Jesenske bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Kiki156

    Kiki156

    Broj poruka: 1624

    Prijavi adminu

    Treca sreca i ja pijem heferol i nemam problema sa stolicom. Pila sam ga i pred kraj trudnoce jer mi je vec tad zeljezo palo i bojala sam se da cu imati zatvor ali evo ok je, da kucnem! 😁



    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar treca_sreca

    treca_sreca

    Broj poruka: 3358

    Prijavi adminu

    Dena1009

    barbs

    Evo, opet vodim monologali još se nisam skinula sa kompa… Kao fol “čistim” aha… hahahaa
    Ma da li ste se kad uhvatile da gledate to malo stvorenje i pomislite: kako je lijep?

    Da, svaki dan i obavezno se jedanput na dan rasplacem nad njim….razmisljam da posjetim psihologa🤔

    Dena, to je skroz normalno da ti tako dođe….mama može sve izdržat, i ti si svoje izdržala nažalost….ali knedla u grlu će ti se još dugo dugo godina vuć kad kreneš mislit/pričat o tom šta ste prošli.
    Ja sam imala velikih problema s prvorođencem, na sreću nismo završili na operaciji, pravim čudom, ali i sam strah “AKO” (a ta je situacija trajala par mjeseci) mi je ostavio velike posljedice na psihu. I još x godina nakon, sam suzila kad bih o tom govorila….Tek nakon par godina me prošlo…kad je postalo dovoljno “davno”
    Po meni, nije loša ideja da odeš pričat s nekim stručnim….ne jer “s tobom neš nije u redo” nego zato jer kad “izbaciš” to iz sebe, sve šta si prošla, i isplačeš, vjerujem da će te brže proći….a zaslužila si da što prije zaboraviš sve i da uživate “na najjače” <3

    [lilypie.com]
    žena-majka-carica:)

  • Avatar Aurora1611

    Aurora1611

    Broj poruka: 703

    Prijavi adminu

    Kiki rekla je da i dalje dobro napreduje! No ona je na cici svakih 15 min


    [lilypie.com]

  • Avatar treca_sreca

    treca_sreca

    Broj poruka: 3358

    Prijavi adminu

    Hedgehog

    Nego, mame koje doje? Na šta vam liče cice? Moje su nakon samo 3 tjedna dojenja ko da su 30 godina starije. Dobila sam više strija po cicama u ova tri tjedna nego u 9.mjeseci trudnoće. A aureole mi izgledaju tako jadno i smežurano. Neko je jednom pisao da je mazao majčinom mlijekom cice protiv steija? Ili sam to zabrijala… Ne znam čime da mažem, s obzirom kak je stalno prištekana…


    moje su ko u babe od 100godina
    ali to je još od prethodnog djeteta, on je dojio preko 2 godine
    pa si ti zamisli cicu koja se xy puta dvenvno puni/prazni i tako 365 puta 2 (točnije 2ipo ali ajd nakon godine dana ne sisa xy puta dnevno nego tu i tamo za utjehu)
    na šta bi to trebalo da liči
    pomirila sam se s tim

    inače ima krema od mustele specific bust support koja radi na toniranju kože prsiju i smije se i tokom dojenja mazat, ja sam ju s drugim mazala….ona ti u biti njeguje kožu eto, a čuda ne može da uradi…..nego kad odradimo dojilački staž - plastika!

    [lilypie.com]
    žena-majka-carica:)

  • Avatar treca_sreca

    treca_sreca

    Broj poruka: 3358

    Prijavi adminu

    Marijana

    barbs

    Juuuutro 😘
    Zaspao je oko 21h… u uobicajeno vrijeme.. 😁😁😁😁 i prvi se put probudio oko 1 i nesto za jesti, pa oko 6 s time da sam mu turala dudu i gledam: sta je tako nemiran? pa tek sam ga stavila u krevetic! kad ono vec jutro 😂😂😂😂😂

    Haha Barbs! I ja isto guram dudu a ono proslo vrijeme… samo kod mene nisu tako veliki razmaci… zaspao u 23. Cika opet u 2 pa u 4, onda u 7 pa u 9.
    Posudili smo vagu iz ljekarne. Dobio je u 21 dan samo 360g. To mi se cini tako malo… sad ima 5360. Danas idemo na cijepljenje.


