Jesenske bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Sretna, preslatki je 😍😍😍 Slazem se s tobom sto se treninga tice 😊
    Bela, jednom dnevno min sterilizidam dude…
    Cure, suuuupeeeeer za spavanjeeeeeeee

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Dena1009

    Broj poruka: 1276

    Prijavi adminu

    Buba mara super! Tako je i moj, al bas je bio lud kad ga uhvatilo, taj dan je stalno ali stalno pokusavao, i govorila sam mu da ima jos vremena da se ne muci, al nema sanse, tolko dugo dok navecer kod zadnjeg prematanja nije uspio. Vec mi ga bilo zao.😅
    Marijana definitivno ne forsirati, ali vjezbce kroz igru ne mogu stetiti. V ih dozivljava ko neku igru, bas se smije i uziva.
    Sretna 😍😍😍
    Maslacak a bocice jos steriliziras? Kako dugo je potrebno?

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Maja 3

    Maja 3

    Broj poruka: 1865

    Prijavi adminu

    Sretna, P ti je ko medo mali..bas ga ima!
    Ja ne steriliziram tak cesto dude,nije ni predobro da je sve precisto..u pocetku svaki drugi dan,sad ih jednom tjedno…a operem po potrbi. Nek stjecu imunitet,sta ce kad krenu puzat…
    Najgore mi bilo kad je mala propuzala,pravac na cipele i lize ih! Ja to gledat nisam mogla!




    [lilypie.com]

  • Avatar Maja 3

    Maja 3

    Broj poruka: 1865

    Prijavi adminu

    Dena1009

    Buba mara super! Tako je i moj, al bas je bio lud kad ga uhvatilo, taj dan je stalno ali stalno pokusavao, i govorila sam mu da ima jos vremena da se ne muci, al nema sanse, tolko dugo dok navecer kod zadnjeg prematanja nije uspio. Vec mi ga bilo zao.😅
    Marijana definitivno ne forsirati, ali vjezbce kroz igru ne mogu stetiti. V ih dozivljava ko neku igru, bas se smije i uziva.
    Sretna 😍😍😍
    Maslacak a bocice jos steriliziras? Kako dugo je potrebno?


    Steriliziram jos,ne sjecam se kad sam s malom to prestala…




    [lilypie.com]

  • Avatar Maja 3

    Maja 3

    Broj poruka: 1865

    Prijavi adminu

    Evo jedna od sinoc,nakon kupanja da vidite frizuru!




    [lilypie.com]

  • Avatar panica

    panica

    Broj poruka: 289

    Prijavi adminu

    Sretna, tako ja volim kad mi pajki i ne spustim ju😍
    T25, pretprošle godine sam vjezbala i super je za kondiciju i nazalost, za mene nazalost, za gubljenje kilograma, sva sam se osusila od njega, ali zato sam se nakon 2 tjedna vjezbi u jednom dahu popela na sljeme, a inace sam znala riknut, a hodanje jako pomaze, moj dragi se poceo debljati otkad auto imamo

    [lilypie.com]

  • sretna

    Broj poruka: 2906

    Prijavi adminu

    Maslacak na toj slici izgleda veci nego sto je kad je sav smezuran na meni 😂 ali ima ga, da 😄 gladus moj.
    Hvala cure 😙
    Ipak sam ga spustila i otisla objesit ves, obrisat prasinu, presvuc posteljinu…u meduvremenu se probudio pa se glupiramo na podu 😁

    [lilypie.com]

  • Avatar Marijana12345

    Marijana12345

    Broj poruka: 948

    Prijavi adminu

    violeta1

    mamisita27

    Ja uopce nisam zainteresirana za treninge, cuvam eng za Karla. Prije sam isla u teretanu i po mom iskustvu bolje lagano i prirodno vracat kile nego se isforsirat jer to brzo zamori covjeka i dugorocno je neodrzivo. Radije se ja uhvatim krpe i usisavaca, to je moj insanity😜
    Cure dokad nama traje porodiljni, do pune godine dana zivota djeteta?
    Ja sam se u noci OPET probudila u lokvi mlijeka😂Sad nosim 2 blaznice za dojke jer jedna nije dosta😂
    K i dalje spava cijelu noc bez budenja ili tu i tamo s 1 budenjem. Sinoc je spavao od 12.20 do 7 ujutro. I docekalo me za dobro jutro mega shit i taman ga presvukla i sve i krenem stavljat pelenu kad ono ko iz aparata za sladoled izlazi lagano jos jedna tura.
    Inace, postao je jako veselo dijete , samo gleda i vrlo cesto se glasno smije, i s ocima se smije kako bi se reklo, srce mi se topi na to.

    Da do godine dana djetetovog zivota. Joj ja sam samo 3 mj u zivotu isla na treninge i nikad vise, pa sam sad malo doma pocela, ali lagano, nisam ja za treniranje bas iako voljela bih, jer predivan je osjecaj nakon treninga.
    Svakim danom sve vise nam se mjenjaju 😍😍 Divno ih je gledati i da bas to srce se topi kad se oni smiju😍


    Ja sam se nekoliko godina prije dolaska u DE bavila dugoprugaskim trcanjem, onak 10km svaki drugi dan je bilo piece of cake, vikendima po 15-20km… onda sam dosla ovdje pa me bilo strah trcati uokolo jer ima vise azilanata, arapa, turaka, sirijaca i inih nego njemaca, a ni MM mi nije dao pa me upisao u teretanu. Nisam to bas obozavala jer sam tip za po vani, a kad sam zatrudnila nista vise nisam mogla od mucnina i umora… posto se ovdje sklapa ugovor za teretanu u trajanju min.6mj, stopirala sam nakon 4.mj i sad imam eto jos placenih 2mj taman dok ne idemo u HR, a onda cu opet poceti s trcanjem. Valjda cu skinut nesto do krstitka.
    Violeta da se referiram na ono izdajanje… meni cice postale mekane… izregulirala se ponuda i potraznja. Mogu izdojiti samo 30-40. Nevjerojatno!!! Doduse rucno isto kao ti. Dam mu cicati prije treninga pa gas autom u teretanu i za 2h sam doma. Posto je poceo cemdrati i ima skok obavezno popije to izdojeno, sva sreca sta bude dosta… ali imam i u skrinji za svaki slucaj. Izvadim uvijek jos 30ak mililitra uz izdojeno ali nikad ne popije pa mi bude za kupanje. Jbg…

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu
    Marijana, i meni su cice mekane i uspijem izdojiti 30-40ml.. max 50ml… srecom pa sve stavljam u freezer…
    poz s mora 😊😊😊
    poz s mora 😊😊😊

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Marijana12345

    Marijana12345

    Broj poruka: 948

    Prijavi adminu

    Dude isto stetiliziram 1x dnevno. Nego da vas pitam… sta kad ste vani pa npr duda padne ili ju bebac pljune pa se uhvate mucice od zimske vrece ili robe? Jel ju isperete vodom (ako ju imate) ili ju polizete ili kak? Ja ju stavim u usta sebi prvo radje jer ja mogu te mucice ispljunut a beba ne moze…

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.