Jesenske bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Srnac

    Broj poruka: 286

    Prijavi adminu

    [lilypie.com]

  • Srnac

    Broj poruka: 286

    Prijavi adminu

    Dena tak ti to izgleda..sta vi imate?
    I nas viper moze do 13kg ali u sjedecem polozaju a za sjedeci nije dovoljno da sjedi nego mora hodat i oslanjati se normalno na noge jer se u tom polozaju ne smije vezati pojas. To onda dođe kao foteljica.

    [lilypie.com]

  • Srnac

    Broj poruka: 286

    Prijavi adminu

    Bumbo igra veliku ulogu za:

    1. doživljaj prostora u uspravnom položaju

    2.  ranoj socijalizaciji,društvenosti bebe

    3. razvijanju osjećaja samostalnosti što bebe oduševljava

    4. pomoć roditeljima da,premda bebu nadziru!,ipak imaju slobodne ruke. 
    Bumbo je unikatno dizajnirana baby sjedalica koja omogućuje bebama između 4 i 14 mjeseci samostalno sjedenje, a da pri tom ne naruše biomehaničke odnose u kralježnici i kukovima. Kada dijete uspostavi tijekom razvoja odgovarajuću kontrolu držanja vrata i glave, tada može koristiti Bumbu bez asistencije. Bumbo nema trake, pojas ili kopču - dizajniran je na način da dijete vlastitom težinom biva nježno fiksirano u ergonomskom položaju. Bumbo sjedenje pogoduje urednom razvoju kukova radi položaja nogica za vrijeme sjedenja. Bumbo je prošao sva potrebna testiranja i odgovara općim uvjetima sigurnosti EU BS i EN standardima. Proizveden prema ISO 9001:2000 Quality Assurance Management Systems.

    [lilypie.com]

  • Dena1009

    Broj poruka: 1276

    Prijavi adminu

    https://m.babymarkt.de/chicco-babyschaukel-polly-swing-up-silver-a154008.html?a=b&pred=DERP001&c=aw&adword=Google/PLA_DB3_m&refid=PLA_DE0001_PLA_DB3_m&gclid=CjwKCAiAz-7UBRBAEiwAVrz-9c5ibmm-R4VzKr5x6QpwKw-U8BK_uycKPXA_Xg-quSufd0TDOyG52hoCrHsQAvD_BwE [m.babymarkt.de]
    Nesto slicno ovome, prebacivala sam slike pa mi se sve pomjesalo i sad uopce ne mogu pronaci sliku nasega.😣
    Sanjchi moze slikica podloge dok nađes vremena?🙄
    Mi moramo srediti kutak za igranje🤗🤗

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar luce <3

    luce <3

    Broj poruka: 1012

    Prijavi adminu

    Nera zadnjih par dana ima bas tekucu stolicu, u zadnjih 2-3dana je imala tako 2-3puta, nekad je bilo sluzi, uglavnom je nema,ima zrnaca… Nema temperaturu i dobre je volje, jede ok… Ne znam bi li je vodila u pedijatrice?? 
    Tartufe i ja i mm obozavamo… 3godine za redom smo isli u Istru po 4-5dana i samo papali tartufe😍😍😍😍
    Od alkohola tu i tamo popijem malo pivice bas mi dobro dodje 😊

    [lilypie.com]

  • Srnac

    Broj poruka: 286

    Prijavi adminu

    luce <3

    Nera zadnjih par dana ima bas tekucu stolicu, u zadnjih 2-3dana je imala tako 2-3puta, nekad je bilo sluzi, uglavnom je nema,ima zrnaca… Nema temperaturu i dobre je volje, jede ok… Ne znam bi li je vodila u pedijatrice??
    Tartufe i ja i mm obozavamo… 3godine za redom smo isli u Istru po 4-5dana i samo papali tartufe😍😍😍😍
    Od alkohola tu i tamo popijem malo pivice bas mi dobro dodje 😊


    Luce meni T takvu stolicu ima vec 2 mjeseca. 5x dnevno. Cesto procuri pelenu. Trubim pedici, govorila sam i drugoj na zamjeni ali mi govore da su sve stolice dojene bebe normalne..i 5x dnevno i jednom u 5 dana..a ja ne pamtim kad je zadnje prosao dan bez 5x kakica.

    [lilypie.com]

  • Avatar dzenny

    dzenny

    Broj poruka: 1082

    Prijavi adminu

    Hejj evo i mene.. za vikend bili kod svekica.. od mm mama je samo kuhala,aa ja samo jelaa.. 😊😊 (ajmee,kako ta zena dobro kuha ).. evo sad odmaramo.. 
    Diego-pa stvarno ne znam.. nije sto je moj zet,aliii kako raste,sve sve ljepsi i ljepsi.. 😍😍
    Dena-bravoooo za V.. hahah moja place kad se vozi pol ure.. 😂😂
    Sretna-lijep provod i sretan rodjendan.. 😘 ii cija bebica je juce imala 3 mjeseca,sretna 3.. 😍😍
    Jojj,ako sam jos komentirati,izvinite.. jer stvarno pola zab dok podjes pisati komentar.. 
    Eee da.. L  jee 🍬🍬 .. tako divna i slatka je.. 😘😘

    [lilypie.com]

  • Avatar dzenny

    dzenny

    Broj poruka: 1082

    Prijavi adminu

    [lilypie.com]

  • Dena1009

    Broj poruka: 1276

    Prijavi adminu

    Sanjchi hvala, meni je to malo pretanko, moram nesto toplije zmisliti.
    Stolica moj V uvijek ima rijetku, jedino mu se sad od kasica zna stvrditi nekad. A kad smo dosli u hr  kakal je ko grlica, nisam vise stigla ni brojiti. S vremenom se normaliziralo. Al od kako kasice papa ima vise puta stolicu i obavezno po noci. Sluz je nama bila od prehlade, smrkljici koje povuce unutra.
    Ime moze recept za neko jelo sa tartufima, rizoto, tjestenina? Ja sam jedamput probala rizoto i bilo mi fino.
    Dzenny sta je slatka ova mala mica maca😍 Jel je to tata drzi? I mi imamo takvog cupavog tatu 😂😂😂
    Jedno pitanje, za morske cure , pronasli smo apartman preko interneta, pa me zanima gdje mogu provjeriti da li je sve ok sa njim? Cula sam da je bilo slucajeva da su pobrali kauciju, a ljudi dosli na prazne parcele.
    Jel koja bila u Omišu? Dojmovi?

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Romi

    Broj poruka: 478

    Prijavi adminu

    Mi isto obozavamo tartufe,na sve moguce nacine,najnovije mi je jesti tvrdi sir neki fini i med sa tartufima,kaaakooo je toooo dobrooo,uf nesmijem se ni sjetit odmah mi sline cureee
    Dzenny A. je preeeeemeeedeena,bas je slatka bomboncic pravi
    Ja mislim da L. od Sretne nije danas rodendan,nego 8. znam da je pricala da je rodila na dan zena,danas samo slave 
    Mi smo danas bili u setnji po Opatiji 2 sata,a moja Lea kako smo izasli iz kuce zaspala i prespavala sve,nije se cak ni probudila kad sam ju prebacivala iz sjedalice u kolica i nazad,i nastavila spavat jos doma pola sata,za ne povjerovat,bas joj fali taj izlazak van na zrak,inace kad ne idemo van spava po 15 min. najvise pola sata

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.