Dohrana od 4.mj.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 185

    Prijavi adminu

    tamča

    Pozdrav drage mame.
    Htijela bih poslusati savijet vas iskusnijih.
    Imam kcerkicu staru 5 ipo mijeseci, od kada smo izisle iz bolnice na Bebimilu 1 je jer ja nisam imala mlijeka. Sa 4 ipo mijeseci smo krenuli na kasice od jabuke, a sada vec jede i od banane i marelice. Super ih je prihvatila.
    Međutim prije 5 dana mi je dobila proljev i povracati. Bili smo kod doktora i dao mi je Hidrasec za dojencad da mi ne dehidrira,Hidrovit i Nan bez laktoze kao zamjenu za Bebimil jer joj navodno smeta laktoza.
    Vec dva dana pije Hidrasec i Hidrovit i nema proljev ali samo jednom dnevno smije jesti taj Nan jer je tako doktor rekao.
    Cijeli dan mi je dobre volje i razigrana i kada pije to protiv dehidracije ne povraca, cim joj dam Nan (manju kolicinu nego sto inace pije da joj tesko ne sijedne na zeludac) ona to ispovraca, ali je i dalje vesela i razigrana i nema temperaturu niti place.
    Mene sad zanima sto ja njoj dam da jede osim tih kasica da ona meni bude sita jer znam da je mlijeko bitno za bebe ali ona to nesmije piti i receno mi je od strane doktora da joj pokusam to izbaciti iz prehrane mjenjajuci Bebimil i Nan za kasice. :)

    Pokušajte u dogovoru s pedijatrom naravno,dati neku mliječnu formulu napravljenu za djecu koja ne smiju laktozu.
    Evo npr ovo..ili drugi proizvođači
    Evo npr ovo..ili drugi proizvođači
Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.