Jesenske bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Marijana12345

    Marijana12345

    Broj poruka: 948

    Prijavi adminu

    Mi cemo imati krstenje u HR u 4mj vikend nakon Uskrsa. Rezervirali smo sve osim crkve, ali mislim da to ne bi trebao biti problem 😉

  • Avatar I_me

    I_me

    Broj poruka: 2509

    Prijavi adminu

    Mame,kako izgleda pupak kod vase djece? Ja sam sad mjenjaka pelenu maloj i vidim da joj je pupak upao.. onako dubok je.. ujutro nije bio takav.


  • Avatar Barkleys

    Barkleys

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    Marijana

    Hedgehog

    Imam jedno pitanjce za mame sa starijim bebama… Moja je u zadnje vrijeme počela sliniti. Tj. kao da ne proguta slinu pa joj iscuri sa strane. Čitala sam da se u toj dobi počinju razvijati žlijezde slinovnice pa da možda zato slini. Isključila sam soor i naravno nicanje zubi. 😂 Jel još kome beba s mjesec dana slinila?

    Daaaa normalno ti je to… meni je mali poceo sliniti s nekih mjesec i pol… za zube je rano, a soor ima i druge nuspojave


    Hvalaaa. Ma da znam ali kad upišeš u Google beba slini sve izleti samo o zubima XD XD 

  • Avatar Barkleys

    Barkleys

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    Dena1009

    Mi smo doma u veljaci i kolovozu, htijela bih kad bude toplije, vjerojatno budemo onda u ljeti imali, ja bih 1.9. al mm veli da mu je to previse par dana prije negobse vracamo, a bilo bi mi super da odmah proslavimo rođendan.
    Do kad je potrebno sterilizirati bocice? Kad prestanem perem ih normalno ili?
    Danas sam imala raspravu sa mm jer cijelo vrijeme govori da sam se jako promijenila i da ga stalno napadam i forsiram se izvan granica za stvari koje nisu vazne. Usred rasprave sam pukla i pocela plakat kako su uzeli moju bebu i nesvjesno sam rekla da sve to radim da ne mislim na ono sta je bilo. Dugo sam mu plakala u narucju i shvatila da nikad vise necu biti ista🙁


    Sad sam tek vidjela tvoju poruku, stvarno mi je žao, ali bolje je da se “ispucaš” nego da to držiš u sebi… Ja kad mi je “poseban” se odmah ispucam navečer. Pa mogu mislit kako je tek tebi… Koja imaš puno gorih stvari na duši. Drago mi je da jesi. :*

  • Avatar I_me

    I_me

    Broj poruka: 2509

    Prijavi adminu

    Dena1009


    Danas sam imala raspravu sa mm jer cijelo vrijeme govori da sam se jako promijenila i da ga stalno napadam i forsiram se izvan granica za stvari koje nisu vazne. Usred rasprave sam pukla i pocela plakat kako su uzeli moju bebu i nesvjesno sam rekla da sve to radim da ne mislim na ono sta je bilo. Dugo sam mu plakala u narucju i shvatila da nikad vise necu biti ista🙁


    Neka si se isplakala! Prosli ste drvlje i kamenje kako bi se reklo. Nekad nema druge nego rasplakati se i reci sve sto ti je na dusi. 
    Nadam se da ti je sada bolje i da si izbacila iz sebe sve sto te pati i tisti. 
    Jaka si za sebe a pogotovo za svoje dijete! Saljem ti veliki zagrljaj! ❤


  • Avatar Kiki156

    Kiki156

    Broj poruka: 1624

    Prijavi adminu

    Dena ni jedna od nas ne bi bila ista da tako nesto prode, barem ja za sebe mogu tvrditi. Mislim da je to normalni dio oporavka koji moras proci jer moras vratiti sigurnost i vjeru da je sve dobro zavrsilo i da je to sad stvarno iza vas. Nije to lako i ja te razumijem skroz, to je stvarno bila velika trauma i veliki si strah prozivjela. Nemoj razmisljati o tome kako neces biti ista nego si daj vremena da dodes k sebi i onda ce se sve vratiti na staro. Tvoja je prica sretno zavrsila i imas zdravu i predivnu bebu koja ce biti uz tebe cijeloga zivota i sa svojim ces malisom prolaziti sve ono predivno sto zivot nudi. 😘



    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar violeta1

    violeta1

    Broj poruka: 2156

    Prijavi adminu

    Dena normalno da places i sve bih mi tako i samo se isplaci i ne zadrzavaj nista u sebi. ❤❤ 
    Pisooo mi ne povlacimo i kad probam malo ne izviri nista. Iskreno ni nemam pojma dal povlacit il ne. Ne znam
    Docek mi smo doma, sami, ali u subotu i nedelju imamo goste popodne, muz slavi rodendan.
    Mi smo imali babinje, bili moja teta i tetak iz njemacke, tako divni ljudi, bas smo svi troje uzivali u njihovom drustvu, teta ga je izljubila i izmazila ajme (a inace ga nitko ne smije ljubit u obraze jer ne dam, ali ta zena je prekrasna), i onda sam si ramisljala da je bar moja sestra takva divna osoba 😔😔 Cisti melem za dusu je kad ti dodu takve osobe.
    Poslije su dosle prijateljica i njena kcer. Sad mali se igra u sobi s tatom a ja malo odmaram..pa idem popit caj 😊

    [lilypie.com]

  • sretna

    Broj poruka: 2906

    Prijavi adminu

    violeta1

    Dena normalno da places i sve bih mi tako i samo se isplaci i ne zadrzavaj nista u sebi. ❤❤
    Pisooo mi ne povlacimo i kad probam malo ne izviri nista. Iskreno ni nemam pojma dal povlacit il ne. Ne znam
    Docek mi smo doma, sami, ali u subotu i nedelju imamo goste popodne, muz slavi rodendan.
    Mi smo imali babinje, bili moja teta i tetak iz njemacke, tako divni ljudi, bas smo svi troje uzivali u njihovom drustvu, teta ga je izljubila i izmazila ajme (a inace ga nitko ne smije ljubit u obraze jer ne dam, ali ta zena je prekrasna), i onda sam si ramisljala da je bar moja sestra takva divna osoba 😔😔 Cisti melem za dusu je kad ti dodu takve osobe.
    Poslije su dosle prijateljica i njena kcer. Sad mali se igra u sobi s tatom a ja malo odmaram..pa idem popit caj 😊


    Moj savjet je da prevlacis da ne bi zavrsili na hitnoj ko mi s L. I njemu smo.oduvijek prevlacili, ali se nine dali skroz povic do dolje i nakupilo mu se smegme, piso se upalio a on uralo od bolova. Kad mu je dr na hitnoj povukla to je eruptiralo ko vulkan, ta smegma, uzas. Jer ovaj dio sto se  jos drzao, tu se ta zmazankca skupljala

    [lilypie.com]

  • sretna

    Broj poruka: 2906

    Prijavi adminu

    I normalni je da sada ne ide dolje  zato treba poslije svakog kupanja presvalcit dokle ide i nakon nekog vremena ce ici sve vise i vise

    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    V, i ja bih ti savjetovala da povlacis jer je i moja sestra zavrsila s prvorodjenim u bolnicu…
    Dena, neka si.se ti isplakala 😘😘😘😘 Tesko je to!! Pricaj s muzem o svemu sto te muci… 😘😘😘

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.