Jesenske bebe 2024 ☔️🍂🍁🌧️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Kejti0000

    Kejti0000

    Broj poruka: 97

    Prijavi adminu

    pčeliCa300

    Vezano uz posao - kada mislite reći poslodavcu za trudnoću? Ja za sad čekam prvo pregled pa ću tek onda odlučiti(naravno pod pretpostavkom da sve bude ok).
    Jeleenaa Sigurno će nam se još cura pridružitimi smo medu prvima sa terminima u rujnu


    Ja se još mislim kad bih rekla. Možda čak kad budem trebala zakasniti na posao radi pregleda 25.1. 
    Razmišljam o dopustu trudne radnice, pod pretpostavkom da trudnoća bude uredna. 
    Na trenutke me muči to što su mi simptomi gotovo pa zanemarivi, a na trenutke mi je drago što je tako. 

    ♀ 31 ♡ ♂32
    1. trudnoća
    ZM 25. 11. / + 28. 12. / TP 1. 9. 🚺 🩷

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Jeleenaa

    Jeleenaa

    Broj poruka: 187

    Prijavi adminu

    A kakve radne ugovore imate?

    Jelenaa
    🙋‍♀️ 26
    🧔‍♂️28
    Papa test ✅️
    5.1.2024 pozitivan test ✅️
    29.2 Nipti double +, nalaz uredan
    Čekamo dječaka 💙
    Termin: 13.9
    4.5. Naredni pregled ❤️
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Kejti0000

    Kejti0000

    Broj poruka: 97

    Prijavi adminu

    Jeleenaa

    A kakve radne ugovore imate?


    Na neodređeno. 

    ♀ 31 ♡ ♂32
    1. trudnoća
    ZM 25. 11. / + 28. 12. / TP 1. 9. 🚺 🩷

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Jeleenaa

    Jeleenaa

    Broj poruka: 187

    Prijavi adminu

    Moj je na određeno,ali htjeli smo dijete, po pod cijenu ne produzavanja.

    Jelenaa
    🙋‍♀️ 26
    🧔‍♂️28
    Papa test ✅️
    5.1.2024 pozitivan test ✅️
    29.2 Nipti double +, nalaz uredan
    Čekamo dječaka 💙
    Termin: 13.9
    4.5. Naredni pregled ❤️
    [tickerfactory.com]

  • Avatar pčeliCa300

    pčeliCa300

    Broj poruka: 59

    Prijavi adminu

    Jeleenaa

    Moj je na određeno,ali htjeli smo dijete, po pod cijenu ne produzavanja.


    Ja sam u istoj situaciji. Na određeno, pa što bude…neodređeno nije na vidiku i nemam takvu opciju tako da nismo više htjeli čekati.
    Za sada osim mene i supruga nitko ne zna za trudnoću. Vjerojatno ću užoj obitelji reći nakon prvog pregleda a ostali će čekati do cca 12-13 tt (osim na poslu koji će vjerojatno ranije znati da planiraju do kada ću raditi).

  • Avatar Jeleenaa

    Jeleenaa

    Broj poruka: 187

    Prijavi adminu

    pčeliCa300

    Jeleenaa

    Moj je na određeno,ali htjeli smo dijete, po pod cijenu ne produzavanja.

    Ja sam u istoj situaciji. Na određeno, pa što bude…neodređeno nije na vidiku i nemam takvu opciju tako da nismo više htjeli čekati.
    Za sada osim mene i supruga nitko ne zna za trudnoću. Vjerojatno ću užoj obitelji reći nakon prvog pregleda a ostali će čekati do cca 12-13 tt (osim na poslu koji će vjerojatno ranije znati da planiraju do kada ću raditi).


