Jesenske bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Maja 3

    Maja 3

    Broj poruka: 1865

    Prijavi adminu

    Mi danas popodne na sistematski idemo! Bas me zanima koliko je narastao!




    [lilypie.com]

  • Avatar Maja 3

    Maja 3

    Broj poruka: 1865

    Prijavi adminu

    Marijana

    Maslacak moja sister je Ofnica iz tvoje bivse grupe ljetnica. Ni njoj nisu skuzili frenulum pa je doma dobila mastitis jer mali nije htio sisat i 100cuda… rak da se evo vec 6mj izdaja 😒 Hedge pitaj da ti ga pregledaju.
    A moguce da je i pospanost ako si primila epiduralnu, to je jedan od nuspojava…


    Znam da ste sestre! I njenu situaciju.
    Bolje da se pregleda odmah u bolnici..ako je to uzrok nedojenja..poslije se bebe nauce na laksi nacin cicanja..i ostaju na bocici.




    [lilypie.com]

  • Avatar treca_sreca

    treca_sreca

    Broj poruka: 3358

    Prijavi adminu

    M@lena


    Neka djeca su jednostavno takva: prezahtjevna, takva se rode. Koristi svaku minutu za odmor to je jedini savjet sto ti mogu dati. Tek sad kad imam drigo dijete koje spava cijelu noc od mjesec ipo onda znam sto znaci imati zahvalno dijete 😊


    Ja cure u zaostatku
    otkad imam kolica koja stanu u lift, samo se setkamooo…divota, kako covjek cijeni male stvari kad je neko vrijeme bez njih
    onako smo setali 2x tjedno a pon-pet uglavnom bile u zlatnom kavezu..
    al evo sad na rivi sjedim i uzivaaaam
    obavila spizu, plac, ducane, pekaru….bila je dobra osim kad se ceka u redu panikaaa moram ju dignit iz kolica. Ali dobro…dok se ne navikne
    Sad mi .lipo spava na suncu a ja na klupi uzivam i idem citat zaostatke….ovo citirano mogu samo potpisat.
    i drago mi je da nam se mslena vratila:)
    Falila si!
     

    [lilypie.com]
    žena-majka-carica:)

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Hej heeej, curke… 😘😘😘😘
    Meni je bolje… jos sam smrkava… malo me boli grlo alii bolje nego po noci… sad pijem topli caj i spricam propolisom i koristim aquamaris i jedem med… 😊😊😊😊😊
    Diegu je i oko bolje… jucer sam mu kapala moje mlijeko i stalno brisala s mlakom blaznicom… Nisam zvala pedijatricu jer mu se nije zacepilo…

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Treca sreca, uuuuziiivaaajteeee!!! 😍😍😍😍😘😘😘😘😘 Ja cekam da se D probudi da mu promijenim pelenu i da ga nahranim pa cemo i mi u setnjicu… Predivno je vrijeme i nije hladnooo… 😍😍😍😍😍
    Hedgehog, i ja sam cula da neke bebe ne zele cicati… Mojoj frendici je mala bila previse lijena i ona  izdajala…

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Mamisita, ako AD pomaze da se oboje odmotite, samo naprijed 😘😘😘😘

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    I me, sreeeetnooo!! 😘😘😘😘 Javi nam se nakon!!
    Sretna, gustaaajte!! 😘😘😘
    Bela, eee to za grgljanje znam i ja 😁😁😁😁😁 Kasnije budem i ja to napravila… Sto je sigurno je sigurno. 😁😁😁😁
    Mamisita, aaajjjmeeeee… Grozno…

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Marijana12345

    Marijana12345

    Broj poruka: 948

    Prijavi adminu

    barbs

    Diegu je i oko bolje… jucer sam mu kapala moje mlijeko i stalno brisala s mlakom blaznicom… Nisam zvala pedijatricu jer mu se nije zacepilo…


    Mojoj seki su rekli ne obicnom vodom nego fizioloskom. I masiraj suzni kanal obavezno da iscuri sekret. Samo kapanje mlijeka i brisanje nece pomoci vjerojatno

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Esmeralda, napravi test kad menstr.bude kasnila!
    Ooo, Barbiii.. I ja sam ko i Sretna gledala: wtf?? KO JE SAD TAAAA?? I? JE LI P ZASPALA VANI?? 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Marijana, nisam za to znala (za fiziolosku) jer je pedijatrica nama rekla da mlakom vodom i alovodno mlokeko…. a masiranje - znam 😊 to i radim…

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.