Jesenske bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Dena1009

    Broj poruka: 1276

    Prijavi adminu

    Buba mara neznam kad ce proci ali je rekla fizijatrica da je to dobro kad si guraju ruke, da je to dio motorickog razvoja.
    Mimy gim ti je rastavljen i u kutiji, moras ga sastaviti al nije komplicirano, u par min je gotovo, ljulja isto. Znaci manje vise sve je rastavljeno i u kutiji, a vece stvari, tipa bijela tehnika, zovu kad ce doci i dofuraju sa kombijem i donesu gore. Bar je kod nas tako.

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar treca_sreca

    treca_sreca

    Broj poruka: 3358

    Prijavi adminu

    moja isto gura ruke staaaaalno odnedavno, ne sjećam se točno kad je krenula. Možda od nekih 2mj polako a kako ide veća tako sve više. Pa si nekad kažiprst gurne toliko da povrati. Pokušavam ju spriječit ali teško je kad stalno rukica leti….čak sam ju počela odnekidan “učit na dudu” da cucla dudu jer da ne riga mi zbog prstića…uspjeli smo par puta po par minuta, jeeeij
    Bar to da hoće, kad već bočicu ne zna.

    [lilypie.com]
    žena-majka-carica:)

  • Barbi13

    Broj poruka: 1863

    Prijavi adminu

    mamisita27

    Hvala Sanjchi i Lucija😘😘😘😘


    Sretnih dva mjeseca 😘😘😘😘😘😘

    URL = https: //lilypie.com]

  • Avatar MY_life <3

    MY_life <3

    Broj poruka: 203

    Prijavi adminu

    treca_sreca

    moja isto gura ruke staaaaalno odnedavno, ne sjećam se točno kad je krenula. Možda od nekih 2mj polako a kako ide veća tako sve više. Pa si nekad kažiprst gurne toliko da povrati. Pokušavam ju spriječit ali teško je kad stalno rukica leti….čak sam ju počela odnekidan “učit na dudu” da cucla dudu jer da ne riga mi zbog prstića…uspjeli smo par puta po par minuta, jeeeij
    Bar to da hoće, kad već bočicu ne zna.


    Kod nas duda ne pomaže :) krene gurat skupa i ruke i dudu dok ju ne izbaci skroz…

    [lilypie.com]

  • Avatar Kiki156

    Kiki156

    Broj poruka: 1624

    Prijavi adminu

    Danas nista od spavanja. Cini se da je jucer trosatno poppdnevno spavanje ipak bila slucajnost…



    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • sretna

    Broj poruka: 2906

    Prijavi adminu

    Headehog bas si me nasmijala 🤣
    Mamasita sretna vam 2 mjeseca! 😙
    Rukice i moj je to nedavno poceo radit

    [lilypie.com]

  • Avatar I_me

    I_me

    Broj poruka: 2509

    Prijavi adminu

    Mamasita- sretnih vam 2 mj! 😘
    I moja mala se tak zapilji u prazno.. i prodje me jeza 😂😂😂
    Previse horor filmova! 😂 ( al kad ih vooolim ) 
    Kad sam bila mala i gledala “it” bojala sam se pogledat ispod kreveta ( ni dan danas mi nije svejedno)  a da ne pricam koliko dugo nisam htjela oprat zube u umivaoniku 😂😂😂 nego mi je mama u jednu plasticnu zdjelu sipala vode i psovala me 😂


  • sretna

    Broj poruka: 2906

    Prijavi adminu

    I_me

    Mamasita- sretnih vam 2 mj! 😘
    I moja mala se tak zapilji u prazno.. i prodje me jeza 😂😂😂
    Previse horor filmova! 😂 ( al kad ih vooolim )
    Kad sam bila mala i gledala “it” bojala sam se pogledat ispod kreveta ( ni dan danas mi nije svejedno) a da ne pricam koliko dugo nisam htjela oprat zube u umivaoniku 😂😂😂 nego mi je mama u jednu plasticnu zdjelu sipala vode i psovala me 😂


    🤣🤣🤣🤣🤣🤣

    [lilypie.com]

  • Avatar I_me

    I_me

    Broj poruka: 2509

    Prijavi adminu

    sretna

    I_me

    Mamasita- sretnih vam 2 mj! 😘
    I moja mala se tak zapilji u prazno.. i prodje me jeza 😂😂😂
    Previse horor filmova! 😂 ( al kad ih vooolim )
    Kad sam bila mala i gledala “it” bojala sam se pogledat ispod kreveta ( ni dan danas mi nije svejedno) a da ne pricam koliko dugo nisam htjela oprat zube u umivaoniku 😂😂😂 nego mi je mama u jednu plasticnu zdjelu sipala vode i psovala me 😂

    🤣🤣🤣🤣🤣🤣


    Sta si napisala? 
    Samo su x x x x x 😂


  • sretna

    Broj poruka: 2906

    Prijavi adminu

    I_me

    sretna

    I_me

    Mamasita- sretnih vam 2 mj! 😘
    I moja mala se tak zapilji u prazno.. i prodje me jeza 😂😂😂
    Previse horor filmova! 😂 ( al kad ih vooolim )
    Kad sam bila mala i gledala “it” bojala sam se pogledat ispod kreveta ( ni dan danas mi nije svejedno) a da ne pricam koliko dugo nisam htjela oprat zube u umivaoniku 😂😂😂 nego mi je mama u jednu plasticnu zdjelu sipala vode i psovala me 😂

    🤣🤣🤣🤣🤣🤣

    Sta si napisala?
    Samo su x x x x x 😂


    Stavila sam one smajlice sto placu od smijeha 😂 ja ih vidim    😁

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.