Jesenske bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Romi

    Broj poruka: 478

    Prijavi adminu

    I me super,neka nam je mala slapica i dalje vesela,tako i treba bit….samo neka nam takva i ostane…bolje da joj nisu stavili braunilu,meni je to bilo najgore svaki put u bolnici.

  • Romi

    Broj poruka: 478

    Prijavi adminu

    Gdje su danas svi,prazan forum jel to djecica nedaju mama mira….a gdje nam je Maslacak?
    Klea jesi li ozdravila?

  • Avatar Kiki156

    Kiki156

    Broj poruka: 1624

    Prijavi adminu

    Cekaj, Sanjchi, kakva sad trudnoca??? 😃😱



    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Amore

    Broj poruka: 97

    Prijavi adminu

    Hahaha, I me, da salasta😀, ali sto kaze Romi, mozda i bolje, braunilu bi si lako zakacila s rucicom pa to boli, bolje ovako..Barbs, stvarno ti je to nezgodno kad nemas viska, a koliko ti traje trening? Jos malo pa cete poceti kasice, pa ti mozda bude lakse..

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Slapa se suuuuupeeerrrr drzi 😍😍😍😍
    Mi u djiruuu 😍😍😍😍 Divno je vrijeme… ok puse, al dok je podnosljivo i dok je sunce je suuupeeeeer 😍😍😍
    Moram Diegica pohvaliti.. 3-4x se samostalno okrenuo s trbuha na ledja… ujutro sam s njime vjezbala… i krenem ga snimat nece… nakon x min sam uspjela…
    Sad su mu i stopala interesantna, drzi ih i ljulja se ko jaje 😍😍 to mu je fora od nedjelje

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Amore sat vremena… al idem u 17:30 i dok se vratim i tusnem je 19:30… nahranim ga oko 17h.. ponekad izdrzi dok se ne vratim.. i bocice mu dajem tek kad dodjem… jedan dan je izdrzao 3h… i naravno da moze samo ovisi o danu 😂

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar I_me

    I_me

    Broj poruka: 2509

    Prijavi adminu

    Super za okretanje barbs. 😊😆
    Slapa uopce ne daje naznake da bi se  okretala 😥😩
    Al vise se ne buni jako kad ju stavim na trbuh


  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    I me, tvoja je nosila remencice… vidjet ces da se neces ni snaci a ona ce se okretati ko luda… ja s ovim mojim moram vjezbati da bi ljencina skuzio sta treba ahahhaha
    amore, btw… ja.kroz dan skupljam mlijeka ali teeeeeesko navucem puno ako gospodin ODLUCI da je vrijeme cicanja svako malo… npr JUCER…

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Barbi13

    Broj poruka: 1863

    Prijavi adminu

    I me drago mi je da su u bolnici susretljivi,to puno znaci.

    URL = https: //lilypie.com]

  • Avatar Barkleys

    Barkleys

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    Joj I_me, ja sad do sad prošla 2x krv iz pete, krv iz prsta, uvođenje katetera radi uzorka mokraće i infuziju. I def. mi je infuzija bila najgora jer je morala držati rukicu ispravljenu cijelo vrijeme. Super da ne moraš to prolaziti. Bit će šlapa super, sve će to proći. Gore je nama nego njima. 💪💪💪💪

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.