    Marijana to ti je garant zbog bljuvanja! Baš sam te htjela pitat jer nam bebači isti problem su imali (u nas je srećom prošlo, nadam se da se i vama povuklo?)
    moja Mila je prvi mjesec dobila 1250gr u 4tjedna
    a onda je s taman oko 1.mini rođendana krenula imat te probleme s bljuvanjem u mlazovima, i narednih 7tjedana dobila niti kilogram, 900inešto
    ja sam se zabrinula kad sam čula rezultat s vage (toma  mi je u tom periodu dobivao 3-4x više…tako da mi je to baš šok bio za čut da se tako malo makla) ali pedijatrica je rekla “super”
    pa eto….očito je to dovoljno dobro

    [lilypie.com]
    žena-majka-carica:)

  • Avatar treca_sreca

    treca_sreca

    Broj poruka: 3358

    Prijavi adminu

    Marijana

    Bljuckanje i povracanje je kod nas i dalje svakodnevnica. Vjerojatno zato cesto trazi ciku. Evo dok se nisam uvjerila kako malo sise po podoju (vazuci ga prije i poslije sisanja) mislila sam da se prenajede pa povraca visak. Ali ocito je razlog i dalje onaj misic izmedju jednjaka i zeluca koji ne zatvara jos dovoljno dobro. Na pocetku je tako lijepo dobivao i zvali smo ga nasa debela vjeverica (kao Alvin iz crtica), a sad je skroz izgubio obrascice otkako ima slabiji prirast 😔


    kako čitam zaostatke, sad vidim odg na pitanje koje sam pistavila u gornjem mom post-u
    baš mi je žao
    to ti sigurno utječe na to da slabije dobiva
    meni Mila srećom ima evo nekih 2-3tj više ne bljuje onoliko kao 2.mjesec života, sreeeećom malo je to došlo u normalnu…bljucne ona, ali ono kao normalna beba

    Držim fige da se i vama to što prije poboljša, jer problem je to veliki:(

    [lilypie.com]
    žena-majka-carica:)

  • Avatar Kiki156

    Kiki156

    Broj poruka: 1624

    Prijavi adminu

    Aurora vi ste vjerojatno u skoku…kazu da je ovaj s tri mj najgori 
    E da..sise…koma… povecale su se za 2 broja valjda, sve mi kosulje pucaju na prsima, vise, imaju povecane i tamnije bradavice. Super su kad su pune! Al ja nisam fan velikih sisa, sad sam se vec navikla ali one male od prije su mi bile super. Lijepo cvrsto stoji, ma milina! Al meni su se objesile jos u trudnoci kad su naglo narasle i mislim da se nece smanjivat, mogu se samo ispuhat 😐 Muz je zadovoljan i sretan 😁 I mislim da ce sa moci napraviti lijepi dekolte al za moj ukus to je preveliko! 😅



    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Aurora1611

    Aurora1611

    Broj poruka: 703

    Prijavi adminu

    Da mi isto s bljucanjem imamo problema ponekad si mislim da lu joj u zeludcu uopce ista ostane!


    [lilypie.com]

  • Avatar Aurora1611

    Aurora1611

    Broj poruka: 703

    Prijavi adminu

    Kiki definitivno je najgori, jel mi vjerujete da joj po noci cicu ni ne vadim iz usta zaspem dok cica onda i ona zaspe samo malo ju povučem van ali odmah da joj bude tik do usta, za 15 min je ona budna i samo nastavi! Ludilo 😂😂


    [lilypie.com]

  • Avatar Suncokretica

    Suncokretica

    Broj poruka: 896

    Prijavi adminu

    Pozdrav 
    Sretno svima koji se bore s grčevima, znam kako je i čekam dan kad će to proći. Jutros plač i nikako ju umiriti dok se nije pokakala, užas, imala sam što čistiti. Presvukla ju i nahranila i evo mazimo se i odmaramo.. 
    Pelene - sad smo probali puffies i opet mi promocile, nisam zadovoljna. I nekako su mi uske oko nogice. Ona je još na dvojci. Zelene pampers mi nisu nešto, loš je onaj čičak. Najzadovoljnija sam s pampers premium i violetom, dobre su mi i Mullerove. Još bi htjela probati dmove pa ćemo vidjeti koje su nam najbolje 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.