Jesenske bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar violeta1

    violeta1

    Broj poruka: 2156

    Prijavi adminu

    sretna

    Ma joj, oko te dohrane previse nauke. Ja se s L nisam strogo drzala svega i najzdraviji je od svih u vrticu 😂 i znaaaam kako ce ovo zvucat, aliiiii kako su nas hranili i svi.smo zdravi i veliki 😂 otrcano zvuci i ponavljano 100 puta, ali je istina 😄


    Daaa hehe… u potpunosti se slazem. Ovo ovako ono onako, pa kad citam kravlje mlijeko nikako do godine dana, a ja jedem sve i pijem i kravlje mlijeko i malom nista. Al dobro, tko voli izmisljat neka izmislja.. mi cemo nekak po svom hehe.. ja sam sa 3ipol mj jela kasice, dok mom malcu jos nisam davala nista. 

    [lilypie.com]

  • sretna

    Broj poruka: 2906

    Prijavi adminu

    violeta1

    sretna

    Ma joj, oko te dohrane previse nauke. Ja se s L nisam strogo drzala svega i najzdraviji je od svih u vrticu 😂 i znaaaam kako ce ovo zvucat, aliiiii kako su nas hranili i svi.smo zdravi i veliki 😂 otrcano zvuci i ponavljano 100 puta, ali je istina 😄

    Daaa hehe… u potpunosti se slazem. Ovo ovako ono onako, pa kad citam kravlje mlijeko nikako do godine dana, a ja jedem sve i pijem i kravlje mlijeko i malom nista. Al dobro, tko voli izmisljat neka izmislja.. mi cemo nekak po svom hehe.. ja sam sa 3ipol mj jela kasice, dok mom malcu jos nisam davala nista.


    Naravno, najbolje je kad svaka radi po svom osjecaju 😊

    [lilypie.com]

  • Srnac

    Broj poruka: 286

    Prijavi adminu

    Hej curke..Barbs sretnih velikih 5
    Danas je sugica vrijeme i bas najavljuju neki ruzan period. Ali necemo se zalit zima nas je zbilja posluzila. 
    T mi je danas bas kenjkav..mislim da zubic samo sto nije.
    Sto se tice dohrane mislim da ne treba dramit niti se slijepo drzati nekih pravila..mi imamo alergije na hranu u obitelji pa moram opreznije ali svaka mama neka radi po svom instinktu i vjerujem da nece pogrijesiti.
    Joj ja izjave tipa kako smo mi nekada pa je sve bilo ok, prije smo ovako, prije smo onako pa svi zivi i zdravi nikako ne volim..prije su se i zene na lomaci spaljivale. Evo mene oduvijek bole koljena..mozda bas od hodalice u koju su nas sve trpali a danas je u vecini zemalja zabranjena
    Vjerojatno ne ali eto primjera radi..rade se nova istrazivanja koja donose nove smjernice i to je ok..ja se sjecam kad sam bila osnovna skola i dosla baki koja je imala mozdani u posjetu u bolnicu i sa njom u sobi je bila zena koja je kraj sebe imala casu koja joj je glumila pepeljaru i palila je jednu na drugu! Njih par cimerica u sobi nije smetalo i nitko nije radio problem od toga..sto je danas nezamislivo i hvala Bogu da je..eto nije to bilo prije 100god nego se ja toga sjecam. Tako da nije sve kako se nekada radilo automatski dobro i ispravno.
    Noc opet hrpa buđenja..def se pokusava utrpat na jastuk da kao takvo spavanje postane normalno. Ne smijem dopustiti a pitaj me u 4 ujutro kad samo hocu spavat pa makar mi na glavi spavao.

    [lilypie.com]

  • Avatar I_me

    I_me

    Broj poruka: 2509

    Prijavi adminu

    Ema se od jutra pokusava okrenut sa ledja na trbuh 😂😂😂 

    Ja joj malo pomognem, sva sretna, traje minutu pa skuzi da je na trbuhu pa pocne plakat 😂😂😂


  • Avatar Marijana12345

    Marijana12345

    Broj poruka: 948

    Prijavi adminu
    Srnac ista stvar i ko mene… bile me noge ko staru babu, i imam onaj sindrom nemirnih nogu. Koljena su me bolila i prije trcanja, istina - moguce da su tom e pridonjele hodalice  One se vise ne preporucuju, sad jesu li zabranjene to ne znam… a sta je s ovim hupserima? Jel zna koja? Ili je neka to imala?
  • Avatar Barkleys

    Barkleys

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    Dena1009

    Hedg ja sam prvo tikvicu malo dala, miksala sam jer je imala neka vlakna i zbog toga mu nisam puno dala, pa jabuku i marelicu kupovnu, pa mrkvicu kupovnu i ona mu je bila najbolja i odma je cijelu pojeo, a danas sam mu kuhala mrkvicu i nije htio, samo par zlicica. Inace se moze dati i iz juhe, kad nije bilo interneta svi su davali iz juhe, tako da ko kako zeli.


    Ja sam isto mislila početi s tikvicama, mrkvicom, palentom, pa neke žitarice, luk…

  • Srnac

    Broj poruka: 286

    Prijavi adminu

    Marijana frendica je imala slicno ali joj nije puno koristilo jer se mala samo htjela “vjesat” i ljuljat u tome.

    [lilypie.com]

  • Romi

    Broj poruka: 478

    Prijavi adminu

    sretna

    Ma joj, oko te dohrane previse nauke. Ja se s L nisam strogo drzala svega i najzdraviji je od svih u vrticu 😂 i znaaaam kako ce ovo zvucat, aliiiii kako su nas hranili i svi.smo zdravi i veliki 😂 otrcano zvuci i ponavljano 100 puta, ali je istina 😄


    Potpisujem ,slazem se sa svim sta si rekla,ni sama se necu drzat strogo svega,to po mom osjecaju nije dobro,nase mame nisu imale nista napisano i nitko nije imao strepkoke ni razlicite druge bakterije,imam 3 necaka i iako ja necu hodalicu,oni su svi  bili u hodalici i nista im nije,svi su zdravi i veseli,i bave sa sa sportom,i jeli su bebimil koji meni nitko nije preporucio pa sad placam skoro duplo vise za nan,al vjerojatno da nemogu platit bi isto davala bebimil i nista joj nebi bilo, isto bi narasla,tako sad i sa dohranom treba se opustit i po svom osjecaju davat

  • Avatar I_me

    I_me

    Broj poruka: 2509

    Prijavi adminu
    😂😂😂😂😂😂😂😂
    😂😂😂😂😂😂😂😂


  • Romi

    Broj poruka: 478

    Prijavi adminu

    I me  

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.