Babinje - prvi posjet malim bebama

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar NMareN

    NMareN

    Broj poruka: 532

    Prijavi adminu

    Dillb ovo su ti super ideje. Svidaju mi se takvi kreativni pokloni a ne uvijek samo robica.

    Ja to mogu, ja to hoću….

    [lilypie.com]

  • Avatar Nina124

    Nina124

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu
    A možeš biti i praktična pa pokloni nešto što je potrebno npr.pelene,dj.kozmetika ili još bolje iskombiniraj nešto praktično i nešto kreativno!!!Ja sam zadnjih nekoliko posjeta bebicama uz poklon nosila i onu fora tortu od pelena i oduševila mame
  • Loreen

    Broj poruka: 1090

    Prijavi adminu

    Ja radije dam lovu :) i neku sitnicu za mamu. Pa nek si kupe sto zele. Totalno nisam zabavna

  • Avatar anabanana5

    anabanana5

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Ja sam bila najsretnija kad sam dobila kolace  a za bebu su mi dobro dosla odjeca i naravno novci.kod nas je obicaj da doneses neku kavu,vino,bombonjeru i za bebu neku igrackicu i kuvertu.kozmetiku koju sam dobila mi je bila visak jer sam to sama kupovala,svatko ima odredjene marke koje koristi.

  • Avatar jelena39

    jelena39

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Mi smo nadobivale svega, od odjece, obuce, kozmetike, igracaka..  najprakticniji pokloni su bili zastitna ogradica za krevetic, skafander, jastuk za dojenje, kuhalo za vodu. Naravno, super smo iskoristili sve pakete pelena i kozmetike, odjecu nesto manje jer se princeza rodila na prijelazu godisnjih doba i rasla je malo neobicnim tempom i dosta odjece nije pogodilo sezonu. Od blize rodbine i bliskih prijatelja smo dobili uglavnom prakticne poklone jer su nas najcesce pitali sto nam treba. A kako smo suprug i ja bili nezaposleni u vrijeme kad sam rodila to su nam bili stvarno najbolji pokloni. Zbog toga sada najcesce kao poklon nosim paket pelena i koliko mogu izdvojiti novcano, a ako je netko bliskiji u pitanju pitam hoce li novac ili im nesto konkretno treba za bebu.

  • Avatar ninach1903

    ninach1903

    Broj poruka: 311

    Prijavi adminu

    Ja sam dobila tortu od pelena s kozmetikom, posteljinu, pelene i vlazne maramice, malo robice i novce! Sve su mi super dobrodosli pokloni, a najvise od svega me odusevila dm darovna kartica(jos nisam provjerila s kojim iznosom) i savraeno ce mi posluzit kad potrosimo zalihu pelena ili ako cemo trebati neke druge stvari za bebacicu!

    16.12.2014 <3 Lena <3

  • avilovcevic

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Evo ideje
    m.facebook.com/opremazabebeinjihovemame

  • avilovcevic

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    m.facebook.com/opremazabebeinjihovemame

  • Avatar Leda2

    Leda2

    Broj poruka: 536

    Prijavi adminu

    Ja sam kumi napravila koljevku od pelena, bila je oduševljena i unutra ubacila robicu, vlažne maramice, igračke.. Uglavnom kad smo išli kod prijatelja nosili bi novce, neko odjelce, kavu, bonbonijeru i neko piće. Jendim prijateljima sam napunila košaru i ubacila još voća, oduševili su se! Znala sam raditi i tortu od pelena, uvijek dobro dođe!

    =http://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Sara9

    Sara9

    Broj poruka: 790

    Prijavi adminu

    Meni je svaki poklon drag kad je od dragih ljudi, a za majke koje su više izbirljive postoje liste za poklone (kao što postoje za vjenčanja) gdje odeš u trgovinu i napraviš listu stvari koje ti se sviđaju, a u raznim rasponima cijena, pa onda kad vas netko pita što bi htjeli za dar, lijepo ih pošaljete tamo i oni odaberu nešto s liste što im paše i to vam kupe. Tako možete bit sigurni da nećete dobiti nešto što će ležati u ormaru 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.