Jesenske bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar dzenny

    dzenny

    Broj poruka: 1082

    Prijavi adminu

    Sretna,frajer mali.. 😍😍
    Barbs,lijep san 😍 hahah al si dobra sa tim da znas i tezinu i duzinu.. 😁 aa i to da te muz porodio 😂😂 mozete zamisliti muske u tim ulogama ?? 😂😂
     Ja smo ja i kuma djecu prvi put ostavile kod tati i isle na jednu kaficu,koja je trajala vise od 2h 😂😂 dosla kuci,A je kakila,ali moj to nije niti primjetio.. 😂😂 onda smo je okupali,obukli za spavati i zaspala je oko 20:30h.. ustala u 2h jesti,pa oko 5h joj se nosic zacepio i uspijela sam joj ocistiti nosic da je ne probudim,opet je jela i spavala sve do 9:30h.. tako da je noc bila super. 😊 hmm jos sam nesto htjela komentirati,ali sam zaboravila 🤔🤔 

    [lilypie.com]

  • Romi

    Broj poruka: 478

    Prijavi adminu

    sanjchi255

    Hehehe Snjeguljica…al sve mi se cini da ce bit plava. Posvijetlila joj se kosica dosta…
    Maslacak, tu di ja taj muzej pa se skrece lijevo u ulicu su oni…
    Romi, budete, brzo ce to..koliko je stara? Nemas ticker pa je tesko popratit sve to😅


    U subotu je navršila 4.mjeseca 

  • Romi

    Broj poruka: 478

    Prijavi adminu

    mamisita27

    Cure, dokad ste vi sterilizirale bocice?


    Mamisita ja već nekih 2 mjeseca steriliziram  1 ili 2 mjesečno,perem ih samo u vrućoj vodi,znam da to nije baš možda po pravilima ali smatram da se mora naučiti na dobre bakterije,barem mi je tako rekla patronažna,da dijete mora se učit na njih,ne stavljam joj više ni tetricu svugdje ispod glave,mora se privikavat,jer kad počne puzat neću je moći sačuvat

  • Romi

    Broj poruka: 478

    Prijavi adminu

    Hedgehog

    Romi

    Sanjchi prava diva,nema šta,a kako samo dudu ima,moja neće pa neće,a ruke žvače

    Tako i moja! Ista stvar. I znaju joj se od dekice ili tetre napraviti i mucice između prstića! Pa to skidam svako malo. Bojim se da ne proguta! Jel ti pereš njene ruke? Btw koliko je tvoja L stara? Svi imamo svoje L. 😂


    Navršila je 4. mjeseca,operem joj 1 do 2 dnevno sa krpicom ili pamučnom blaznicom,i moja zna imat mucice po rukama,pogotovo ako se dohvati svoje kapuljače na jakni onda čupka krzno sa nje,a to je čista sintetika,moram dobro pazit da baš ne proguta,jučer je isto dekicu zgurala u usta 

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Meni su bocice stalno u sterilizatoru ali njih rijetko koristim… samo kad idem na trening.. 
    Romi, ni ja ne stavljam svugdje tetricu i nisam primjetila da mu smwt

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Dzenny, neka si uzivala… i super ti Alara spava 😊😊😊😊😊 Meni D zaspi izmedju 20 i 20:30 (rijetko kasnije) o prvo cicanje bude izmedju 22:30 i 23… al se onda budi oko 2 za slijedece i oko 4-5…. 😂😂😂😂😂

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Romi

    Broj poruka: 478

    Prijavi adminu

    Sretna prezgodan je taj tvoj hahar,a kako se samo smješka
    Klea preslatka je tvoja crnka,bit će prava srcolomka 
    Ja sam isto mengu dobila nakon 7 tjedana,i izdajala sam se,nisam ju očekivala,a dama došla 

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    P.S. DZENNY, PA BIO JE PRIBRANIJI OD MENE… hahahahahahaa a inace, nista.me nije boljelo 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 jbt.koji san… a jos
    jedan komentar: hoces curicu?.moj odg: fak of 😂😂😂😂
    Da li je netko narucivao sa IKEA WEB SHOPA???

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Srnac

    Broj poruka: 286

    Prijavi adminu

    Hej curke..noc li la. Pamtim i bolja vremena..ali i gora
    Sanjala sam da me uzasno boli zeludac i da sam popila neku tabletu i da ne popusta i probudim se jer on place za jest i skuzim da me u zbilji boli zeludac ali sam bila ocito preumorna da me to probudi. Sad je ok. Setnju odradili, vrijeme je predivno.
    Svi koji ste stavljali slikice bebe su sve od reda medeneee.
    Ja mengu jos nisam dobila.
    Barbs ja sam narucivala iz web shopa iako sam iz Zg. Kad smo kucu opremali imala sam ogromnu narudzbu pa sam narucivala jer sam htjela dostavu.

    [lilypie.com]

  • Avatar Kiki156

    Kiki156

    Broj poruka: 1624

    Prijavi adminu

    Evo mene na kavi a mali spava u kolicima. Danas nikako da zaspi kako treba, po pol sata je spavao kratko i muci se vani, urla, ja palim fen, mrdam kolica, gore dolje ljuljam, pa pali neku uspavanku, pa isla na neki grbavi put i evo zaspao…huh…sad gustam u kavici. 
    Rucak je doma netaknut, nisam stigla jesti jer se stalno uspavljivao i budio. Budem kad muz dode 😅
    Ja rukice peren u lavabou, pod pipu i isplahnem kad vidim da su prljave. Neki dan sam ga tusirala, nije nam se dalo vadit kadicu, a ionako mu kosu prerem pod tusem, pa sam usput cijelo tijelo. Nije se bunio 😆



    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.