Jesenske bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    P.S. Sretna, nema sanse da i ja idem negdje gdje znam di su zmije… znaci …. bbbbrrrrr…

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Romi, to je meni rekla muzeva rodjakinja… da probam jesti sve i ako vidim da mu ne pase prestanem s time da ja mahunarke jos ne jedem… ni gljive… Rekla mi je da ne smijem ni kukuruz a ja sam ga tamanila ko stoka i na

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Romi

    Broj poruka: 478

    Prijavi adminu

    sretna

    Evo, sluzbeno su krstitke 17.03. Sad treba izabrat restoran 😊


    Super Sretna,koliko će vas biti na krstitkama,samo kumovi ili?
    Ja bih tako rado to sad obavila,a muž kaže kasnije,on ima vremena 

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    barbs

    Romi, to je meni rekla muzeva rodjakinja… da probam jesti sve i ako vidim da mu ne pase prestanem s time da ja mahunarke jos ne jedem… ni gljive… Rekla mi je da ne smijem ni kukuruz a ja sam ga tamanila ko stoka i na


    *naravno, nista mu nije bilo…

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Romi

    Broj poruka: 478

    Prijavi adminu

    A jel netko zna dio su nam Barbi i Violeta?Nema ih već nekoliko dana.

  • sretna

    Broj poruka: 2906

    Prijavi adminu

    Romi

    sretna

    Evo, sluzbeno su krstitke 17.03. Sad treba izabrat restoran 😊

    Super Sretna,koliko će vas biti na krstitkama,samo kumovi ili?
    Ja bih tako rado to sad obavila,a muž kaže kasnije,on ima vremena

    Kumovi krsnini vjencani, kumovi od starijeg sina i najuza rodbina. Mislim da oko 30 ako svi dodu, ako nece moc svi doci onda i manjd

    [lilypie.com]

  • Avatar Suncokretica

    Suncokretica

    Broj poruka: 896

    Prijavi adminu

    Ja ponekad mislim da moje dijete nemoguće uspavati. Spava joj se a nikako oka sklopiti i smiriti se. Sad je počela i dudu pljuvati.
    Ne znam što je to sad, preko dana nikako osim u klokanici a navečer se uspavljujemo po sat i pol.
    Ne znam više što napraviti i kako ju uspavati. 
    Imate li savjet? 

    [lilypie.com]

  • sretna

    Broj poruka: 2906

    Prijavi adminu

    Suncokretica

    Ja ponekad mislim da moje dijete nemoguće uspavati. Spava joj se a nikako oka sklopiti i smiriti se. Sad je počela i dudu pljuvati.
    Ne znam što je to sad, preko dana nikako osim u klokanici a navečer se uspavljujemo po sat i pol.
    Ne znam više što napraviti i kako ju uspavati.
    Imate li savjet?


    Kako ti navecer ide spavat? U isto vrijeme ili? Npr P oko 20:30 mora biti u sobi inace pocne ludit, tocno zna da nije u sobi i dere se dok ne odemo u sobu i dok ne dobije jest. Bez obzira kad jr zadnji out jeo i kad se probudio u to vrineme moramo biti u sobi. Tako si je sam naoravio ritam. Dal i ona ima tako nesto? Da ju krenes uspavljit prije nego se premori..povcete se u sobu i u tisini  se krenete smirivat i uspavljivat

    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Tako i Diego… njegovo je vrijeme za spavanje od 20:30 do 21h… znaci cca u to vrijeme zaspi… I moooraaaaa dobit jesti prije… znaci jucer sam ga kod mojih nahranila 150ml je pojeo u 19h… u 20h kad smo bili doma sam mu opet morala dati…. ok malo me nervira sto ga ne mozemo oduciti od uspavljivanja na ruke al barem mi treba cca 10ak min da ga uspavam i bez obzira na sve ja ga krenem uspavljivati oko 20h prije nego krene vecernja nerv

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Barkleys

    Barkleys

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    Ajme super za visibabe i krstitke sretna!
    Uspavljivanje- ne znam, moja neće dudu, a ako joj uspijem uvaliti dudu, mogu ju komotno s dudom budnu staviti u kolijevku. Sama će zaspat. A inače uspavljujem ili na sisi ili na rukama dok hodam. Meni nije problem samo uspavljivanje nego polijeganje u krevetić. 😥😥😥 Idem polako, od hodanja dođem samo do gibanja, na rukama ju narihtam u položaj u koji ću ju staviti, radim to toliko polako, spava ko top i čim dodirne podlogu se probudi. Čitala sam negdje da ih muči promijena temperature, pa na plahtu stavljam tetra pelenu. Ali ne znam više ni sama. Možda da ju zamotaš i dekicu, onaj jastuk ili nešto? 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.