Jesenske bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu
    naaaaaslaaaa sam
    naaaaaslaaaa sam

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar dzenny

    dzenny

    Broj poruka: 1082

    Prijavi adminu

    Dolores- A je imala samo po jeziku,ocistila joj par puta onoliko koliko sam mogla (koliko je ona dozvolila) i poslije je samo nestalo.. i sad vec dugo nema nista..
    I A stavlja sakice i prste u usta,ali ona pravo sisa,tako da joj se zacrveni prst 😂 ali zato dudu nece,nema sanse.. 😂😂
    A jede samo 1x u toku noci.. i to nasisa za 10 min u snu i samo je vratim u kindac.. onda ju ujutro kad ze probudi oko7-8h stavim pored nas i nastavimo spavati..

    [lilypie.com]

  • Avatar violeta1

    violeta1

    Broj poruka: 2156

    Prijavi adminu

    Aurora1611

    Sugo sam cula na 321 kuhaj pa sam skuzila da je nekakav umak 😂


    I ja 🤣🤣🤣

    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Svašta naučimo na TRI, DVA, JEDAN 
    Sanjchi, sad sam pogledala… Izgleda da nemaju. Zamoli neku frendicu da ti naruči jer ipak je razlika 20 kn… s time da ne znam koliko PT dođe, ali čini mi se da oko 80 kn platiš sa pt ovako.  Ja ću pričekati koji dan 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Barbi13

    Broj poruka: 1863

    Prijavi adminu

    I ja cu se bacit kroz prozor😨😨😨cetvrti dan ona ne spava kroz dan😥😥😥sad sam rucala nju sam na cicu prikopcala i trgala onu piletinu ko pracovjek😂😂

    URL = https: //lilypie.com]

  • Avatar Kiki156

    Kiki156

    Broj poruka: 1624

    Prijavi adminu

    Barbi ko pracovjek, umirem 😂😂😂😂 i ja znam tako jesti… jednom sam jela iznad malog jer se nije skidao sa sise i sve mi se prosulo po njemu 😂 Srecom nije bilo vruce…



    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    HAHAHAHA, BAAARBIII  I ja znam tako jesti kad ima svoje D dane 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Kiki, HAHAHAHAHAHAHAHA, i meni se desilo da mu se par puta se prosulo po njemu…  Mislila sam da sam jedina… Srećom, sve fleke su se skinule 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Barbi13

    Broj poruka: 1863

    Prijavi adminu

    Kiki156

    Barbi ko pracovjek, umirem 😂😂😂😂 i ja znam tako jesti… jednom sam jela iznad malog jer se nije skidao sa sise i sve mi se prosulo po njemu 😂 Srecom nije bilo vruce…


    Hahhaahhhaa a jesam se nasmijala😂😂😂😂

    URL = https: //lilypie.com]

  • Avatar Aurora1611

    Aurora1611

    Broj poruka: 703

    Prijavi adminu

    Haha kao pračovjek, batak u usta i trgaj 😂😂 ja sam tak do sad jela paštetu, lazanje, pila juhu iz šalice, sendvič, tijesto jedino variva nisam 😂


    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.