Čišćenje hematoma

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Panična

    Broj poruka: 22

    Prijavi adminu

    admy

    Reći ću mužu da mi kupi. A hematom me izludjuje. Samo se nadam da je bebica uredu. Grudi me bole, imam osjećaj da mi unutrašnja majica smeta. Ne mogu dotaknuti grudi koliko su bolne. Sve cu izdrzati samo da bebica bude zdrava i živa. Da li si kupila u apoteci ili naručila?


    Nasla sam na njuskalu. Zena je kupila novi i koristila ga 3 mjeseca. A cijena je bila oko 300 kuna. Inace je oko 100eura. Taj je navodno najbolji- “Mas”
    Al ja bi bila dala i puuno vise, jer da ga nije bilo, završila bi na psihijatriji.
    Ja vjerujem da ti je sve ok s bebom. Zao mi je jako jer znam kroz sto prolazis.
    A ovo za grudi je dobar znak 💟
    Nisam ni znala koliko zena prolazi kroz taj horor od hematoma, dok nisam i sama iskusila to zlo.
    Ali sve sta sam čitala i cula na kraju je završilo sretno.
    Evo i nas u 21. tjednu. Beba lupa, ne krvarim. Zivot je lijep!
    Miruj i opusti se. Bit ce sve dobro 💟

  • admy

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Ja sam izgubila svoju bebu. Hematom je izgurao i nije preživjela.  Prošla sam horor i bila sam sama u stanu. Užasno se osjećam. 

  • Panična

    Broj poruka: 22

    Prijavi adminu

    admy

    Ja sam izgubila svoju bebu. Hematom je izgurao i nije preživjela. Prošla sam horor i bila sam sama u stanu. Užasno se osjećam.

    O ne. Tako mi je zao. Srce mi puca.
    Nemam rijeci da te utjesim…
    Isplaci se, vjerujem da uz pomoć voljenih ces to nekako preboljeti.
    Strasno mi je zao.

  • Happy21

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Nova sam tu, u 12tt sam jako prokrvarila, zavrsila na hitnoj te sam saznala da imam hematom. Bila sam u bolnici 4 dana nakon cega su rekli da je sve okej i da mogu kuci, ali i dalje strogo mirovanje.. u 13tt opet se pojavilo krvarenje te je nastao novi hematom od 2cm, koristim utrogestan 100mg navecer i magnezij. Krvarilo je kojih par dana, malo svjeze krvi, a malo smede.. 3 dana bio mir, nisam imala nikakve bolove, i evo od jutros opet smeda krv izlazi.
    Mene samo zanima da li ste Vi imale kakve bolove? Trenutno npr osjecam unutra onako kao neko peckanje i lagane bolove, nista strasno.. 

  • manerox03

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozz cure
    Trudna sam 8 tj nakon umjetne oplodnje
    Prosli tj su mi vidjeli hematom 1.5 cm , plod je savrseno normalan. Sve je bilo ok do jucer kad su mi je krenuo smedi isjedak,ali malo,ostatci crinon gela su bili smedi.,a danas obilni zuti iscjedak. Od pocetka imam bolove u donjem dijelu trbuha, kao i sada. Dali je netko imao slican slucaj? Moj gin.je rekao da cemo pratiti kroz slj 2 dana,ali ja sam turbo nestrpljiva i uplasena😭

  • Avatar SAYURI

    SAYURI

    Broj poruka: 1387

    Prijavi adminu

    manerox03

    Pozz cure
    Trudna sam 8 tj nakon umjetne oplodnje
    Prosli tj su mi vidjeli hematom 1.5 cm , plod je savrseno normalan. Sve je bilo ok do jucer kad su mi je krenuo smedi isjedak,ali malo,ostatci crinon gela su bili smedi.,a danas obilni zuti iscjedak. Od pocetka imam bolove u donjem dijelu trbuha, kao i sada. Dali je netko imao slican slucaj? Moj gin.je rekao da cemo pratiti kroz slj 2 dana,ali ja sam turbo nestrpljiva i uplasena😭


    Hematom imala u sve tri trudnoce, islo to smedjarenje, i zuckasto, stane pa krene pa stane, i na kraju se reapsorbirao sa 12tt…ako ti je hematom 1,5cm, pa skoro da ce plod uskoro prerasti hematom, a kada ga preraste onda mu ne moze hematom nista….strpis se jos tjedan dva i van opasnosti si sto se hematoma tice….

    👱‍♀️- 34g
    👨-42g
    👶-7g
    09.10-missed ab.
    Papa✅ Brisevi ✅
    ➕ 16.03.2021
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.