Jesenske bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar luce <3

    luce <3

    Broj poruka: 1012

    Prijavi adminu

    Srnac a valjda onda nije nista kad pedijatrica tako kaze….evo veceras joj je bila normalna stolica… Izludi me ovo 😂
    Alara je prekrasna, vidi je u ovom odjelu 😍
    Dora je ko mali andjeo u toj haljinici 😍😍 bas mi je drago da vam je bilo super i da ste uzivali!!!

    [lilypie.com]

  • Romi

    Broj poruka: 478

    Prijavi adminu

    kleaiva

    Sad smo se rijesili brige. Za prvo dvoje smo imali u restoranu s malo ljudi ali s godinama krug kumova i najblizih se prosirio i ovaj put smo odlucili na veliko 70 ljudi je bilo u domu. Klipz smo kupili sami i dali jednom covjeku da sve pripremi😊 bilo je odlicno, kolace je pekla sveki i muzeva strina. I muziku smo imali…tamburase koji su bas podigli atmosferu. Kupili smo jedino previse cuge😂 nikako nismo to mogli procijeniti koliko treba😂 al glavno da ne fali a popit ce se ionako i taj ostatak😂


    Klea e da sam znala pitala bih ti ja tatu za cugu koliko trebas kupit,on ti je kuhar po zanimanju i prije je znao privatno kuhat po svedbama,on tocno izracuna koliko po covjeku treba pica i svega ostalog…al sad je gotovo, cure ako nekome bude trebalo ubuduce pitajte pa cu vam rec

  • Romi

    Broj poruka: 478

    Prijavi adminu

    Vicky ja isto mislim da bi trebala pedijatra pitat,mozda je najbolje,nisam nikad cula za tako nesto,al djeci tako dode pa poslije bude sve ok….al da budes mirnija pitaj njih

  • Avatar Maja 3

    Maja 3

    Broj poruka: 1865

    Prijavi adminu

    Klea i Dzenny,curke su vam preslatke! 




    [lilypie.com]

  • Avatar Barkleys

    Barkleys

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    Srnac - da, i ja sam dosta čitala o tom stolcu, meni djeluje fora, ali svi ističu da je to “medicinsko pomagalo” kao, za djecu koja se ne posjednu sama, kao potpora itd. Pa kao zdravu djecu se ne bi trebal ostavljati u to. :/ A opet, znam jako puno roditelja koji su stavljali…
    Kleaiva - ajme Dora, je prekrasna, ali šuze suuu *-* preslatkeeeee!
    Barbs me ignorira s ponudom za snahu…. :(

  • Srnac

    Broj poruka: 286

    Prijavi adminu

    Klea bas mi je drago da ste se super proveli..mi smo mislili krstitke u 5mj ali nismo se jos ni poceli dogovarat gdje, sta, kako..svaki put kad pocnemo tu temu neda nam se pa se sl 2tj ne sjetimo i tak 😉
    Hedge ma ja sam isto li la oko toga, nebi ga kupovala ali kad smo ga vec dobili bi ga iskoristila. Pitat cu fizio u cetvrtak sta misli o tome. 
    Curke jel netko bio na Pasmanu? Nasla sam apartman bas ono sto sam trazila. Ni ja ni mm nismo bili na Pasmanu pa nam se sviđa ta ideja da odemo tamo. Gdje planirate na more i kada? U žiži sezone ili prije/kasnije?

    [lilypie.com]

  • Dena1009

    Broj poruka: 1276

    Prijavi adminu

    Jutro! V je spavao noc standardno, tj. spava on jos, al sam ga malo prije stavila k sebi jer se pocel meskoljiti, pa da jos malo odrijema , a ja bila budna, odcepljivala nos, kihala, kasljala 😥  i probudila se sa glavoboljom.
    Barbs da, pola godine je u guzici, kak bi kod nas rekli. Nemrem vjerovati, kak to brzo ide😏😏
    Srnac izgleda da cemo u Omis u 8.mj. Trazili smo nesto gdje nema previse guzve i ovaj apartman ima ispod nekih 100m more, dok je plaza bas na 300m.  Al ako je ko na slici nama ce ova ispod taman odgovarati. Veli mamisita da je lijepo pa cemo vjerojatno tu.

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Juuuutrooo 😘😘😘
    Mamisita, super za okretanje! 😍 Bravo Karloooo 😘 Diego jos nista… odnosno okrene se uz pomoc… za sada mu je veca fora hvatati se za stopala i ko jaje se vrtiti po kaucu/podu i biti u polusjedecem polozaju hahhH
    Hedge, KAKO nisam??? 
    Sanjchi, i Diego je jutros pobjedio hahahahaha Doduse, on se u 7:30 probudio pa nije strasno 😂😂

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Dena, tako se i kod nas kaze 😉

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Maja 3

    Maja 3

    Broj poruka: 1865

    Prijavi adminu

    Jutro! Kavica na stolu! Vani neka maglustina,bas bezveze dan.
    More,ja sam ko dijete ljetovala 13 godina na krku,pa neko vrijeme na viru,kad sam krenula bez staraca..onda na losinju,a odkad se sestra preselila u Umag tamo smo. Glupo mi ic negdje drugdje,ona je 20 m od plaze,ima hlada za klince..a i picimo po cijelo istri onda.




    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.