    Ja imam neku mogucnost na ugovor na odredjeno u ovom mjesecu jer tako ministarstvo trazi zbog pozicije. Ali svaki privatnik trazi rupu u zakonu. Jos ako mi da taj ugovor a ja dodjem i kazem da sam trudna, to ce biti lom 🤣
    I ja sam mislila roditeljima i bratu i sestri reci nakon pregleda ako bude sve ok, ali koliko ce drzati jezik za zubima 🤣

    Jelenaa
    🙋‍♀️ 26
    🧔‍♂️28
    Papa test ✅️
    5.1.2024 pozitivan test ✅️
    29.2 Nipti double +, nalaz uredan
    Čekamo dječaka 💙
    Termin: 13.9
    4.5. Naredni pregled ❤️
    [tickerfactory.com]

  • Avatar pčeliCa300

    pčeliCa300

    Broj poruka: 59

    Prijavi adminu

    Jeleenaa istina nadam se da mi neće izletiti  ali ja već znam nekih 2 tjedna tako da ako sam uspjela izdržati blagdanska i novogodišnja druženja (a bilo ih je podosta), moći ću još do pregleda 
    Claire123 kako je prošao pregled? Beta se dupla?

  • Avatar ivona2306

    ivona2306

    Broj poruka: 159

    Prijavi adminu

    Heeej cure, evo i ja se prikljucujem! 
    Napravila prvi test prekjucer, pozitivaaaan - napravim i jos jedan danas jer nisam mogla vjerovati da je plusic dosao tako brzo i opet pozitivan🙏🏻
    Sada sam 4+2tt 
    Sutra zovem ginekologicu i onda idemo lagano dalje. Zanima me za ovu betu, jel se to inace ide vadit prije prvog pregleda ili? Prva trudnoca mi je pa nisam bas u sve upucena, ali sam istovremeno i sretna i uzbudjena i u malom strahu. Zeljno iscekujemo bebicu tako da se nadam da ce sve biti u redu 🙏🏻

    Cestitke svim novopecenim trudnicama! 🥰

    👩🏼 30
    7.1. +
    1. trudnoća ✨
    Termin: 16.9. 🙏🏻
    It’s a girl 💕
    [tickerfactory.com]

  • Claire123

    Broj poruka: 161

    Prijavi adminu

    Pčelica300 - sutra idem vaditi drugu betu kako sam prvu vadila u ponedjeljak, nikako dočekati tih drugih 48 h.
    Ivonab2306 - čestitam! Zovi svoju ginekologinju, betu ne trebaš vaditi ako ne želiš jer to ti je prva trudnoća,  mnogi u prvoj trudnoći ne mjere betu, već opušteno čekaju prvi uzv. Inače, ako se odlučiš na vadjenje krvi, najbitnije ti je da se beta pravilno udvostručuje svako cca 48h.

    32… Blagi PCOS, blaga hipotireoza - Euthyrox 25
    AMH- 29, MTHFR - C677T- heterozigot, PAI-1 -4G/5G,
    missed ab.-2023. - 9 + 5
    01/2024 - imamo +
    T: 19.9.2024.
    Clexane 0.4 💉
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Jeleenaa

    Jeleenaa

    Broj poruka: 187

    Prijavi adminu

    ivonab2306

    Heeej cure, evo i ja se prikljucujem!
    Napravila prvi test prekjucer, pozitivaaaan - napravim i jos jedan danas jer nisam mogla vjerovati da je plusic dosao tako brzo i opet pozitivan🙏🏻
    Sada sam 4+2tt
    Sutra zovem ginekologicu i onda idemo lagano dalje. Zanima me za ovu betu, jel se to inace ide vadit prije prvog pregleda ili? Prva trudnoca mi je pa nisam bas u sve upucena, ali sam istovremeno i sretna i uzbudjena i u malom strahu. Zeljno iscekujemo bebicu tako da se nadam da ce sve biti u redu 🙏🏻

    Cestitke svim novopecenim trudnicama! 🥰


    Cestitam 🎉 Dobro nam došla. Ja nisam nista vadila cekam pregled, pa cemo da vidimo. Opusti se ❤️

    Jelenaa
    🙋‍♀️ 26
    🧔‍♂️28
    Papa test ✅️
    5.1.2024 pozitivan test ✅️
    29.2 Nipti double +, nalaz uredan
    Čekamo dječaka 💙
    Termin: 13.9
    4.5. Naredni pregled ❤️
    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.