Jesenske bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar I_me

    I_me

    Broj poruka: 2509

    Prijavi adminu

    Barbs-5 mjeseci majcinstva 😊😊😊😍


  • Avatar luce <3

    luce <3

    Broj poruka: 1012

    Prijavi adminu

    Barbs i Diego sretnih vam 5 miseci 😘

    [lilypie.com]

  • Barbi13

    Broj poruka: 1863

    Prijavi adminu

    Dobar dan cure😘Barbs sretnih vam 5 mjeseci😘😘😘😘I me super da se slapici povlaci🤗🤗sretna P je pravi ljepotan😍😍😍malo odmaramo vani jako puse bura i hladno je.Sutra nam je porodiljna😊😊😊

    URL = https: //lilypie.com]

  • Dena1009

    Broj poruka: 1276

    Prijavi adminu

    Hedg ja sam prvo tikvicu malo dala, miksala sam jer je imala neka vlakna i zbog toga mu nisam puno dala, pa jabuku i marelicu kupovnu, pa mrkvicu kupovnu i ona mu je bila najbolja i odma je cijelu pojeo, a danas sam mu kuhala mrkvicu i nije htio, samo par zlicica. Inace se moze dati i iz juhe, kad nije bilo interneta svi su davali iz juhe, tako da ko kako zeli.

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • sretna

    Broj poruka: 2906

    Prijavi adminu

    Dena1009

    Hedg ja sam prvo tikvicu malo dala, miksala sam jer je imala neka vlakna i zbog toga mu nisam puno dala, pa jabuku i marelicu kupovnu, pa mrkvicu kupovnu i ona mu je bila najbolja i odma je cijelu pojeo, a danas sam mu kuhala mrkvicu i nije htio, samo par zlicica. Inace se moze dati i iz juhe, kad nije bilo interneta svi su davali iz juhe, tako da ko kako zeli.


    Dobro kazes ovo za mrkvu iz juhe 😉

    [lilypie.com]

  • sretna

    Broj poruka: 2906

    Prijavi adminu

    Dosli s rodendana, ipak je i P isao s nama. Decki su super bili 😊

    [lilypie.com]

  • Avatar Marijana12345

    Marijana12345

    Broj poruka: 948

    Prijavi adminu

    Dena1009

    Hedg ja sam prvo tikvicu malo dala, miksala sam jer je imala neka vlakna i zbog toga mu nisam puno dala, pa jabuku i marelicu kupovnu, pa mrkvicu kupovnu i ona mu je bila najbolja i odma je cijelu pojeo, a danas sam mu kuhala mrkvicu i nije htio, samo par zlicica. Inace se moze dati i iz juhe, kad nije bilo interneta svi su davali iz juhe, tako da ko kako zeli.


    Dena nema to veze s internetom. Pa ni moja mama nije nama davala povrce iz kuhe u kojoj se kuhalo meso dok nije uvela meso u obrok. Za bebu je vec velika promjena uvodjenje novih namirnica, a kamoli namirnica opterecenih masnocama. I ja isto planiram krenuti s tikvicom kao i ti… ali jos nije spreman, pokusali smo, no pljuvao je van. Btw jucer se prvi put okrenuo s ledja na trbuh, i odmah od drugog pokusaja sam izvukao rukicu. Otada se ne prestaje okretati. S lakocom 😊😊😊 No samo na desnu stranu.

  • sretna

    Broj poruka: 2906

    Prijavi adminu

    Marijana

    Dena1009

    Hedg ja sam prvo tikvicu malo dala, miksala sam jer je imala neka vlakna i zbog toga mu nisam puno dala, pa jabuku i marelicu kupovnu, pa mrkvicu kupovnu i ona mu je bila najbolja i odma je cijelu pojeo, a danas sam mu kuhala mrkvicu i nije htio, samo par zlicica. Inace se moze dati i iz juhe, kad nije bilo interneta svi su davali iz juhe, tako da ko kako zeli.

    Dena nema to veze s internetom. Pa ni moja mama nije nama davala povrce iz kuhe u kojoj se kuhalo meso dok nije uvela meso u obrok. Za bebu je vec velika promjena uvodjenje novih namirnica, a kamoli namirnica opterecenih masnocama. I ja isto planiram krenuti s tikvicom kao i ti… ali jos nije spreman, pokusali smo, no pljuvao je van. Btw jucer se prvi put okrenuo s ledja na trbuh, i odmah od drugog pokusaja sam izvukao rukicu. Otada se ne prestaje okretati. S lakocom 😊😊😊 No samo na desnu stranu.


    I moj se za sad okrece samo na desnu stranu, to je normalno, budu uskoro i na drugu 😊

    [lilypie.com]

  • Avatar violeta1

    violeta1

    Broj poruka: 2156

    Prijavi adminu

    Marijana

    sretna

    sanjchi255

    To se nista ne zacinjava jelda?
    Jel se moze npr mrkva iz juhe dat im ili se sve posebno mora kuhat?

    Mozes, ali prije nego zacinis juhu. Znaci bez soli, vegete il sta vec stavljas. I mozes stavit u svaku povrtnu kasicu ili malo maslinova ulja ili maslaca radi lakse probave

    Sretna, ne bih rekla da se smije iz juhe ako u toj juhi kuhas meso, zbog masnoca od mesa koje se upiju u povrce… ja bih to tek kasnije, a to mi je i sestra rekla da slucajno to ne radim na samom pocetku kad dijete tek krece s namirnicama


    Tako je, ne smije se iz juhe zbog masnoca i soli i svih zacina. 😊 Iako neke mame samo u juhi bez zacina izvade mrkvicu za bebu. Ja ipak cu mu sve posebno kuhati. .

    [lilypie.com]

  • sretna

    Broj poruka: 2906

    Prijavi adminu

    Ma joj, oko te dohrane previse nauke. Ja se s L nisam strogo drzala svega i najzdraviji je od svih u vrticu 😂 i znaaaam kako ce ovo zvucat, aliiiii kako su nas hranili i svi.smo zdravi i veliki 😂 otrcano zvuci i ponavljano 100 puta, ali je istina 😄

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.