Jesenske bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Barkleys

    Barkleys

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    Hvala curke za glavicu. Luce, pa daaaa. Ma stalno me strah prokletog hipertonusa (a obilježje njega je da su djeca “naprednija”). Ma i ta blagajnica, mislim nije žena bila neugodna, ali kaj ima komentirat kak L drži glavu
    Srnac - ajme poznato mi je….prazna baterija, daljinski predaleko…vani pada mrak, sjediš u mraku….joooj. Ali ja od kad sam uvela dekicu sam se preporodila…već sam 100x pisala o tome , ja ti kad je ono samo što ne utone u san uzmem dekicu pa ju ili zamotam ili zaogrnem pa čekam da zaspe i onda ju puno lakše polegnem, jer nema promjene temeprature, ne dira ništa “novo”…ak me kužiš….
    Sretna - još bolje, talent imaš, a s ovim imaš i znanje za otvoriti neki biznis…stvarno je šteta da ostatak svijeta ostane zakinut…. 

  • sretna

    Broj poruka: 2906

    Prijavi adminu

    luce <3

    Dena sretnih 6mjeseci,wooow vec pola godine 😍
    I_me ni moja se jos ne okrece, par puta s trbuha na ledja al mislim da je to bilo slucajno, doduse moja je nesto mladja od tvoje, al mislim da nije nista za dizanje panike dok ne prodje 6mj..super sto se slapici to povlaci i sto nije vise na antibioticima… Ceca i seka 😂😂😂😂
    Nena i David dobro dosli!!! David je prekrasan 😍
    Sretna, sretan rodjendan Lukasu s malim zakasnjenjem!!! Torta je wooow!! Svaka cast!!!
    Hedgehog moja isto super drzi i kontrolira glavicu vec odaaaaavno, isti su dan rodjene


    Hvala, al ne kasnis, u cetvrtak mu je rodendan 😊

    [lilypie.com]

  • Avatar luce <3

    luce <3

    Broj poruka: 1012

    Prijavi adminu

    sretna

    Hvala, al ne kasnis, u cetvrtak mu je rodendan 😊


    Kako sam se pogubila 🤭onda cemo mu u cetvrtak opet cestitat 😉

    [lilypie.com]

  • Avatar dzenny

    dzenny

    Broj poruka: 1082

    Prijavi adminu

    Nena dobro dosla.. David je tako slatka i bucasta beba.. 😍😍
    Dena sretnih 6… 😍😍
    I_me,drago mi je za slapu.. bravo za nju..bude to jooos malo nestalo.. 😉😉
    Sretna,zeno divim ti se.. te tvoje zlatne ruke.. torta 😍😍
    Moja A se pocela okretati tacno sa 4 mjeseca.. ustvari,okrece se sa ledja na trbuh.. jos se nije sa trbuha na ledja,jer mislim da ne zna podvuci ruku da se okrene.. ii vise se ide okretat u lijevu nego u desnu stranu..

    [lilypie.com]

  • Avatar kleaiva

    kleaiva

    Broj poruka: 1527

    Prijavi adminu

    Hvala curke na cestitkama!❤️❤️❤️ 
    Dzenny Alara je premedena! 
    Kiki…kod nas su gosti davali i previse novaca i svega po mom misljenju…na kraju smo zaradili na krstitkama😂😂😂 
    Znaci bilo je 70 ljudi plus jos desetak djece…ukupan trosak za cugu i jelo i muziku i najam doma oko 4500 kn. Toliko sam platila za 25 ljudi u restoranu Jakovljeve krstitke😱 a sad nam je bilo daaaaaaleko bolje. Jest da je briga oko kupovine hrane i cuge, i poslije ciscenje doma i pranje suđa al imamo ekipu pa smo to brzo rijesili jucer. 
    Na kraju sam obukla cvjetnu haljinu na v izrez i gumbice neku kaj sam preko fejsa kupila od neke zenice jer u ducanima nisam nista nasla.nemam ni slike jer nas je frend fotograf fotkao tak da ni mob ni fotic nisam ni pipnula taj dan😂😂😂 cekam profi izvedbu😂
    Sretna torta je mrak! Mene je pustilo to pecenje i ukrasavanje…nemam vise volje ta tim a isto mi inace super ide😂
    Srnac i mene su metlom pomeli svaki viend van a za vrijeme studiranja i svaku vecer doslovno😝

    https://lmtf.lilypie.com/dPuFp2.png [lmtf.lilypie.com]

  • Avatar kleaiva

    kleaiva

    Broj poruka: 1527

    Prijavi adminu

    E da! I me moji su svi rano drzali glavu samostalno…ono ful cvrsto s nekih 2 mjeseca vec…tak i Dora sad…sad se vuce i okrece prema necemu sto je zanima😂
    Smijesna je jer lovi igracke rukama i onda ulovi zvecku mekanu i mlati s njom dok joj ne ispadne😂

    https://lmtf.lilypie.com/dPuFp2.png [lmtf.lilypie.com]

  • Nena0310

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    Maslacak31

    Nena,cula sam za gvozd!😊
    Di cete u njemacku?


    Ajmeee, napredujemo znači :D
    Idemo za Munchen (okolicu) , eventualno ako se suprug negdje jos ne presalta dok nas nema :D

  • Fazion

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    Ne sekirajte se za okretanje ..moja je prije samostalno sjedila bez jastuka i icega nego se okrenula s trbuha na leda..to nema pravila i dode preko noci

    https://lb1m.lilypie.com/y9Qbp1.png [lb1m.lilypie.com]

  • Barbi13

    Broj poruka: 1863

    Prijavi adminu

    Dobro jutro😘😘kavica.Jucer je moja mamita bila cijeli dan kod mene nakon mjesec dana😊Nena dobro dosla David je ljepa bebica a i ime mi je ljepo😍😍Sretna svaka cast na torti.Jucer smo kruskicu jeli nije bas bila odusevljena al je pojela i navecer sam joj dala rizine pahuljice sve je smazala😊😊

    URL = https: //lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Jutro, zenice 😘
    Hedge, ne brini za dizanje glavice 😁 to je normalno 😉 Mislim da teta blagajnica nije mislila nista lose nego se u danasnje vrijeme jakooooo cude kad je dijete naprednije… Sjecam se kad su nama non stop za Diega govorili i cudili se…
    I me, samo ti skupljaj mlijeko da mozes malo zbrisati od kuce 😁 I ja to radim 😆😀

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.