Jesenske bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • sretna

    Broj poruka: 2906

    Prijavi adminu

    Romi ja uzimam od milupe. Al sve ti je to isto ja mislim. Rizine idu od 4 mj, a ove zitarice mislim da od 6 mj

    [lilypie.com]

  • Avatar kleaiva

    kleaiva

    Broj poruka: 1527

    Prijavi adminu

    https://lmtf.lilypie.com/dPuFp2.png [lmtf.lilypie.com]

  • Avatar I_me

    I_me

    Broj poruka: 2509

    Prijavi adminu

    Sanjchi- super friz!!!
    Joj ja bi da me netko istetosi 😂😂
    Idem sada slapu okupati i uspavati i napokon se tusnit u miru. Smrdim sama sebi i imam dredove.😂😂😂
    Od kad sam dosla kuci spremam po stanu i mjenjam sve. Sve je muz ocistio al ipak jos malo zrihtat


  • Avatar Belle84

    Belle84

    Broj poruka: 913

    Prijavi adminu

    Hej curke evo i mene nakon dugo vremena, Luka mi je bolestan pa ne stignem na wc tijekom dana a kamoli na forum. Ima temperaturu ali nije visoka, bili smo kod doktora i dobio je sirup.. i muz i ja smo bili bolesni (blaga viroza tj.prehlada) pa je to vjerojatno od nas pokupio. 
    Ja ne znam jel vase bebice placu kad ih netko drugi uzme u ruke? Dakle, moj Luka u zadnjih par dana poceo plakati kad ga uzmu moji roditelji ili muzevi.. bilo tko koga ne vidja svaki dan. Ne znam sta je to i je li to samo faza. Dosad je normalno isao svima u ruke i cak se smijao… a sad… ajme meni, dok ga ja ne uzmem, place neutjesno. Ne zelim imat dijete koje se boji ljudi, ne znam sta je to, bas me brine…
    I me, super sto idete doma 😊😊😊

    [lilypie.com]

  • Avatar Giovi

    Giovi

    Broj poruka: 259

    Prijavi adminu

    Hedgehog

    Giovi

    Hedgehog

    Giovi

    Aurora1611

    I_me ljubica mala, zelim joj od srca brz oporavak ❤️❤️ Nadam se da ce te doma sutra! Sigurno ti je bolnice preko glave?
    Dena oni imaju uzasno oštre desni, Una je mene sad stalno pocela gristi za cicu i zaboli me toliko da svaki put idem provjeriti jel joj zub izašao 😂😂
    Giovi istu smo situaciju imali, cak mislili ici pedijatrici no na kraju se to smirilo! Meni je pomoglo da ju uzmem, naslonim na sebe i nesto lagano i tiho pjevam! U tim trenutcima nam nitko nije mogao pomoci tko god je pokušao priči ili ju zabaviti odmah je bilo jos gore! Sto je najgore znala mi se probuditi po noci i odmah u taj neutješni plac, srce mi se trgalo!

    Uf…jel to prestane sa vremenom?
    Danas sam dragom rekla da idemo u bolnicu jer me stvarno prepala…mislim da je ovo treci put ali danas je svakako bio najgori…😣😣 uzas…na kraju ju je on uzeo,smirio i uspavao i nakon 20tak minuta se probudila kao resetirana…🙄
    Giovi - nemogu naći. Kaj je bilo?

    Pocne mi neutjesno plakati i vristati,kao da ju nesto boli i nemozes je umiriti tih 20tak min-pola sata… valjda se premori…ovo je bio treci put da nam se to dogodilo u 3mj. Ali mi se cinilo puno gore nego prva dva puta.

    Uh, uh, jesi otkrila zašto? Meni kad krene plakati, ja vadim sisu, nosam itd. Nudim sve. Obično nakraju prdne ili podrigne. 😍


    Prva dva puta sam mjerila i temp i sve pregledala i sve je bilo super pa sam zakljucila da je jednostavno premorena u tom trenutku i onda show…samo nosanje pomaze i nista drugo i to nosanje zapravo samo ublazava… bo..
    Idem citati zaostatke

    [lilypie.com]

  • Barbi13

    Broj poruka: 1863

    Prijavi adminu

    Sanjchi super frizura a boja ti je mrak😍😍I me uzivaj u tusiranju.

    URL = https: //lilypie.com]

  • Barbi13

    Broj poruka: 1863

    Prijavi adminu

    Belle84

    Hej curke evo i mene nakon dugo vremena, Luka mi je bolestan pa ne stignem na wc tijekom dana a kamoli na forum. Ima temperaturu ali nije visoka, bili smo kod doktora i dobio je sirup.. i muz i ja smo bili bolesni (blaga viroza tj.prehlada) pa je to vjerojatno od nas pokupio.
    Ja ne znam jel vase bebice placu kad ih netko drugi uzme u ruke? Dakle, moj Luka u zadnjih par dana poceo plakati kad ga uzmu moji roditelji ili muzevi.. bilo tko koga ne vidja svaki dan. Ne znam sta je to i je li to samo faza. Dosad je normalno isao svima u ruke i cak se smijao… a sad… ajme meni, dok ga ja ne uzmem, place neutjesno. Ne zelim imat e dijete koje se boji ljudi, ne znam sta je to, bas me brine…
    I me, super sto idete doma 😊😊😊


    I moja se rasplakala neki dan kad ju je uzela susjeda ma to su faze proci ce.

    URL = https: //lilypie.com]

  • Avatar Maja 3

    Maja 3

    Broj poruka: 1865

    Prijavi adminu

    Sanjchi-wooowww!
    Prekrasna ti je kosa!
    Belle,neznam sto bi ti rekla. Faza je,ali moze i potrajati..moju malu je to dugo drzalo,mislila sam izludit vise,kod moje vjencane kume nije htjela ic u ruke-a to nije osoba koju vidja 2 puta godisnje…
    Onda ju je to proslo i prestala se sramit,pa ju opet uhvatilo-ali krace..sad je opet becar! Ako se bas srami..al potkupljiva je jako!
    Dosla staroj neka frendica,mi bili tamo..pita malu kak se zove..ova suti ko zalivena i priljepljena na mene..kaze joj ova da ce joj nesto dat..mala odmah kod nje🤣🤣




    [lilypie.com]

  • Romi

    Broj poruka: 478

    Prijavi adminu

    Sretna i Klea hvala puno 

  • Avatar luce <3

    luce <3

    Broj poruka: 1012

    Prijavi adminu

    I_me bas mi je drago da ste kuci!!!
    Sanjchi super frizura!!!
    Maslacak papcici su ti super 😍
    Barbs D je komedija, vidi ga kako ti drzi ruku da ne bi slucajno utekla s kasicom 😂😂

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.