Jesenske bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar treca_sreca

    treca_sreca

    Broj poruka: 3358

    Prijavi adminu

    Barbi13

    sad sam rucala nju sam na cicu prikopcala i trgala onu piletinu ko pracovjek😂😂



    tak ja znam jest ručak s nogu….nju u jednu ruku, pa stanem kraj špahera (visočije mi je 10cm radna ploha za kuhanje, nego stol) i onda jedem s jednom rukom, tak s trbuhom u grču….divota za probavu
    a Tomu sam recimo nosala u klokanici i sjela bih s njim za stol i jela sendvič mrveći njemu po glavi
    da nije smiješno, bilo bi tragično!
    ŠUGO - to mi zovemo TOČ ako sam dobro skužila….ili SAFT kak je sanjchi rekla

    [lilypie.com]
    žena-majka-carica:)

  • Avatar Bela

    Bela

    Broj poruka: 322

    Prijavi adminu

    Barbi13

    I ja cu se bacit kroz prozor😨😨😨cetvrti dan ona ne spava kroz dan😥😥😥sad sam rucala nju sam na cicu prikopcala i trgala onu piletinu ko pracovjek😂😂


     ja stavim krpu na nju kad tako jedemo

    [lilypie.com]

  • Avatar treca_sreca

    treca_sreca

    Broj poruka: 3358

    Prijavi adminu

    Bela

    Barbi13

    I ja cu se bacit kroz prozor😨😨😨cetvrti dan ona ne spava kroz dan😥😥😥sad sam rucala nju sam na cicu prikopcala i trgala onu piletinu ko pracovjek😂😂

    ja stavim krpu na nju kad tako jedemo


    zamišljam i umirem od smijeha:))
    a jadne mi majke kojima djeca neće miruju nit toliko koliko je potrebno za objedovat
    …šalim se….nek nam je svo zlo s tim!

    [lilypie.com]
    žena-majka-carica:)

  • Avatar treca_sreca

    treca_sreca

    Broj poruka: 3358

    Prijavi adminu

    kornjača - ja sam se uzvrtila lately da kupim tak nešto s projekcijama, ali sad sam upravo naručila ovu ovcu što je maslačak ima:
    http://www.bebinmiransan.com/ [bebinmiransan.com]
    (hvala maslačak na ideji!)
    ….to s projekcijama je fora i za kasnije, al prvo ću probat ovo…sviđa mi se šta ima baš za bebe zvukove - kao iz utrobe itd

    [lilypie.com]
    žena-majka-carica:)

  • Avatar I_me

    I_me

    Broj poruka: 2509

    Prijavi adminu

    Suncokretica

    Mi smo dobili onu kornjaču koja svijetli i oduševljena je
    Kad ju polegnem u kinderbet a nije još zaspala, ona gleda zvjezdice i mjesec po stropu, mirna je i miče rukama. Nema plača i ubrzo zaspe. Usput nam to bude kao noćna lampa.
    Nije sad neka kvaliteta za te novce al mi smo jako zadovoljni.


    I ja imam tu kornjacu! 😂To je sa fejsa.. 90kn sa postarinom. Cak i na strop baca zvijezdice.


  • Dolores123

    Broj poruka: 788

    Prijavi adminu

    Sanjchi gdje si ti narucila ono za kumu? Ono kao zelis li biti moja kuma? To sam negdje naisla na fejsu i sada vise ne mogu naci.

    [lilypie.com]

  • Avatar Kiki156

    Kiki156

    Broj poruka: 1624

    Prijavi adminu

    Ja sam malo u bedu… 
    bas razmisljam o tome kako sam s malim uglavnom sama cijeli dan, zivimo za tren kada ce tata doci s posla,  van ne mozemo zbog vremena a i kad idemo, idemo bez kolica i kvart nam je skroz bezveze za neke setnje pa to bude jadnjikavo…doma ga pokusavam zabavit ali nekad ni sama ne znam sto da vise pricam…nekad mi dode samo da sutim i buljim u jednu tocku a nastojim njega maksimalno animirat. Bojim se da mu ne dajem dovoljno socijalizacije. Iako sam sretna sto zivimo odvojeno od roditelja, prednost zivota u zajednici je sto je uvijek neki susur po kuci.  Jedni iz babinja su komentirali kako ce on biti miran jer je sam samnom i navikao je na mir i tisinu, dok su njihova djeca stalno bila okruzena ljudima jer zive u zajednici pa su oni puno drustveniji. Mislim da im komentar nije bio bas dobronamjeran, odnosno htjeli su dati do znanja da je ovo njihovo bolje.  Znam da je za sveopci djetetov razvoj potrebno da sto vise istrazuje svijet, a mi ovako zatvoreni tome bas i ne pridpnosimo i to me bas rastuzuje 🙁 



    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Aurora1611

    Aurora1611

    Broj poruka: 703

    Prijavi adminu

    Haha ja sam jednom jela cupavce i skuzim njoj blizu usta komadić kokosa, i ja brzo da ga maknem ona ga pojela 🤭🤭 nije joj nista bilo ali sam se ja ukenjala od straha 😂😂


    [lilypie.com]

  • Dena1009

    Broj poruka: 1276

    Prijavi adminu

    Evo i nas🖐
    Imali smo burnu noc, ni jedno od nas troje nije moglo bas spavati. Danas smo imali vjezbe, nas žilavko je super to odradil s obzirom na umor. Masirali su ga, vjezbali rukice, nogice, vrat, dobili smo jastuk za oblikovanje glavice i kremicu za mazanje oziljaka. Uglavnom, rekla je da nije nista strasno, da smo i jako rano dosli (kao sto je Maslacak rekla) i da cemo sve rijesiti vjezbicama.
    Sad jadnicak spava na meni, ne zelim ga pustati da se odmori❤

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Kiki156

    Kiki156

    Broj poruka: 1624

    Prijavi adminu

    Dena super! Sad ce on to brzo sve svladati, ne sumnjam! 😘
    Mi isto vjezbamo doma i vec se vidi napredak, lijepo se drzi na rukicama i poceo je kuziti da svasta moze iz te poze 😁 Danas se i okrenuo na leda jednom 😄



    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.