Jesenske bebe 2024 ☔️🍂🍁🌧️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Jeleenaa

    Jeleenaa

    Broj poruka: 187

    Prijavi adminu

    Prikljucujem vam se 😊😊
    Pozitivan test, 26.1 prvi pregled 

    Jelenaa
    🙋‍♀️ 26
    🧔‍♂️28
    Papa test ✅️
    5.1.2024 pozitivan test ✅️
    29.2 Nipti double +, nalaz uredan
    Čekamo dječaka 💙
    Termin: 13.9
    4.5. Naredni pregled ❤️
    [tickerfactory.com]

  • curka2312

    Broj poruka: 101

    Prijavi adminu

    Curke
    Trudna sam 5t, i evo sada osjetim da me krece neka prehlada, grlo osjetim i glava razbija.. temp je 37 ravno..
    Caj, tekucine, cesnjak, voce, sve koristim 😅 imate li jos neku preporuku?
    Strah me da ne bi bilo gore

    *6+1 💔

  • Avatar pčeliCa300

    pčeliCa300

    Broj poruka: 59

    Prijavi adminu

    Jeleenaa dobrodošla! Kako se osjećaš/ imaš neke simptome?
    curka2312 samo odmaraj koliko možeš, čaj (općenito povećan unos tekućina), med za grlo, voće i možda ako već ne uzimaš, počni piti neke vitamine za trudnice sa folnom kiselinom. Ja pijem Elenatal i zadovoljna sam. Što se trudnoće tiče nema brige, neće prehlada utjecati na trudnoću. Mislim da je i vrlo česta u početku trudnoće.
    .
    Ja dodajemo među simptome konstantnu glad 

  • Avatar Jeleenaa

    Jeleenaa

    Broj poruka: 187

    Prijavi adminu

    pčeliCa300

    Jeleenaa dobrodošla! Kako se osjećaš/ imaš neke simptome?
    curka2312 samo odmaraj koliko možeš, čaj (općenito povećan unos tekućina), med za grlo, voće i možda ako već ne uzimaš, počni piti neke vitamine za trudnice sa folnom kiselinom. Ja pijem Elenatal i zadovoljna sam. Što se trudnoće tiče nema brige, neće prehlada utjecati na trudnoću. Mislim da je i vrlo česta u početku trudnoće.
    .
    Ja dodajemo među simptome konstantnu glad


    Grudi otecene, bol u dnu ledja i bole me noge 🤣
    A gladna stalno 🤣
    Jesi ti bila na pregledu?

    Jelenaa
    🙋‍♀️ 26
    🧔‍♂️28
    Papa test ✅️
    5.1.2024 pozitivan test ✅️
    29.2 Nipti double +, nalaz uredan
    Čekamo dječaka 💙
    Termin: 13.9
    4.5. Naredni pregled ❤️
    [tickerfactory.com]

  • Avatar pčeliCa300

    pčeliCa300

    Broj poruka: 59

    Prijavi adminu

    Jeleenaa

    pčeliCa300

    Jeleenaa dobrodošla! Kako se osjećaš/ imaš neke simptome?
    curka2312 samo odmaraj koliko možeš, čaj (općenito povećan unos tekućina), med za grlo, voće i možda ako već ne uzimaš, počni piti neke vitamine za trudnice sa folnom kiselinom. Ja pijem Elenatal i zadovoljna sam. Što se trudnoće tiče nema brige, neće prehlada utjecati na trudnoću. Mislim da je i vrlo česta u početku trudnoće.
    .
    Ja dodajemo među simptome konstantnu glad

    Grudi otecene, bol u dnu ledja i bole me noge 🤣
    A gladna stalno 🤣
    Jesi ti bila na pregledu?


    Ajde da bar nisam jedina stalno gladna  činilo mi se da je prerano za taj simptom  ja sam barem ovaj tjedan bila na godišnjem, ali ja stvarno ne znam kako ću na poslu - morati ću uzeti neki frižider samnom 
    Nisam još, tek 23.01. Vidim da i ti imaš taj tjedan pregled. Treba izdržati do tada..ovo mi je prva trudnoća pa mi je sve novo. Tebi je isto prva?

