Jesenske bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar I_me

    I_me

    Broj poruka: 2509

    Prijavi adminu

    Daj sretna odi u klinac!!! Pa nemos tako lijepe kolace pravit.. i vijence i bor.. i sad ukrasavanje.. uopce nisi fora 😂😂😛😛😍😍
    Nena- mali je 🍬
    Mi danas u cekaoni, cekaml na pregled, muz drzi mali ja na salteru i kad neki dedica do slape.. joj buci buci..bla bla bla..i za obje ruke ju hvata..😈
    Rekao mi muz da sam izgledala kao da cu skocit na njega i odgrist mu te ruke..😂😂😂
    Deda otisao a muz brze vadi vlazne maramice iz torbe 😂😂😂i gleda u mene i onak mi pokazuje ok ok smiri se 😂😂😂
    Btw.. slapa je vec sa 3 mj drzala glavu uspravno kad bi se nosila, ak ne i prije.


  • sretna

    Broj poruka: 2906

    Prijavi adminu

    I me 😂😂😂😂😂😙😙

    [lilypie.com]

  • Srnac

    Broj poruka: 286

    Prijavi adminu

    I me dobro da ga nisi ugrizla..onak ko bijesan pas!
    Sretna a odi u pickicu 
    Pa samo mi komplekse nabijas! Stvarno imas zlatne ruke..torta je 😍
    Nena mali ti medenko 😍
    Belle mos mislit..zaspao mi je na rukama i corio sat i pol s tim da mi se nakon 10min ispraznila baterija i cuku i 20min sam sjedila u mraku i buljila u jednu tocku jer se nisam mogla ustat da stavim mob na punjac niti da uzmem daljinski i upalim televiziju
    Muz me pita jesam razmislila o zivotu..reko jesam i to predobro

    [lilypie.com]

  • Avatar Maja 3

    Maja 3

    Broj poruka: 1865

    Prijavi adminu

    Nena,cula sam za gvozd!😊
    Di cete u njemacku?




    [lilypie.com]

  • Avatar I_me

    I_me

    Broj poruka: 2509

    Prijavi adminu

    Znaci od kad slapa jede kasice sise su mi ceca i seka 😆😒😎
    Moram izdajat taj njen obrok sisa/kasica. 
    Al ajd.. u svakom zlu nesto dobro.. krecem uskoro na jogu pa ce muz imat mlijeka dok me nema ta 2h kod kuce 


  • Avatar I_me

    I_me

    Broj poruka: 2509

    Prijavi adminu

    E da.. kupila sam amaranth… morala sam.. vrag mi nije dao mira.. u svakoj tablici pise pa reko za 20ak kn necu propast.. ak nist drugo dat cu pticicama van da pojedu ( hranimo ih svako jutro,muz slozio hranilicu)
    E sad.. kuzim uputstvo.. moram skuhat.  Al uz sta.. jabuku?
    Moze to dvoje?


  • Avatar Belle84

    Belle84

    Broj poruka: 913

    Prijavi adminu

    Okretanje -Luka se poceo samostalno tj.bez moje pomoci okretati s ledja na trbuh prije nekih tjedan dana, znaci s puna 4 mj. Vecinom ide na desnu stranu, pa sad vjezbamo i lijevu.
    Sanjchi kako pripremis Rizolino? Kolko mlijeka i kolko zlicica Rizolina? To je znaci jedan cijeli obrok?

    [lilypie.com]

  • Avatar Bela

    Bela

    Broj poruka: 322

    Prijavi adminu

    I_me

    E da.. kupila sam amaranth… morala sam.. vrag mi nije dao mira.. u svakoj tablici pise pa reko za 20ak kn necu propast.. ak nist drugo dat cu pticicama van da pojedu ( hranimo ih svako jutro,muz slozio hranilicu)
    E sad.. kuzim uputstvo.. moram skuhat. Al uz sta.. jabuku?
    Moze to dvoje?

    I ja sam ali mi stoji zapakiran jos uvijek.

    [lilypie.com]

  • sretna

    Broj poruka: 2906

    Prijavi adminu

    I_me

    E da.. kupila sam amaranth… morala sam.. vrag mi nije dao mira.. u svakoj tablici pise pa reko za 20ak kn necu propast.. ak nist drugo dat cu pticicama van da pojedu ( hranimo ih svako jutro,muz slozio hranilicu)
    E sad.. kuzim uputstvo.. moram skuhat. Al uz sta.. jabuku?
    Moze to dvoje?


    Mozes pripremat s bilo kojim vocem ili pak s povrcem. Isto vrijedi i za proso, makar sam.ja proso uvijek u “slanoj” varijanti radila, nekak mi nije to bilo za uz voce, a amatath nismo.nikad jeli 😄

    [lilypie.com]

  • Avatar luce <3

    luce <3

    Broj poruka: 1012

    Prijavi adminu

    Dena sretnih 6mjeseci,wooow vec pola godine 😍
    I_me ni moja se jos ne okrece, par puta s trbuha na ledja al mislim da je to bilo slucajno, doduse moja je nesto mladja od tvoje, al mislim da nije nista za dizanje panike dok ne prodje 6mj..super sto se slapici to povlaci i sto nije vise na antibioticima… Ceca i seka 😂😂😂😂
    Nena i David dobro dosli!!! David je prekrasan 😍
    Sretna, sretan rodjendan Lukasu s malim zakasnjenjem!!! Torta je wooow!! Svaka cast!!!
    Hedgehog moja isto super drzi i kontrolira glavicu vec odaaaaavno, isti su dan rodjene

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.