Jesenske bebe/mame 2017.

Kreiraj novu temu

Sortiraj odgovore

Najnoviji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Dena1009

Broj poruka: 807

Prijavi adminu

Inace, ja od kada sam rodila, hranim se tolko lose da bih mogla plakati. Nemam vremena da kuham, nemam vremena da jedem, pa jedem em smece od hrane, em se kad stignem šopam ili kad v navecer zaspi onda ja idem jesti pa na spavanje. Nadam se da cu uspijeti malo dovesti to u red prije nego me stigne kazna. 

url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

sanjchi255

Broj poruka: 3686

Prijavi adminu

Mamisita, imam aventovu rucnu! Jutros sam izdojila 125 ml, i preko…puna je bila😅 a jos ga je i bilo😁
    Sad su bili svekici i zafrkava ih dragi da kad ce vodit Luciju k sebi na spavanje a ja onak😧😧😧😧 i kazem: ne, pa ja neznam kak bi spavala bez nje, i ovako stalno gledam kinderbet, ovak bi vam svaki cas slala poruku sta radi i jel spavaa, i morali bi 100000 slika poslat😂😂😂

[lilypie.com]

sanjchi255

Prijavi adminu

Hrana i obroci…za sad jos normalno jedem, ovih dana jr sveki kuhala, jucer i danas sam ja…ona cuva malu od sogi, ima neku virozu pa ne ide u vrtic..tak da ono, dode popodne, pokaci ves i malo pospremi, ja se uopce necu forsat😄 
    Kupila ja danas kremu protiv hemica…krece veceras lijecenje😅 valjda cu moc uskoro sjest na dupe😂😂😂

[lilypie.com]

mamisita27

Broj poruka: 549

Prijavi adminu

Dena, uopce ti ne zavidim…Meni mama pomogne s kuhanjem pa hvala Bogu jedem kvalitetno i puno iako sad kad ima skok prode nekad sateee i sateeee da se ne napijem vode jer se nemrem pomaknut od njega,, drzim ga na sisi i tipkam s vama da mi brze prode vrijeme, citam clanke na netu ne znam kaj bi…Ugl, da bar imas nekog tko bi ti uskocio skuhat barem nesro ili kad zaspe da neka variva naoravis za par dana iako kad pogledan svog da nemam baka servis ne znam ni kad bi ja ista radila, jer iovak sam mortus…Moje neke frendice su placale zene za ciscenje, ne znam jel ima tak nes i za kuhanje, al grozno jer bi trebala sad jest kvalitetno…Ja kad uhvatim vremena utrpam sve moguce u sebe jer ja njega nakon svakog dojenja nosam a treba nosit 4,5 kg po pol sata :/ ja sam kriva, naucila sam ga na ruke….
    Sanjchi, odlicni sta imas pomoc, to puno znaci…
    Ja sam isto imala tu posudenu aventovu rucnu pa nis al mozda kad nadode vise mlijeka kroz koji mjesecbude dr prica …sad sam se isla kupat jer je napoko zaspao i sise su mi aauuuu, inace sam imala vece al sad kad vuce i napunile su se, bas sam sisata

[lilypie.com]

• bbrletic13

Broj poruka: 935

Prijavi adminu

Mi smo bili danas na pregledu,dobili smo 875 grama😆😆😆😆😆bas sam sretna i na kraju pregleda morala joj dat cicu u ambulanti jer je ogladnila a nahranila je prije pregleda i sad je na sisi opet ni oka nije sklopila a ja sam koma😫😫😫😫

URL = https: //lilypie.com]

sanjchi255

Prijavi adminu

Hahahhahahha Mamisita…sisata😂😂😂 tak su moje jutros bile…po noci taj obrok joj ubacim AD ili izdojeno kad imam jer kad cica samo se razbudi i nikak onda zaspat. Ovak joj uvalim flasicu, to pojede i samo nastavi spavat. Ko da padne u trans😂 i onda mi ujutro budu wuhuuuu…pa se fino napapa i onda se izdojim kaj ostane…😁
    Pomoc…stvarno puno znaci!!

[lilypie.com]

Belle84

Broj poruka: 827

Prijavi adminu

Moj Luka je cijeliii dan na cici, nis nije spavao, ocito je skok u razvoju… dojim ga svako malo… znaci jede, pusti cicu, ponudim mu opet, nece…mislim da se najeo i stavim ga spavat i za 2 min opet place i gura rukice u usta i onda ispocetka i tako u krug cijeli dan. Samo da ovaj dan prodje, valjda taj skok ne traje duze od dva dana….😩

[lilypie.com]

sanjchi255

Prijavi adminu

Bbrletic, uhh u ambulanti😅 mada, nakon rodilista vise me niceg nije sram😂😂😂😂😂
    Belle, tako i moja, dobro moja odspava malo duze al isti scenarij…napokon je zaspala oko 6, pol 7…i sad spava…

[lilypie.com]

• bbrletic13

Prijavi adminu

Belle84

Moj Luka je cijeliii dan na cici, nis nije spavao, ocito je skok u razvoju… dojim ga svako malo… znaci jede, pusti cicu, ponudim mu opet, nece…mislim da se najeo i stavim ga spavat i za 2 min opet place i gura rukice u usta i onda ispocetka i tako u krug cijeli dan. Samo da ovaj dan prodje, valjda taj skok ne traje duze od dva dana….😩

I moja je cijeli dan na cici i nista nije spavala i kod pedijatra morala sisu vadit van😣😣😣😥

• bbrletic13

Prijavi adminu

sanjchi255

Bbrletic, uhh u ambulanti😅 mada, nakon rodilista vise me niceg nije sram😂😂😂😂😂
    Belle, tako i moja, dobro moja odspava malo duze al isti scenarij…napokon je zaspala oko 6, pol 7…i sad spava…

A sise na izvolte😆😆😆😆😆

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.