Jesenske bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Dena1009

    barbs

    Bela, mozemo jesti sparuge kao dojilje??

    Hahaha ja procitala “supruge” 🤣 i mislila da hoces muza pojesti😅😅


    HAHAHAHAHAHAHAHHAAHHAAHAHAHAAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAA
    moze i to 😂😂😶😂😂😂😂😂 ne bih se puno najela…smrsavio je 😂😂😂😂😂

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Romi

    Broj poruka: 478

    Prijavi adminu

    Dobro jutro cure,
    Hvala Bela,baš ću probati i ja ih malo prokuham ako su zamrznute,i onda tu vodu dodam u juhu.
    Barbs ja sam ih jela dok sam se izdajala,nisam ništa primjetila da L. smeta,ja ih konzumiram cijelu godinu super su nam.

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Bela

    I_me

    Bela odakle si ti?
    Okolica Rovinja


    SUSJEDOO 😍😍😍😍 ja uz okolica Pule 😂😂😂 (Fazana) 😊😊😊😊😊😊

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Romi

    Broj poruka: 478

    Prijavi adminu

    Dena1009

    barbs

    Bela, mozemo jesti sparuge kao dojilje??

    Hahaha ja procitala “supruge” 🤣 i mislila da hoces muza pojesti😅😅


    Ahaaahaaa haaa

    Dena želim ti brz oporavak.

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Thx, Romi 😊😊😊
    Je l znate do kad gljive ne smijemo jesti?? Ja ih ooooobooozaaavaaaaam… donekle pazim sto jedem… neki dan sam jela KULENOVU SEKU i aktivirali su mi se hemeroidiiiii Znaci, NIKAD nisam imala.problema s timeeeeee

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • sretna

    Broj poruka: 2906

    Prijavi adminu

    Evo, sluzbeno su krstitke 17.03. Sad treba izabrat restoran 😊

    [lilypie.com]

  • sretna

    Broj poruka: 2906

    Prijavi adminu

    barbs

    Thx, Romi 😊😊😊
    Je l znate do kad gljive ne smijemo jesti?? Ja ih ooooobooozaaavaaaaam… donekle pazim sto jedem… neki dan sam jela KULENOVU SEKU i aktivirali su mi se hemeroidiiiiiZnaci, NIKAD nisam imala.problema s timeeeeee


    Zasto ne bi gljive jela? Ja jedem apsolutno sve

    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    sretna

    Znala sam da ce se.usrat ko i svaki put kad igraju protiv francuske, znala.sam da cu se bezveze zivcirat i znam da ce izgubit i svejedno gledam i zivciram se!!


    Muz je zaspao malo nakon pocetka tekme.. rekao je: ma sta cu se ja nervirat radi ovih? mada je bio izmoren od zubobolje… 😂😂😂😂
    Ja sam zaspala prije 22h ahahahhaa ubio me trening. a bome i to ne spavanje 😂😂😂

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    sretna

    barbs

    Thx, Romi 😊😊😊
    Je l znate do kad gljive ne smijemo jesti?? Ja ih ooooobooozaaavaaaaam… donekle pazim sto jedem… neki dan sam jela KULENOVU SEKU i aktivirali su mi se hemeroidiiiiiZnaci, NIKAD nisam imala.problema s timeeeeee

    Zasto ne bi gljive jela? Ja jedem apsolutno sve


    Rekli su da ne smijem… aaajmeeee znaci smijeeeeeeem???? 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Romi

    Broj poruka: 478

    Prijavi adminu

    barbs

    Thx, Romi 😊😊😊
    Je l znate do kad gljive ne smijemo jesti?? Ja ih ooooobooozaaavaaaaam… donekle pazim sto jedem… neki dan sam jela KULENOVU SEKU i aktivirali su mi se hemeroidiiiiiZnaci, NIKAD nisam imala.problema s timeeeeee


    Ja sam i gljive jela dok sam se izdajala,isto joj nije smetalo.Nisam ni znala da se ne smiju.Barbs pričala sam sa jednom mamom koja je svog malog dojila so 2 god. i sad je odmah rodila curicu,još nije ni prestala dojit prvo (toliko o kontracepciji za vrijeme dojenja),uglavnom ona kaže da je sve jela otpočetka,jedino ako je primjetila da mu baš nešto smeta to je onda izbjegavala,inače je doktorica po zanimanju.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.