Jesenske bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar dzenny

    dzenny

    Broj poruka: 1082

    Prijavi adminu

    Romi,bravoooo za Leuu 👏👏 ja sam mislila da jos niko u grupi nema zubica.. 😍😍

    [lilypie.com]

  • Romi

    Broj poruka: 478

    Prijavi adminu

    Suncokretica

    Znam da sad žlijezde rade jače pa je možda samo to ali ovo mi se čini baš dosta…
    Iskreno se nadam da nisu još zubici inače će biti još nervoze….
    Koliko vaši sline? Ajme pitanja


    Da te utjesim nemora bit nervoze,kod nas barem do sad nije bilo,samo vise zvace svoju rukicu,samo ju jako svrbi vilica,a ona guma za zvakanje joj je do sada bila prevelika,ne moze ju uopce stavit u usta,vidjela sam da ima u Dm-u za kupit od tigexa neke malo mekse zvakalice kao da su od neke gume ili spuzve,neznam kakav je to uopce materijal,citala sam na deklaraciji al nista nije pisalo,bas se spremam da cu joj ic kupit,jer ima jedna kolegica i kaze da su dobre….i kupila sam gel za vilicu,al nekako je to kratkotrajno djelovanje…

  • Romi

    Broj poruka: 478

    Prijavi adminu

    dzenny

    A slini ima mozda vec mjesec dana,ali u nekim normalnim granicama.. 😊 najvise slini kad se drzi u uspravnom polozaju ili kad ima rukice u ustima.. ali ona je mn opsjednuta sa sisanjem palaca.. ne znam sta da radim.. najvise se bojim da ce joj se deformisati zubi.. aa za dudu nece niti da cuje.. 🤔


    Dzenny da i tebe utjesim, moj muz je cuclao palac do skole i nije imao krive zubice,nema ih ni sada,nije nosio aparatic,jedva su ga odvikli od tog…a i Lea cucla palac,nekad vise nekad uopce,kako kada,a dudu nece pa nece,sta ces kod mene su u pitanju geni 

  • Avatar dzenny

    dzenny

    Broj poruka: 1082

    Prijavi adminu

    Romi,hvala.. 😊 mi imamo gumu za zube iz dm-a je od mam-a.. i mn se cini dobra.. uhh nadam se da ni kod moje nece biti krivih zuba.. i da ce se cim prije odvici od prstica..ja bi bas voljela da mi hoce dudu,ali kao ti sto kazes,nece pa nece.. 🤔

    [lilypie.com]

  • Avatar Suncokretica

    Suncokretica

    Broj poruka: 896

    Prijavi adminu

    A vidjet ćemo dal je to slinjenje od zubica ili samo tako.Navodno ima neka duda posebno oblikovana za zube. 
    Al moja isto pljune dudu pa joj to neće pomoći. 
    Trenutno gura prste u usta pa će si očito tako pomoći…

    [lilypie.com]

  • Avatar Marijana12345

    Marijana12345

    Broj poruka: 948

    Prijavi adminu

    Mi smo kupili ovu rukavicu na Amazonu BPAfree jer gura prste do grla pa povraca mali slinavac 😊😊

  • Srnac

    Broj poruka: 286

    Prijavi adminu

    Curke kad smo kod zubica cini mi se da mom T izbijaju. Vidim da se nesto bijeli. Romi koliko je trebalo da bas zubic izbije van od kad si vidjela da se bijeli? Rukica je u ustima stalnoo a i sve cega se dohvati. To bi moglo biti objasnjenje za losije spavanje po noci. Koji gel si kupovala?

    [lilypie.com]

  • Avatar Kiki156

    Kiki156

    Broj poruka: 1624

    Prijavi adminu

    Hedgehog ja tusiram malca 😁 To ti izgleda tako da ga ja drzim a muz tusira, samo tus stavi na lagano da ga ne pika voda i pazi na temperaturu da nije pretopla. 
    Zasto bi cuclanje prsta ili dudica iskrivili zube? I ja sam to cula ali ne znam jel to stvarno tako? 
    Vito isto gura ruke do grla, toliko ih cucla da mu se vec ostetila koza…ne sise palac nego stisne saku pa onaj dio na pregibu sisa. 
    Slini normalno, nekad mu isto zna curit slina 😂



    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar dzenny

    dzenny

    Broj poruka: 1082

    Prijavi adminu

    Suncokretice,mi imamo od mam-a neku posebnu,mislim drugacija je od ovih ostalih.. gore pored one plastike je uska,izgleda kao da je slijepita.. ne znam ako me razumijes.. ali kad nece niti tu,niti bilo koju drugu (a valjda smo ih do sada 5 probali) ..
    Marijana,jojjj ta rukavica je super.. nama bi tako dobro dosla,a ne znam da li ih ima u Slo kupiti.. 🤔

    [lilypie.com]

  • Avatar dzenny

    dzenny

    Broj poruka: 1082

    Prijavi adminu

    Srnac,moguce da ti slabije spava zbog zuba.. maleni od kume je isto slabo spavao u periodu kad je dobio zubic.. 
    Kiki,cula sam i ja ,ali zasto i kako nezz.. samo mislim da od palaca je gore,jer recimo kad ga sisa vilicu uvijek gura prema naprije.. strah me samo te deformisane vilice,a zubi i ako budu malo krivi,to se ispravi aparaticem,ali sta sa vilicom?? 🤔

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.