Jesenske bebe 2024 ☔️🍂🍁🌧️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Kami.lica

    Broj poruka: 190

    Prijavi adminu

    Dižem temu. Sretno cure! 🤗

  • curka2312

    Broj poruka: 99

    Prijavi adminu

    Pozitivan testic, cekamo pregled ginekologa :)

    *6+1 💔

  • Avatar pčeliCa300

    pčeliCa300

    Broj poruka: 59

    Prijavi adminu

    Evo i ja sam se odlučila pridružiti jesenskim bebama  mislila sam pričekati do prvog pregleda, ali treba do tada izdržati…mislim da će druženje s vama pomoći.
    Radi se o prvoj trudnoći i istovremeno smo veseli, nervozni i oprezni.Prvi pregled će biti krajem siječnja i nadamo se da će sve biti u redu. 
    curka2312 imaš li neke simptome?

  • Avatar Kejti0000

    Kejti0000

    Broj poruka: 93

    Prijavi adminu

    Pozitivan test, prva trudnoća, prvi pregled krajem siječnja. 🤞🏻🤞🏻🤞🏻🥰

    ♀ 31 ♡ ♂32
    1. trudnoća
    ZM 25. 11. / + 28. 12. / TP 1. 9. 🚺 🩷

    [tickerfactory.com]

  • curka2312

    Broj poruka: 99

    Prijavi adminu

    pčeliCa300

    Evo i ja sam se odlučila pridružiti jesenskim bebamamislila sam pričekati do prvog pregleda, ali treba do tada izdržati…mislim da će druženje s vama pomoći.
    Radi se o prvoj trudnoći i istovremeno smo veseli, nervozni i oprezni.Prvi pregled će biti krajem siječnja i nadamo se da će sve biti u redu.
    curka2312imaš li neke simptome?


    Hej, bol u trbuhu, povremena, poput bolova za mengu ali puno blazi, knedla u grlu non stop i evo sada sam dobila blago smeckasti iscjedak, nadam se da je to okej

    *6+1 💔

  • Avatar pčeliCa300

    pčeliCa300

    Broj poruka: 59

    Prijavi adminu

    curka2312

    pčeliCa300

    Evo i ja sam se odlučila pridružiti jesenskim bebamamislila sam pričekati do prvog pregleda, ali treba do tada izdržati…mislim da će druženje s vama pomoći.
    Radi se o prvoj trudnoći i istovremeno smo veseli, nervozni i oprezni.Prvi pregled će biti krajem siječnja i nadamo se da će sve biti u redu.
    curka2312imaš li neke simptome?

    Hej, bol u trbuhu, povremena, poput bolova za mengu ali puno blazi, knedla u grlu non stop i evo sada sam dobila blago smeckasti iscjedak, nadam se da je to okej


    I ja sam imala oskudan smeđi iscjedak, trajao je par dana i pošao sam od sebe. 

  • curka2312

    Broj poruka: 99

    Prijavi adminu

    pčeliCa300

    curka2312

    pčeliCa300

    Evo i ja sam se odlučila pridružiti jesenskim bebamamislila sam pričekati do prvog pregleda, ali treba do tada izdržati…mislim da će druženje s vama pomoći.
    Radi se o prvoj trudnoći i istovremeno smo veseli, nervozni i oprezni.Prvi pregled će biti krajem siječnja i nadamo se da će sve biti u redu.
    curka2312imaš li neke simptome?

    Hej, bol u trbuhu, povremena, poput bolova za mengu ali puno blazi, knedla u grlu non stop i evo sada sam dobila blago smeckasti iscjedak, nadam se da je to okej

    I ja sam imala oskudan smeđi iscjedak, trajao je par dana i pošao sam od sebe.


    Nadam se da ce biti tako i kod mene🙏🏽

    *6+1 💔

  • Avatar pčeliCa300

    pčeliCa300

    Broj poruka: 59

    Prijavi adminu

    Ženske imate li već problema sa mučninama/povraćanjem? Meni je za sada sve ok..ali tako mi je neka nervoza u gornjem dijelu trbuha, kao da se nešto kuha nikako da se smiri. Imate li slične simptome?

  • Avatar Kejti0000

    Kejti0000

    Broj poruka: 93

    Prijavi adminu

    Za sada sve OK, od nekih nepoželjnih simptoma samo učestali vjetrovi i podrigivanje. 😅 
    Od prije koji dan pomalo nabrekle grudi; lagano zatezanje u području trbuha, učestalo mokrenje, zadnja 2-3 dana isprekidan san (ne znam koliko je povezano s trudnoćom).
    Od ostalog ništa, nadam se da će tako i ostati. 🤞🏻😊 

    ♀ 31 ♡ ♂32
    1. trudnoća
    ZM 25. 11. / + 28. 12. / TP 1. 9. 🚺 🩷

    [tickerfactory.com]

  • curka2312

    Broj poruka: 99

    Prijavi adminu

    Bolne grudi na dodir, podrigivanje, ponekad bol, peckanje u trbuhu

    pčeliCa300

    Ženske imate li već problema sa mučninama/povraćanjem? Meni je za sada sve ok..ali tako mi je neka nervoza u gornjem dijelu trbuha, kao da se nešto kuhanikako da se smiri. Imate li slične simptome?


    *6+1 💔

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.