Jesenske bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Maja 3

    Maja 3

    Broj poruka: 1865

    Prijavi adminu

    sanjchi255

    barbs

    Ustanovili smo odavno da Sanjchi ima srece s Luce 😂😂😂😂

    Drugo ce me vjerojatno satrat😂


    Ne brini sanjchi,moja mala je bila dobra..a mali je jos bolji od nje kaj se spavanja tice!
    Mozda ce i tebi tako!




    [lilypie.com]

  • Avatar Maja 3

    Maja 3

    Broj poruka: 1865

    Prijavi adminu

    Sretna,lijepa je torta. Imas koji dobar recept za ticino?




    [lilypie.com]

  • Avatar Maja 3

    Maja 3

    Broj poruka: 1865

    Prijavi adminu

    Nena,David ti ke presladak!




    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Sretna, predivna torta 😊
    Okretanje-Dirgo ima 5,5mj i jos se samostalno ne okrece a s 5mj smo bili pedijatrici i pokazala nam je vjezbe i nista nam nije rekla kad je pravilo da bi se trebao okreta

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    barbs

    Sretna, predivna torta 😊
    Okretanje-Dirgo ima 5,5mj i jos se samostalno ne okrece a s 5mj smo bili pedijatrici i pokazala nam je vjezbe i nista nam nije rekla kad je pravilo da bi se trebao okreta


    *okretati … Neki dan s muzevom rodjakinjom pricala o tome i rekla je da to ovisi o djetetu, netko prije a netko kasnije..

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Nena0310

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    Sanjchi255 Hvala tii :* Iz okolice Karlovca :)
    Maslacak31 Hvala.. Sad su najslađi 😍

  • Romi

    Broj poruka: 478

    Prijavi adminu

    I me super za pregled,šaljem puse šlapici 
    Nena dobrodošla na tipkanje 
    Sretna baš mi je drago da ste se zabavili i da je sve prošlo super….torta ti je odlična,baš sam se pitala dal ćeš ju sama peći,koje si boje koristila za tićino,baš su lijepe intenzivne

  • Romi

    Broj poruka: 478

    Prijavi adminu

    Maslačak imaš super recept za tićino na “Natašine slastice” ja sam ga prvi put radila nedavno po tom receptu i odličan je,od mah mi je uspjelo iz prve,inače ženska ima super recepte i sve dobro detaljno objasni

  • Avatar Bela

    Bela

    Broj poruka: 322

    Prijavi adminu

    Srnac jel zaspao u kolicima?
    Inace sto se spavanja po danu tice nije ni kod nas nista bolje, u kolicima odspava vani i nekad kad se vratimo u kucu nastavi. Inace na rukama ju drzim jer cim je legnem u kolica se trzne i probudi, ili pak s njom na krevet i spava uz sisu! Ili tako ili nikako.
    A da je budnu legnem i da zaspije to se nikad nije desilo! 

    [lilypie.com]

  • Avatar Maja 3

    Maja 3

    Broj poruka: 1865

    Prijavi adminu

    Jos jedna karlovcanka? Odkud?
    Romi,hvala!




    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.