Jesenske bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Senoritakova

    Senoritakova

    Broj poruka: 334

    Prijavi adminu

    Mi smo se krstili 3.12. i bilo nas je 92 i sviraci. I mm i ja imamo veliku obitelj i jos +prijatelji.. al ujedno smo slavili i muževu diplomu… kod nas u Slavoniji uvijek veselo😆

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Senoritakova

    Senoritakova

    Broj poruka: 334

    Prijavi adminu

    I da, Rita je u 6 dana dobila 200grama 😬😬😬 
    Tu hipoalergenu hranu se odlicno prihvatila i bas se najede, i spava noc 5 sati u komadu što je prije bila nemoguća misija

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Romi

    Broj poruka: 478

    Prijavi adminu

    Hedgehog

    Barbs super za kukove. 👍👍👍
    Marijanasvadba?! 😂😂😂 Znam da su to takvi običaji, ja sam bila u 1 krstitkama gdje nas je bilo 100, i u jednim gdje nas je bilo 15. Pa kak ko voli. Nemojte me razapet ali mi se nećemo krstiti.


    Zasto razapeli,to je stvar izbora roditelja,ni mm nije neki tipicni vjernik,njega su njegovi krstili kad je imao 5 god.,ja prihvacam svaciji izbor i nikog ne osodujem zbog niceg.

  • Romi

    Broj poruka: 478

    Prijavi adminu

    Senoritakova

    I da, Rita je u 6 dana dobila 200grama 😬😬😬
    Tu hipoalergenu hranu se odlicno prihvatila i bas se najede, i spava noc 5 sati u komadu što je prije bila nemoguća misija


    Bravo Rita,bitno da ste otkrili u cemu je problem,sad ces se i ti preko noci odmoriti,a vidjet ces uskoro ce mozda spavat i cijelu noc,mpoa je krenula po 5-6 sati u komadu,i sad spava cijelu noc…nadam se samo da mi nece bit ko Sretnoj sa L.,pa da nakon  nekog vremena opet se pocne budit po noci vidjet cemo

  • Romi

    Broj poruka: 478

    Prijavi adminu

    Dena kako se to kod vas dobiva po 2 cijepiva odjednom,to se bas razlikuje od nas,i bravo za V. nadam se da nece biti temp..
    Kad se ti mislis vratit radit?
    Mene je isto sefica neki dan pitala dal  se vracam radit nakon porodiljnog,izlazi mi ugovor u 2 mj.,al mi ona produzuje bez problema.

  • Avatar I_me

    I_me

    Broj poruka: 2509

    Prijavi adminu

    Hedge- ni mi necemo krstiti 😂
    Cure super za preglede, bebice nam lijepo napreduju 😊😊
    Senorita-bravo za Ritu i kilazu 😊😊
    Slapa je sada sat vremena urlala, suza suzu stize, nikako ju smirit.. nema temperaturu al smo joj dali pola cepica ipak.. siroce moje.. sad je sisala i zaspala.. skoro sam zaplakala snjom 😢
    A muz.. zasto place, sta joj je, idemo na hitnu, cita uputstva od cepica, dere se na mene.. 😥😥😥😤😤 poludila sam.. 


  • Romi

    Broj poruka: 478

    Prijavi adminu

    I_me

    Hedge- ni mi necemo krstiti 😂
    Cure super za preglede, bebice nam lijepo napreduju 😊😊
    Senorita-bravo za Ritu i kilazu 😊😊
    Slapa je sada sat vremena urlala, suza suzu stize, nikako ju smirit.. nema temperaturu al smo joj dali pola cepica ipak.. siroce moje.. sad je sisala i zaspala.. skoro sam zaplakala snjom 😢
    A muz.. zasto place, sta joj je, idemo na hitnu, cita uputstva od cepica, dere se na mene.. 😥😥😥😤😤 poludila sam..

    Vjerujem ti da si poludila …moj je isto takav,nekad mi se cini da je gori od nje….bitno da se je Ema smirila

  • Avatar luce <3

    luce <3

    Broj poruka: 1012

    Prijavi adminu

    Ni mi isto necemo krstit malu… Ni ja ni muz nismo vjernici… Postujemo sve, i nije nas briga jel neko vjernik ili nije dok je dobar covik… Danas sutra ako ona budr to tila niko joj ne brani… 
    Bravo Rita!!! Brzo ce ona sad napredovat kad ste otkrili di je problem 😉
    I_me a jooooj sunce malo

    [lilypie.com]

  • Avatar Bela

    Bela

    Broj poruka: 322

    Prijavi adminu

    I me mozda ju je malo bolila nogica pa je zato plakala uff, ulovila ga panika sigurno, kad je tako nesto svi smo nervozni
    Uspavljivanje- minimum sat vremena, sinoc dva sata. Kako sam je spustila, tri puta za redom budna, na kraju ju je muz uzeo uspavati jer sam bila koma.
    Kao sto mamisita kaze vise se ne nerviram, tako je kako je. 

    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Odlicne vijesti s pregleda, cure! Bebice vam super napreduji 😊
    Luce, a jesi dobila ti na recept? Za hemice? 😂😂😂😂😂😂😂😂
    Diego spava. Muz je na kvizu. Glesam Julie and Julia film… a moram oprat sudje 
    I me, riknem kad prave dramuuu

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.