Čišćenje hematoma

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Barbi13

    Broj poruka: 1863

    Prijavi adminu

    Panična

    30.03. jedva čekam!


    A vjerujem ti meni je 12.10

    URL = https: //lilypie.com]

  • Panična

    Broj poruka: 22

    Prijavi adminu

    bbrletic13

    Panična

    30.03. jedva čekam!

    A vjerujem ti meni je 12.10


    Uh uh! Jos malo. Zelim vam sve najbolje. Neka porod prode sto brze i bezbolnije. A beba nek' bude zdrava i vesela.
    Mi saznali da nosim curicu 😍😍😍
    Sve je ok. Beba je dobro, al imam hematom jos uvijek koji stalno krvarucka.
    Lezim ko mrtvac vec danima 🙅
    Al isplati se…

  • Barbi13

    Broj poruka: 1863

    Prijavi adminu

    Panična

    bbrletic13

    Panična

    30.03. jedva čekam!

    A vjerujem ti meni je 12.10

    Uh uh! Jos malo. Zelim vam sve najbolje. Neka porod prode sto brze i bezbolnije. A beba nek' bude zdrava i vesela.
    Mi saznali da nosim curicu 😍😍😍
    Sve je ok. Beba je dobro, al imam hematom jos uvijek koji stalno krvarucka.
    Lezim ko mrtvac vec danima 🙅
    Al isplati se…


    Panična

    bbrletic13

    Panična

    30.03. jedva čekam!

    A vjerujem ti meni je 12.10

    Uh uh! Jos malo. Zelim vam sve najbolje. Neka porod prode sto brze i bezbolnije. A beba nek' bude zdrava i vesela.
    Mi saznali da nosim curicu 😍😍😍
    Sve je ok. Beba je dobro, al imam hematom jos uvijek koji stalno krvarucka.
    Lezim ko mrtvac vec danima 🙅
    Al isplati se…


    Hvala ne zeljama i ja nosim curicu Petru.Znam da nije lako al na kraju se isplati

    URL = https: //lilypie.com]

  • admy

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Drage moje, u 12 tt  imala sam obilno krvarenje.  Završila sam u bolnici. Doktorica mi je rekla da imam hematom i dala mi lijekove za zaustavljanje krvarenja i strogo mirovanje. Jako sam uplašena. 

  • Panična

    Broj poruka: 22

    Prijavi adminu

    Nemoj se bojati, to steti bebici (lako mi je sad pričat).
    Ja sam isto prosla taj horor. Krvarila obilno 4 puta. Na svakom pregledu je bilo sve ok, ali hematom je uvijek prisutan. Kaze doktor da se sad ograničio o da bi trebao se povuci. Nisam krvarila vec mjesec dana. Iako sam super zbog toga, na zadnjem pregledu mi je ustanovljen sindrom jedne pupcane arterije 😥
    Tako da sam jedno “rijesila”, drugo me docekalo.
        Uglavnom, samo miruj puno i redovito uzimaj lijekove. To je grozno iskustvo, ali u velikoj većini slučajeva bude sve ok 😀😀😀
    Evo nas u 20. tjednu i osjecam bebicu svaki dan 😍😍😍
    Kad to krene, brige ko da se prepolove…

  • admy

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Ja sam prestala krvariti u prošli petak. 8 dana nisam imala krvarenje i sad otisla do kupatila i vidim smedje na toalet papiru. Kod doktora sam narucena u cetvrtak i gotov sam izludila zbog ovog svega. Lijekove sam prestala da pijem u utorak. Strogo mirujem. Sad sam 14 tt.  Uplasena sam. 

  • Barbi13

    Broj poruka: 1863

    Prijavi adminu

    Panična

    Nemoj se bojati, to steti bebici (lako mi je sad pričat).
    Ja sam isto prosla taj horor. Krvarila obilno 4 puta. Na svakom pregledu je bilo sve ok, ali hematom je uvijek prisutan. Kaze doktor da se sad ograničio o da bi trebao se povuci. Nisam krvarila vec mjesec dana. Iako sam super zbog toga, na zadnjem pregledu mi je ustanovljen sindrom jedne pupcane arterije 😥
    Tako da sam jedno “rijesila”, drugo me docekalo.
     Uglavnom, samo miruj puno i redovito uzimaj lijekove. To je grozno iskustvo, ali u velikoj većini slučajeva bude sve ok 😀😀😀
    Evo nas u 20. tjednu i osjecam bebicu svaki dan 😍😍😍
    Kad to krene, brige ko da se prepolove…


    Panicna samo da te pozdravim,vidim da si u 20.tjednu a bravo,jako mi je drago…..samo uzivaj draga i mazi businu svoju.Ja sam rodila curicu 17.10 sve je super brzo proslo,bolilo je al kad sam je vidjela sve sam zaboravila,ljepo papa i raste……cuvaj se i odmaraj😘

    URL = https: //lilypie.com]

  • Panična

    Broj poruka: 22

    Prijavi adminu

    Jaoo!! Cestitam od srca na andelcicu 😍
    Evo, guramo lagano. Drugi tjedan pregled. Jedva cekamo tata i ja da opet vidimo svoju curicu.
    Zelim ti divno majcinstvo, a bebi bezbrižno i zdravo djetinjstvo!!! 😘😘😘😘

  • Panična

    Broj poruka: 22

    Prijavi adminu

    admy

    Ja sam prestala krvariti u prošli petak. 8 dana nisam imala krvarenje i sad otisla do kupatila i vidim smedje na toalet papiru. Kod doktora sam narucena u cetvrtak i gotov sam izludila zbog ovog svega. Lijekove sam prestala da pijem u utorak. Strogo mirujem. Sad sam 14 tt. Uplasena sam.


    Mene su ti iscjedci mucili mjesec dana.
    Dodu pa odu. Isto sam bila u psihičkom kaosu.
    Ali to nista ne znači, vjerojatno ti se cijedi hematom. Izlazi stara krv. A beba ti raste i hematom joj vise ne predstavlja veliki problem.
      Probaj se smiriti, jer psiha ti isto jako na to utjece.
    Ja imam baby watcher i to mi znatno olakšava zivot. Mozda da ga probas nabaviti.

  • admy

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Reći  ću mužu da mi kupi. A hematom me izludjuje. Samo se nadam da je bebica uredu. Grudi me bole, imam osjećaj da mi unutrašnja  majica smeta. Ne mogu dotaknuti grudi koliko su bolne.  Sve cu izdrzati samo da bebica bude zdrava i živa.  Da li si kupila u apoteci ili naručila?

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.