Jesenske bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar luce <3

    luce <3

    Broj poruka: 1012

    Prijavi adminu

    Da vas pozdravimo 😘😘😘

    [lilypie.com]

  • Romi

    Broj poruka: 478

    Prijavi adminu

    Sanjchi zurka ti je vauuuu super je,i ja biiii…..tako mi je došlo da nešto promjenim,valjda to dođe kad sam stalno doma,pa barem da  nešto promjenim

  • Avatar luce <3

    luce <3

    Broj poruka: 1012

    Prijavi adminu

    E da, moja isto place kad je uzme netko odmah koga nije odavno vidila, mora prvo snimit neko vrime kad neko dodje pa je tek onda mogu uzet

    [lilypie.com]

  • sretna

    Broj poruka: 2906

    Prijavi adminu

    luce <3

    Da vas pozdravimo 😘😘😘


    Ajmeeeee, secer samo takav!! 😍😍😍

    [lilypie.com]

  • Avatar Maja 3

    Maja 3

    Broj poruka: 1865

    Prijavi adminu

    luce <3

    Da vas pozdravimo 😘😘😘


    Jel to mala Minnie Mouse?
    Bas je slatkica!




    [lilypie.com]

  • Avatar Barkleys

    Barkleys

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    Giovi- baš mi je žao, ma i moju zna tak kad je umorna ulovit histerija. Sad je uvela neko čudno glasanje, k'o cvilež, a smije se. U početku sam se svaki put prepala, pogotovo ako ju nosim da ju nisam negdje krivo primila. Ali ne to joj je sad hit. Kad cvili. 
    Luce  ajme slatkiš maliii.kako lijepo drži glavicu, jel se okreće? Moja se zna s leđa prehiti na bok. Doduše, samo desni, ali i to je nešto. 😍

  • Avatar I_me

    I_me

    Broj poruka: 2509

    Prijavi adminu

    luce <3

    Da vas pozdravimo 😘😘😘


    Koji 🍬🍬🍬 😊


  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Juuutrooo 😘😘😘
    Vidim ja da se vi samo meni smijete 😋  bas vam hvala 😂😂😂
    Klea, pedica je rekla da se ne drzik striktno te tablice vec da pratim sezonske namirnice, ali neku tablicu sam vec morala dobiti 😂😂😂😂
    Koliko sam skuzila, rizine zitarice idu od 4+ a druge nakon 6?
    Sanichi, wwwwoooooowwwwwwww 😍😍😍😍😍😍 KOOOOJAAAAAA FRIZUUURAAAA!! 😍😍😍😍😍
    Belle, da da, i Diego zna plakati kad ga drugi uzmu 😊 Sveki to i dalje prepisuje gladi 😂😂😂😂

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Luce, miskica ti je preslatka 😘😘
    Sretna, jeo je jabuku 😊 ali danas cu mu dati samo izribanu jabuku (bez keksica ) 😊
    Evo D me.natjerao da se dignem tako da kasnije nastavljam citati 😘

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Romi

    Broj poruka: 478

    Prijavi adminu

    Jutro mi smo se opet budile po noci
    Barbs mozes rec svojoj vegeti da su onda sve bebe na klokanici gladne jer sve vecinom placu kad ih netjo drugi uzme,i  da danasnje mame vole drzat djecu gladnima,da ne budu predebela i pretila to je nova moda

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.