Jesenske bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar treca_sreca

    treca_sreca

    Broj poruka: 3358

    Prijavi adminu

    barbs

    Dodatak: trebali kupiti veci broj pelena aaaaliii ja te brojeve vise ne kuzim…. Baby love TROJKA je od 4 do 9kg a CETVORKA od 7 do 13kg… i trojka mu je za sada, po meni, ok… Ne mucim se da bi mu zalijepila, Ali Diego ima oko 5kg i nesto… KAKO je moguce da je vec prerastao TROJKU????


    Moja nosi trojku muller vec neko vriheme
     a rekli smo vec da su babylove manji kalup
    znaci njihova (dm) 4 je kao trojka od ostalih

    [lilypie.com]
    žena-majka-carica:)

  • Avatar treca_sreca

    treca_sreca

    Broj poruka: 3358

    Prijavi adminu

    sanjchi255

    I_me

    😂😂😂

    Hahhahahaha….krasne su cari majcinstva…mislin da ce mi u takvim trenutcima falit trudnoca kad je bila na sigurnom, nista joj nije falilo ni trebalo😂😂😂😂


    A cudile ste se vi prvorotke kad smo mi (mamuka ili sretna) koje vec imamo djecu otprije,izjavile da ne bismo jos rodile jer lakse ke dok je bebo u stomaku:D

    [lilypie.com]
    žena-majka-carica:)

  • sretna

    Broj poruka: 2906

    Prijavi adminu

    treca_sreca

    sanjchi255

    I_me

    😂😂😂

    Hahhahahaha….krasne su cari majcinstva…mislin da ce mi u takvim trenutcima falit trudnoca kad je bila na sigurnom, nista joj nije falilo ni trebalo😂😂😂😂

    A cudile ste se vi prvorotke kad smo mi (mamuka ili sretna) koje vec imamo djecu otprije,izjavile da ne bismo jos rodile jer lakse ke dok je bebo u stomaku:D


    Jos kad iskuse terrible two fazu 😄

    [lilypie.com]

  • Avatar Maja 3

    Maja 3

    Broj poruka: 1865

    Prijavi adminu

    sretna

    treca_sreca

    sanjchi255

    I_me

    😂😂😂

    Hahhahahaha….krasne su cari majcinstva…mislin da ce mi u takvim trenutcima falit trudnoca kad je bila na sigurnom, nista joj nije falilo ni trebalo😂😂😂😂

    A cudile ste se vi prvorotke kad smo mi (mamuka ili sretna) koje vec imamo djecu otprije,izjavile da ne bismo jos rodile jer lakse ke dok je bebo u stomaku:D

    Jos kad iskuse terrible two fazu 😄


    Ma ne cure! Ja jedva cekam trece! A najsretnija bi bila da imam blizance! Ja bi ih rodila 10,al trudna nebi bila.




    [lilypie.com]

  • Avatar treca_sreca

    treca_sreca

    Broj poruka: 3358

    Prijavi adminu

    Sanjchi jedan dobronamjeran savjet - posto vidimda dosta ti tog adaptiranog dodajes….pazi samo da vam se ne smanji produkcija mlijeka…ako zelis dojit dulje vrijeme. Cice stvaraju koliko ih se trazi (cuca), ne vishe od toga.
    Uzv kukova - okej su veli doktorica, i bolje nego je ocekivala obzirom na zadak (evo ja nisam imala pojma da to utjece a veli dr puuuno da to zna sj*** kukove bebi) ali ipak da nosimo jos siroko povijanje koji tjedan…sto me zacudilo jer njima dvojici su bili super kukici i nismo morali. Ali ok….nije mi problem samo mi cudno. I_ME jel tebi reklo tako…i vi ste bili na zadak…??

