijeliti godišnje doba s drugim budućim mamama, vjerujem jednako uzbuđenima. 😊
    Ništa još od imena. Imali smo sigurno ime za dječaka, ali s djevojčicom nikako na zelenu granu.
    Možda nam sine kad je ugledamo. Svakako imamo dnevno barem jednu novu ili staru ideju pa ćemo iskopati nešto. Sad sam sigurna da nije lako osmisliti ime novom biću. 🤪
    Vi???

    [lilypie.com]

  • Avatar Emily1801

    Emily1801

    Broj poruka: 293

    Prijavi adminu

    Imamo, samo je kod nas bilo obrnuto- nismo se mogli sjetiti ni jednog muskog imena koje nam se bas svidja. 😂
    Sve cure u grupi koje su se odlucile za ime napisale su ga u lilypie, mozes i ti ako zelis kad se odlucite. 😊Definitivno je tesko osmisliti ime, bar je nama bilo. Ali na kraju smo se odlucili za Mirna. 

    Imamo Maggie koja vodi tablicu, ima nas oko 120 zimskih trudnica ali nisu sve aktivne na grupi.
    Iiii decki vode. 🧦

    [lilypie.com]

  • Avatar Ana89

    Ana89

    Broj poruka: 2473

    Prijavi adminu

    bambusovlist

    Haj, svima!
    Ovdje još jedna zimska djevojčica!
    Očekuje se 3.1.2019.
    Nadam se da neće 1.1.2019., iako mi je najveća želja ipak da bude zdrava, sretna i hranjena od svoje posteljice, koja nas od početka zeza svojim položajem.
    Ponekad mi se čini da imam dvoje djece u trbuhu - ovu slatku koja se rita i ovu čudnovatu koja se skita.
    Pozdrav svim mamama i bebama!


    Dobrodošla!!!😀😀

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

    url=https://daisypath.com [daisypath.com]]

  • Avatar zadranka86

    zadranka86

    Broj poruka: 1385

    Prijavi adminu

    Bambusovlist dobro nam dosla…tu smo s terminom😉😉😗😗zelim ti urednu i skolsku trudnocu…

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Mina93

    Mina93

    Broj poruka: 1234

    Prijavi adminu

    Bambusovlist dobrodosla 😍😁

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.