Jesenske bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar violeta1

    violeta1

    Broj poruka: 2156

    Prijavi adminu

    Sto se tice prijateljica koje ne razumiju, a gledajte mozda ne bih ni mi razumjele njih da smo u obrnitoj situaciji, ali naravno za neke glupe komentare treba odgovoriti, i ja na svojoj greski sa sestrom sam naucila da treba reci. Meni su uvijek govorili jaooo nisi u braku ne znas kako je to, usla u brak i sta sve skoro mi ostalo isto, samo eto zivim s muzem, onda su govorili jaooo ne znas kako je to imat djete, vidit ces kad dobijes djete, i evo imamo bebu i je i predivno i tesko, ali je sve stvar organizacije i sve se moze uz malo djete samo treba napravit prioritete i dobro se organizirat. Mi s njim idemo svagdje a npr.sogorica eto svoju djecu nikad kod nikog me vodi jer njoj je to problem, frendica nikud ne vodi malog od 7mj jer njoj se ne da vuc ga i razmisljat kad treba jest, sta ce i kako, ona je s malim stalno kod kuce, djete ne vodi nigdje…i to je meni ok, jer nisu svi da bi svoje djete nosili sa sobom svagjde, npr.meni je ne zamislivo da njega ostavljam stalno kod baba na cuvanju a ja idem uzivat. Ja obozavam kad idemo svi skupa, rodila sam ga sebi a ne drugima..i zelim ga uz sebe jer jednom je mali i treba nas a kad odraste nece nas trebat vise toliko.

    [lilypie.com]

  • Avatar violeta1

    violeta1

    Broj poruka: 2156

    Prijavi adminu
    Naravno da i mi trebamo slobode ali ne stalno neko da mi ga cuva..nisam taj tip osobe.
    A evo slikica moje “curice” tajo nije nasao u muskoj boji trakicu hehe a dobro ce mu doci za po doma

    [lilypie.com]

  • Avatar Barkleys

    Barkleys

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    Moja L je neku dan ležala na kauču, ispod nje tetrica, a još sam ju pokrila dekicom, i odjednom mala se krene smješkati. Ali ono smije se na glas, a cijelo jutro je bila cendrava… Ja ju slikam, snimam… Šaljem svimaaa. I kak sam se približila skužim smrad, dignem dekicu… A kad ono mala se usrala. I to svjetski, bilo je i po dekici, i po tetrici, i po kauču… Sve joj je promočilo. 😂😂😂😂😂 A ja mislila dijete se meni smješka. 

  • Mimy

    Broj poruka: 37

    Prijavi adminu

    Dobar dan! Citam ovo za nocna smjeskanja bebica i tak se i moja mala pocela jednu noc smjeskati u kuhinji meni iza ramena…. Od onda vise nejdemo u kuhinju bez upaljenog svjetla . Nego, da vas pitam, kad vam salju stvari koje se nedaju zapakirati u kocku, npr. Babygim preko koje firme vam salju?

  • Avatar MY_life <3

    MY_life <3

    Broj poruka: 203

    Prijavi adminu

    Cure sretan i blagoslovljen  Božić, malo kasnim Al za lipe želje nije nikad kasno :) ma jel vi možda imate problema sa trpanjem ručica u usta… Ovaj moj miš mali već više od misec dana trpanjem ruke u usta i sam sebi želudac diže čak se nekad i izriga znam da je faza Al kad će proć?  kad mu nedam da ih papa postane jako nervozan… 

    [lilypie.com]