    [lilypie.com]
    žena-majka-carica:)

  • Dena1009

    Broj poruka: 1276

    Prijavi adminu

    sretna

    treca_sreca

    sanjchi255

    I_me

    😂😂😂

    Hahhahahaha….krasne su cari majcinstva…mislin da ce mi u takvim trenutcima falit trudnoca kad je bila na sigurnom, nista joj nije falilo ni trebalo😂😂😂😂

    A cudile ste se vi prvorotke kad smo mi (mamuka ili sretna) koje vec imamo djecu otprije,izjavile da ne bismo jos rodile jer lakse ke dok je bebo u stomaku:D

    Jos kad iskuse terrible two fazu 😄


    A to je???🤔

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Maja 3

    Maja 3

    Broj poruka: 1865

    Prijavi adminu

    I me,slika je zbilja docarala same pocetke majcinstva!
    Barbs,3 dm pelena? Netreba ti 4 po meni,moj mali je jos u 3 a ima 7 kg. Mogu ti poslikat usporedno 3 i 4 imam i jedne i druge!




    [lilypie.com]

  • Avatar treca_sreca

    treca_sreca

    Broj poruka: 3358

    Prijavi adminu

    Maslacak31

    sretna

    treca_sreca

    sanjchi255

    I_me

    😂😂😂

    Hahhahahaha….krasne su cari majcinstva…mislin da ce mi u takvim trenutcima falit trudnoca kad je bila na sigurnom, nista joj nije falilo ni trebalo😂😂😂😂

    A cudile ste se vi prvorotke kad smo mi (mamuka ili sretna) koje vec imamo djecu otprije,izjavile da ne bismo jos rodile jer lakse ke dok je bebo u stomaku:D

    Jos kad iskuse terrible two fazu 😄

    Ma ne cure! Ja jedva cekam trece! A najsretnija bi bila da imam blizance! Ja bi ih rodila 10,al trudna nebi bila.


    Woow koja izjava! Ti valjda neku ultra dobru/mirnu djecu radjas:)
    Mene su moja dva iscrpilaaaa
    tak da se divim sama sebi koliko sam hrabra (ili luda 😅 ) nakon tog svega ici i na trece
    valjda ono “kad je bal…nek je maskenbal” 😁
    svakako rodit je najmanji problem
    ono sta dolazi posli je pravi “posal”

    [lilypie.com]
    žena-majka-carica:)

  • Avatar treca_sreca

    treca_sreca

    Broj poruka: 3358

    Prijavi adminu

    Dena tzv terrible two je prva kriza kod djece….nisu bebe a nisu jos djeca….ne znaju ni sami sta hoce…stalno vriste…imaju tantrume….i tak….zabavno. 
    moj prvi sin je doduse i prije tog bio vristavac pa nisam se previshe sokirala ali i mirnija djeca u tom periodu su teeeska.

    [lilypie.com]
    žena-majka-carica:)

  • Avatar I_me

    I_me

    Broj poruka: 2509

    Prijavi adminu

    treca_sreca

    Sanjchi jedan dobronamjeran savjet - posto vidimda dosta ti tog adaptiranog dodajes….pazi samo da vam se ne smanji produkcija mlijeka…ako zelis dojit dulje vrijeme. Cice stvaraju koliko ih se trazi (cuca), ne vishe od toga.
    Uzv kukova - okej su veli doktorica, i bolje nego je ocekivala obzirom na zadak (evo ja nisam imala pojma da to utjece a veli dr puuuno da to zna sj*** kukove bebi) ali ipak da nosimo jos siroko povijanje koji tjedan…sto me zacudilo jer njima dvojici su bili super kukici i nismo morali. Ali ok….nije mi problem samo mi cudno. I_ME jel tebi reklo tako…i vi ste bili na zadak…??


    Sanjchi slazem se sa trecom srecom. Da ti se ne bi smanjila kolicina mlijeka. Jer vidim da ga imas. Uspjela si neki dan izdojit 125 ml mlijeka,sto je odlicno! Kof mene se napravila ponuda/potraznja i jedva izdojim 60-80ml iz obje sise kad idem negdje da mogu pustit muzu.
    Uvz kukova-cula sam da curice cesce imaju problema sa kukovima,pogotovo djeca (zenska) na zadak. Sad u pon idemo kod pedijatrice na drugi pregled i cjepivo pa ce nas narucit na uvz kukova. I strah me. Svaki dan mako vjezbamo nogice i imamo siroko povijanje. Nadam se da ce sve biti ok. 


Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.