Babinje - prvi posjet malim bebama

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Lollypop

    Lollypop

    Broj poruka: 1160

    Prijavi adminu

    Ajme ja se ježim tih zahtjevnih mama…svaki poklon je poklon, i ne smije mu se gledati u zube. Uzmeš, nasmiješiš se i kažeš hvala, pa i ako ti se ne sviđa ne trebaš dati to osobi koja je izdvojila svoj novac i vrijeme na znanje. To je užasno nepristojno i nezahvalno. Nemaju svi jednako novaca i jednaki ukus, a bože moj, najlakše je zahvaliti se i proslijediti poklon dalje, bez da se itko osjeti uvrijeđen.

    https://lb1f.lilypie.com/gXYTp2.png?VqgGn73u [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar ninina22

    ninina22

    Broj poruka: 190

    Prijavi adminu

    kad su nama dolazili u posjetu dobili smo robicu, radosnicu, okvir sa znacenjem imena, ma uvijek ti je mamama i bebama sve super sto se pokloni. Neces u nicemu fulati ako bilo sto kupis. Meni je sve sto je poklonjeno bilo dobrodoslo.

    Najljepši dani u životu svake žene - http://trudnoca22.blogspot.com/ [trudnoca22.blogspot.com]

  • Aslan

    Broj poruka: 59

    Prijavi adminu

    Nakon koliko dana su vam poceli dolaziti gosti.. ? Ne mislim na mamu, tatu ( bake i djedovi) vec na siru obitelj i kumove prijatelje i tako? Meni je 15 dana neki minimum..  :/ da malo dodjem sebi. Jel ce bit ruzno ako naglasim da ne zelim da me se ometa bar 2 tjedna?? Ovako ce mi bit koma i stvarno ne bi htjela odjednom hordu u kuci :D

  • Avatar Ana76

    Ana76

    Broj poruka: 741

    Prijavi adminu

    Aslan


    Nakon koliko dana su vam poceli dolaziti gosti.. ? Ne mislim na mamu, tatu ( bake i djedovi) vec na siru obitelj i kumove prijatelje i tako? Meni je 15 dana neki minimum..  :/ da malo dodjem sebi. Jel ce bit ruzno ako naglasim da ne zelim da me se ometa bar 2 tjedna?? Ovako ce mi bit koma i stvarno ne bi htjela odjednom hordu u kuci :D

    Znas sto,ja sam da oprostis ispizdila na zivce kad sam dosla iz bolnice sva izrezana,natecena,punih dojki u punu kucu!I to da se razumijemo,ne rodbine nego susjeda!meni je to grozno,barem ti treba koji dan da mozes kak treba sjesti,pomazit se sa bebom i dragim,upoznati se sa njom,oko dojenja ima posla,umorna si,puna hormona,emocija,ma svakakva si!i onda ti se tako idu natovarit po meni nebitni ljudi u prvim danima djetetova zivota!ma uzas!ja sam imala mamu i muza koji su njih sluzili,nisam ja morala al tad mi je trebao samo mir i tisina i uzivanje u bebi!ja sam imala nenajavljene posjete susjeda i rodbine od prvog dan pa narednih mj.dana,sada trebam roditi za koji dan i zahvalna sam sto smo ja i mm sada sami,daleko od rodbine i svih a prijateljima koji nas budu htjeli obici reci cu da cu im se javiti cim malo nadodjem…ako su prijatelji,shvatit ce i nece se ljutiti!vjeruj mi,nitko se nece uvrijediti ako zelis malo mira u pocetku!

  • Loreen

    Broj poruka: 1090

    Prijavi adminu

    Ja sam rekla da ne želim vidit nikog osim obitelji prvih mjesec dana. I uopće meni je briga ako se ljute jer ja sam zvijer ako me boli i jos sam neispavana tako da im je bolje svima da me se klone za vlastito dobro. Inače sam fina i pristojna.

  • Aslan

    Broj poruka: 59

    Prijavi adminu

    Ok onda nisam jedina..  ne, ja cu zabranit posjete dok se ne oporavim iovako mi se svaki dan vrti slabokrvna sam i imam nizak tlak, mogu mislit kako cu bit kad se porodim… -.- dok se malo ne vratim u zive nema posjeta isto ni kod mene jer nema smislaaa :D 
    jadna ti covjece, ja bi poludila da dodjem u punu kucu!!! -.- ovi iz moje obitelji su imali party dobrodoslice s balonima i poklonima i festu, ja sam rekla vec muzu da to ako bude ja odo u hotel spavat hahaha

  • Avatar Ana76

    Ana76

    Broj poruka: 741

    Prijavi adminu

    A ja sam ti iz slavonije i tamo je to na neki nacin bio obicaj da kad zena rodi,nedaj Boze da muz bude uz nju nego mora skupit ekipu i glavne seoske guzonje da jedu i piju kod njega na njegov racun,jel!Nama se to nije svidjalo,nismo se toga drzali..muz niq bio uz mene na porodu ali je cekao u bolnici da vidi dal je proslo sve uredu i odmah vidio bebu kroz staklo,mene nije mogao!navecer je sazvao nesto rodbine i susjede prve i pocastio ih!ja sam mislila,super…to je to,kasnije ce obici mene ili za  krstitke!Ali ne,ja u pon.rodila,u srijedu u podne dosla kuci na rucak..kod mene dvoji susjedi(babci)cekaju da me vide kako sam,navecer opet!grrr

  • Avatar Lollypop

    Lollypop

    Broj poruka: 1160

    Prijavi adminu

    Briga me. Neka dodu i donesu poklone. Mater i caca ce ih castit, ja cu poci leci. ionako su ko pijavice svi, znatizeljni i grebatori, neka ih starci odrade.

    https://lb1f.lilypie.com/gXYTp2.png?VqgGn73u [lb1f.lilypie.com]

  • Aslan

    Broj poruka: 59

    Prijavi adminu

    Meni je problem sto se ne osjecam uopce opusteno dok mi njuskaju po kuci, drugo mi je mama ali sad tamo neki rodjaci i tako cijelo selo to mi se ne svidja pa cu pokusat izbjec blizi se to paa… :) isto u bolnici ne zelim nikog osim muza, mama i eventualno sestra ako ce dolaziti u posjetu… ovo ostali zabranu su dobili :D

  • Avatar Baby1

    Baby1

    Broj poruka: 642

    Prijavi adminu

    Ma kakvih 15 dana!  Ima da nam se nitko od šire rodbine ne približava bar mjesec dana…dok se ne upoznamo i ne ušaltamo beba, ja i muž. Nema šanse! Može mi mama pomoći i muž i dosta, drugi nek čekaju. Ako imaju imalo razumijevanja, bit će strpljivi, pogotovo jer nam je prva beba. A muž neka izvoli proslavit dok sam ja u bolnici i da ja ni ne znam za to! 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.