Jesenske bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Moj je muz otisao igrat Fifu(😂😂😂😂) s frendovima.. I meni je frendica dosla djir… i uspavala sam Diega u cca 15ak min jupppiiiii i sad spava i to BEZ DUDE… 😂 Znaci da je cvrsto zaspao 😂😂😂😂

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Hedge, normalno je da sline 😊 D je poceo sa cca mj i pol 😊 u zadnja 2tj vise nego prije slini…

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Aurora1611

    Aurora1611

    Broj poruka: 703

    Prijavi adminu

    Hejjj cureee 😊 uhhh puno sam bila u zaostatku no pročitala sam (iako nezz sta sve) ugl nisam skuzila sta je s Denom? Zbog cega si se tako osjecala? 
    Sestra-Uhh mislim da bi ju pitala je li normalna, kako moze za dijete reci da je mutavo? Fuj! Sram ju moze biti! Vratit ce se to njoj! Karma je čudo! 
    Blagdani- relativno dobro proslo, imala sam isti slucaj di je sveki rekla kako Una samo u mene gleda, svekar ju pita a u koga bi trebala a ona veli pa u mene 😑😑
    Onda su muzu govorili kako ja nista ne jedem jer čuvam liniju, muz veli kakvu liniju, njoj to nikada nije bilo važno, a on ce njemu nemas ti pojma, ja sam doma i skužio sam da ona cuva liniju i ne zeli jesti 👊🏻👊🏻 U glavu 😂😂 
    Jela sam francusku i Una je imala grozne grceve 😭😭


    [lilypie.com]

  • Avatar treca_sreca

    treca_sreca

    Broj poruka: 3358

    Prijavi adminu

    evo me nakon sto strana…..uspila sam preć sve….od 3 ne spavam, probudila me žeđ
    violeta - jako fora avatar novi. Baš fora ideja za iste kape, di ste to kupile I_me i violeta? fejs ili?
    za sestru….tužno…..vjerujem da te zateklo pa nisi stigla “odgovorit” joj natrag, ali bogme ne treba da šutiš na takve stvari..
    Dena - naravno da više nikad nećeš bit ista…..promijeni majčinstvo previše ženu da ikad više bila ko prije, a kamoli kad neš nije u redu s bebom pa ta borba….i kad sve prođe, opet ostavi ožiljke to neke unutra i izmijeni psihu dosta. Znam po sebi. Samo se ti isplači kad ti dođe i pričaj s mužem, oni to manje intenzivno proživljavaju sve pa mu je čudno možda, ali najvažnije da razgovarate…
    šta sam još htjela komentirat….ne znam zaboravila sam dok sam sve iščitala šta je još bilo….upalo mi je u oko samo to da sretna opako spominje treće lately čekamo te za koju godinu u klubu
    e, i slikice su premedene, mi se nismo fotkali u xmas outfitu nakraju…

    [lilypie.com]
    žena-majka-carica:)

  • Dena1009

    Broj poruka: 1276

    Prijavi adminu

    Hvala vam na podrsci. Tesko je vise nego sto sam mislila, sama beba je velika promjena, a takvo nesto ostavlja tragove i  uvijek kad mislim da je bolje ispadne da sam samo potisnula i kad tad ce opet da izađe van. Najgore je sto nisam sa nikim mogla razgovarat jer kolko got su bili uz mene svi su htijeli da ja njih utjesim. Morala sam reci da sam dobro jer drugo nebi prihvatili. 
    Sretna sam ja i Bogu zahvalna sta je on dobro. Nekako cemo vec dalje, al uvijek ce mi faliti ona oaoba kakva sam bila.
    Aurora V je rođen sa srcanom manom i operiran 4. dan. Nakon 13 sati uzasnog poroda svakoj majci je utjeha njezina beba, a meni su njega uzeli, nisam znala sta mu je ni di je, a kad sam napokon dosla do njega rekli su nam da ga moraju operirat ili ce umrijeti. Nakon 13 sati mrcvarenja tijela, ko da su mi iscupali dusu i gazili po njoj. 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar treca_sreca

    treca_sreca

    Broj poruka: 3358

    Prijavi adminu

    Dena šaljem ti jedan veliki virtualni hug <3
    Vjerujem ti da ti fali ona bezbrižna vesela “djevojka” koja si bila prije, ali eto život nas katkad tako izmijeni….ojača…bez da smo to htjeli/tražili….nažalost. Tako je….ali glavno da je sve dobro završilo i da su nam djeca živa i zdrava. Bogu hvala.

    [lilypie.com]
    žena-majka-carica:)

  • Avatar treca_sreca

    treca_sreca

    Broj poruka: 3358

    Prijavi adminu

    jao već 2 ure gluvarim a ona spava….lipo će se odmorit a ja ću bit ko zombi po danu. Idem se natjerat leć…

    [lilypie.com]
    žena-majka-carica:)

  • Avatar Kiki156

    Kiki156

    Broj poruka: 1624

    Prijavi adminu

    Eeee Treca tako sam ja sinoc. Od 3 nisam spavala i onda kad se mali probudio ajme meni… 😴😴😴😴😴



    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • sretna

    Broj poruka: 2906

    Prijavi adminu

    Dena ne mogu ni zamislit kako ti je bilo, ali samo se ti izjadaj i isplaci kad osjetis potrebu, ako nista bit ce ti lakse 😙
    Treca nisam sto posto sigurna za trece, vidjet cemo.
    Ja ne  znam kad ce ovaj moj pocet duze spavat prek noci. L mi je sa 2.5 mj prestao jesti nocu, a ovaj jede 2x i to ne koze proc duue id 3 h da spava i to je uspijeh ako spava tolko

    [lilypie.com]

  • Avatar Suncokretica

    Suncokretica

    Broj poruka: 896

    Prijavi adminu

    Mi smo ovih dana u gostima na 100 strana i nikako se javiti. Vi već razmišljate o drugom i trećem djetetu, a meni trenutno ni na kraju pameti… 
    Grčevi su nam se još pogoršali i ja sam već luda. Dala sam joj jedan dan D3 kapi navečer i to je bilo koma. Inače ih dajem ujutro kad su joj grčevi slabiji. Očito nam one pogoršavaju stanje. 
    Sad nekad ne pomaže ni nošenje, plače stalno jer ju boli, počela je i po noći plakati nakon jela pa ju nikako uspavati. Imam osjećaj da ovo nikad neće proći 
    Najgore je što se osjećam bespomoćno, a ne mogu ju gledati više kako se muči. Možda je kombinacija s umorom jer je ovaj tjedan za nju bio turbo. Što god da je, ja samo želim da prođe jer ovo je iscrpljujuće!
    Najbolje mi je kad me frendica pitala jel prestala plakati jer bi ona došla a neće doći dok ona plače 
    Ona je bila u babinjama kod jedne bebe koja se samo smije i spava. Mislim ono, koja beba ne plače, a pogotovo ako ju dan i noć nešto boli i neispavana je. I ja bi htjela da mi dijete ne plače i da se ne mučimo i ja i ona. Baš me naljutila…

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.