  • Dena1009

    Broj poruka: 1276

    Prijavi adminu

    sanjchi255

    Dena…meni je bilo uzasno tesko kad sam bila u bolnici i zadnje jutro kad smo ja i L isle kuci…u 4 ili 5 ujutro su dovezli mamu kojoj su isto uzeli bebu, vozili je u ZG zbog sumnjr na probleme sa srcem..dovezli su bebu u sobu tj. pred sobu u inkubatoru da ju zena vidi prije nego je odvezu. Ja kad sam to vidjela srce mi je pucalo. Plakale smo sve u sobi..i ja i Ivana i ta mama i jos jedna mama…sve…pogledala sam tu zenu i njenu bebu i uzela Luciju k sebi i ljubila je i plakala…tako da si mogu zamislit kako je tek tebi bilo kad je rijec o tvojoj bebi. Ja sam neki dan gledala dr. House i bilo je o bebama..umrle su 2 bebe..ja sam cmizrila ko ljuta godina…i opet sam gvnjavila L..i plakala..i ljubila ju…i zahvaljivala Bogu i svim svetima sto je zdravo i zivahno dijete..
    Prosla si nesto grozno i naravno da te obiljezilo. I iz svog iskustva, nemoj drzat u sebi..i nemoj govorit: dobro sam. Upravo zbog toga ja sam samu sebe pretvorila u osobu koju ne bih voljela vidjet nikada vise..niti cut za nju. Jer sam lagala samu sebe…i inda sam pukla..i to me umalo kostalo mnogo toga. Reci kako ti je..kako se osjecas..makar napisi to na papir i papir zatim spali. Ali izbaci to iz sebe. Ako mozrs s muzem o tome, jos i bolje..jer vi ste to skupa prosli, i oboje ste obiljezeni. Ali pogledaj, pogledaj sliku koju si nam okacila na Bozic..ja sam vidjela jednog prekrasnog, veselog, zdravog i voljenog djecacica…i to je ono sto je bitno..s vremenom vjerujem da ce ti postat lakse. A do tada, tu je za tebe tvoja “zamjenska obitelj”…jer tako nekako ja osjecam za vas curke…dugo smo zajedno i prosle smo svasta zajedno, od strahova, suza, veselja…i zato Dena…i sve ostale mame…nemojte sutit i drzat u sebi…tu smo da si budemo potpora❤❤


    ❤❤❤❤❤ rasplakala si me ❤

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar treca_sreca

    treca_sreca

    Broj poruka: 3358

    Prijavi adminu

    sanjchi255

    Suncokretica…prvo: nadam se od srca da ce vas napokon napustit te muke po grcevima. L ih je imala par puta i bilo mi je grozno, plakala bi se jer joj nemogu pomoc..a mogu si mislit kak je tek tebi…
    Drugo: frendica je presmijesna😂😂😂 necu rec da je glupa (ocito nema djece) jer nezna sta ju ceka…za koju godinu (ako bude imala bebu) pitaj ju: jel ti place? Ako place, nebih dosla😂😂😂😂 vrati istom mjerom😎😎
    A ovo gledanje bebe iza nas i smijanje…prvi put cujem za to?? Sta to neki mit ili?


    potpis od a do ž
    ja sam navikla na to da žene koje (još) nemaju djece su jedan sasvim drugi svijet i često se ponašaju i govore “GLUPO” i “RUŽNO” ne zato možda jer su zle, nego zato jer NEMAJU POOOOJMA šta znači imat bebu. One su to vidile na TVu i misle da je najgori dio cijele priče promijenit govnavu pelenu. Ne treba trošit riječi…

    [lilypie.com]
    žena-majka-carica:)

  • Avatar treca_sreca

    treca_sreca

    Broj poruka: 3358

    Prijavi adminu

    čitam i ne vjerujem da to netko vjeruje u duhove?? to mi je u domeni bapskih priča tipa ne smiješ sušit baby veš po noći….pa kad ću nego 24h dnevno i tak mi se ne stigne sve posušit koliko tog perem…..meni je to smiješno….
    slanje - busom šaljem stvari tipa kindači, hranilice, kolica, gym…..

    [lilypie.com]
    žena-majka-carica:)

  • Avatar treca_sreca

    treca_sreca

    Broj poruka: 3358

    Prijavi adminu

    e i info koga zanima next …..od jučer je 50% na sve…..ja nakupovala (kao da već nemamo tonu robice) puno lipih krpica za 100eur….novo, po cijenama po kojim se polovno stvari te marke prodaju po mojekrpice portalu….pa ako ima još koji next lover ovde, eto da znate - dok se sve ne razgrabi:)

    [lilypie.com]
    žena-majka-carica:)

  • Avatar treca_sreca

    treca_sreca

    Broj poruka: 3358

    Prijavi adminu

    sanjchi, nadam se da je toj ženi na kraju bilo sve ok s bebom :( Strašno je to…

    [lilypie.com]
    žena-majka-carica:)

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.