Babinje - prvi posjet malim bebama

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Loreen

    Broj poruka: 1090

    Prijavi adminu

    Pa mislim da i nije preporučljivo da dolaze različiti ljudi s raznim bakterijama ( pogotovo sad u ovo doba gripe i čuda) i onda svi hoce gledat bebu , pljuckat po njoj i pričat… Bljak… 

    Gadljiva sam kad mi dolazi puno ljudi u kuću nakon toga moram manijakalno čistit… Poremećeno , znam ali otkad sam se u dva mjeseca triput razbolila od ljudi svugdi vidim bakterije :) 

    A moj ,,muž,, je Slavonac. I kad odem kod njega i kad susidi samo dolaze nenajavljeno u kuću i onda se sve stavi pred njih za jest i pit dobijen šiz i bižin u sobu bit sama. Nemam ja živaca za to. Ja volim da me ljudi nazovu kad  mogu doć i mogu li uopće.. Kad čujem da neko kuca a ne očekujem nikoga uhvate me živci i to mi je strašno nepristojno. Nikad ne bi tek tako došla kod nekog na kavu ili sok nenajavljena….

  • Avatar Baby1

    Baby1

    Broj poruka: 642

    Prijavi adminu

    Slažem se s tobom Loreen! Neka se najave prije-to mi je potpuno u redu. Ali ipak nakon nekog vremena od rođenja bebe, kažem meni je mjesec dana optimalno…

    [lilypie.com]

  • antonija2

    Broj poruka: 181

    Prijavi adminu

    Po meni je najbolje u to babinje ic tek kad zavrsi mamino babinje, po skolski to je nakon 6  tjedana od poroda… em se mama do tak oporavi, beba malo ojaca a i sve je uhodanije onda, od hranjenja, presvlacenja, ma svega!

    [lilypie.com]

  • Avatar Sara9

    Sara9

    Broj poruka: 790

    Prijavi adminu

    Ja se uvik vodim tim da neću nikome u babine dok beba ne dođe blizu drugog miseca, to mi se pari okej, nadam se da će tako i meni :D

  • antonija2

    Broj poruka: 181

    Prijavi adminu

    Da, i ja se nadam da ce i meni tak! 
    A kaj se tice poklona, novci i pelene (torta) su mi najbolji izbor!

    [lilypie.com]

  • Avatar Ana76

    Ana76

    Broj poruka: 741

    Prijavi adminu

    Da,sto vi mislite..dali je velika torta od pelena sa svemogucim kozmetickim preparatima za bebu i neka plisana igrackica dovoljna za babinje od krstene kume?Plus koverta s novcima,jel!
    Meni je to sasvim ok s obzirom da je kuma moja sestra mome djetetu i zeli neke gluposti kupovati cisto radi redi sto je po meni bacanje novca a meni bi ovo bilo idealno jer cu bas to sve trebati i skroz iskoristiti!A ja imam sve od prvog djeteta a s vremenom ce bebac rasti,prvo je zensko,drugo musko,trebat ce mi robice vise kasnije pa je po meni bolje da sad kupi ono sto mi je korisnije,zar ne?

  • Avatar Leda2

    Leda2

    Broj poruka: 536

    Prijavi adminu

    Mislim da ti je to dovoljno, moj mm je bio krsni kum i kumcetu sam napravila kolijevku od pelena, u nju sam stavila malo robice plišanca i uzz to smo im kupili kolica i to je to!

    =http://lilypie.com [lilypie.com]]

  • anamia

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    Mi smo svima rekli da nam treba mjesec dana mira, to se nije odnosilo na dede i bake na

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.