  • Claire123

    Broj poruka: 161

    Prijavi adminu

    Evo, da se i ja pridružim… Moja priča ukratko je u potpisu. U subotu popodne (26.dc) sam dobila pozitivan test, danas mi je 28.dc i beta mi iznosi 486. 
    Nadam se da će se pravilno duplati. S tim da se baš danas u toj poliklinici aparat pokvario i nisu mi mogli učitati vrijednosti hcg-a pa sam danas sve do sad čekala nalaz, a par minuta ranije su me zvali da možda uopće nalazi neće biti danas🫣. Sutra idem kod doktorice po daljnje upute, vjerojatno će mi dati Clexan zbog obiteljske anamneze i prethodnog spontanog.
    Moj simptom u prethodnoj trudnoći koja nije dobro završila je bio samo kratak dah, a u ovoj trudnoći već prije pozitivnog testa sam imala žive simptome: curenje nosa, nesanica (nikad me nije mučila), nadutost, osjetljivost grudi, zatezanje maternice, kao lagana zagušenost - prehlada (inače gotovo nikad nisam prehladjena). Inače, već po bazalnoj temperaturi sam shvatila da sam trudna- bila je cijelo vrijeme za 0.3-0.5 povišena u odnosu na posljednja dva ciklusa i imala sam tzv.implantation dip.
    Takodjer, 26.dc kad sam i saznala da sam trudna sam imala lagani roskasti trag na WC papiru i poslije malo još smećkastog, već sam se jako prepala zbog prethodnog lošeg iskustva, ali protekom par sati kad sam vidjela da je to prošlo sam se umirila.

    32… Blagi PCOS, blaga hipotireoza - Euthyrox 25
    AMH- 29, MTHFR - C677T- heterozigot, PAI-1 -4G/5G,
    missed ab.-2023. - 9 + 5
    01/2024 - imamo +
    T: 19.9.2024.
    Clexane 0.4 💉
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Jeleenaa

    Jeleenaa

    Broj poruka: 187

    Prijavi adminu

    pčeliCa300

    Jeleenaa

    pčeliCa300

    Jeleenaa dobrodošla! Kako se osjećaš/ imaš neke simptome?
    curka2312 samo odmaraj koliko možeš, čaj (općenito povećan unos tekućina), med za grlo, voće i možda ako već ne uzimaš, počni piti neke vitamine za trudnice sa folnom kiselinom. Ja pijem Elenatal i zadovoljna sam. Što se trudnoće tiče nema brige, neće prehlada utjecati na trudnoću. Mislim da je i vrlo česta u početku trudnoće.
    .
    Ja dodajemo među simptome konstantnu glad

    Grudi otecene, bol u dnu ledja i bole me noge 🤣
    A gladna stalno 🤣
    Jesi ti bila na pregledu?

    Ajde da bar nisam jedina stalno gladnačinilo mi se da je prerano za taj simptomja sam barem ovaj tjedan bila na godišnjem, ali ja stvarno ne znam kako ću na poslu - morati ću uzeti neki frižider samnom
    Nisam još, tek 23.01. Vidim da i ti imaš taj tjedan pregled. Treba izdržati do tada..ovo mi je prva trudnoća pa mi je sve novo. Tebi je isto prva?


    Jeste i meni je prva trudnoca. Isto nisam radila, sutra pocinjem, samo me je strah da se na poslu ne skonta. Svako malo u wc idem. Nasa tema je za sad stalni pri dnu nadam se da ce nas uskoro biti vise 😊

    Jelenaa
    🙋‍♀️ 26
    🧔‍♂️28
    Papa test ✅️
    5.1.2024 pozitivan test ✅️
    29.2 Nipti double +, nalaz uredan
    Čekamo dječaka 💙
    Termin: 13.9
    4.5. Naredni pregled ❤️
    [tickerfactory.com]

  • Avatar pčeliCa300

    pčeliCa300

    Broj poruka: 59

    Prijavi adminu

    Vezano uz posao - kada mislite reći poslodavcu za trudnoću? Ja za sad čekam prvo pregled pa ću tek onda odlučiti(naravno pod pretpostavkom da sve bude ok).
    Jeleenaa Sigurno će nam se još cura pridružiti  mi smo medu prvima sa terminima u rujnu 

  • curka2312

    Broj poruka: 101

    Prijavi adminu

    pčeliCa300

    Vezano uz posao - kada mislite reći poslodavcu za trudnoću? Ja za sad čekam prvo pregled pa ću tek onda odlučiti(naravno pod pretpostavkom da sve bude ok).
    Jeleenaa Sigurno će nam se još cura pridružitimi smo medu prvima sa terminima u rujnu


    I ja cekam pregled iduci tjedan, ako bude sve ok, reci cu poslodavcu. :) 

    *6+1 💔

  • Avatar Jeleenaa

    Jeleenaa

    Broj poruka: 187

    Prijavi adminu

    Bas ne znam kada reci. Sacekacu pregled da cujem prvo misljenje doktora i sta on kaze na osnovu moga posla. Svakako ne bih da budem licemjerna i da se skonta a ja da sutim. Ja nikome nisam rekla ni za pozitivaj test 🤣 jeste li vi?

    Jelenaa
    🙋‍♀️ 26
    🧔‍♂️28
    Papa test ✅️
    5.1.2024 pozitivan test ✅️
    29.2 Nipti double +, nalaz uredan
    Čekamo dječaka 💙
    Termin: 13.9
    4.5. Naredni pregled ❤️
    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.